ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
ខ្ពស់បំផុត: 600 ពាន់€ (18 ធ្នូ 2022)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Abdiel Ayarza លេងឱ្យក្រុម Los Chankas។ តួនាទី៖ ខ្សែបម្រើ, សញ្ជាតិ៖ ប៉ាណាម៉ា, អាយុ៖ 34, កម្ពស់៖ 185 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 100 ពាន់€។ Abdiel Ayarza ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 17 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Abdiel Ayarza បានចូលលេងគឺ Atletico Grau ទល់នឹង Los Chankas ដោយបានលេង 63 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 9 តុលា 2026។
Los Chankas៖ 25 ប្រកួត 5 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Los Chankas សម្រាប់រដូវកាល 2026 Abdiel Ayarza បានលេង 822 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 7 ប្រកួត។
Los Chankas៖ 25 ប្រកួត 5 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
The Strongest៖ 22 ប្រកួត 4 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
Cienciano៖ 59 ប្រកួត 19 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
Cusco៖ 39 ប្រកួត 9 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
Independente៖ 4 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Los Chankas, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Los Chankas | អាយុ 33 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| The Strongest | អាយុ 33 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| The Strongest | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 175 ពាន់€ | |
| The Strongest | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 275 ពាន់€ | |
| Cienciano | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Cusco | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 550 ពាន់€ | |
| Cusco | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Cusco | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Cusco | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Cienciano | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Cienciano | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Cienciano | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 425 ពាន់€ | |
| Cienciano | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ |
តំណែង៖ ខ្សែបម្រើ។
ក្លឹបរបស់ Abdiel Ayarza៖ Los Chankas។
កម្ពស់របស់ Abdiel Ayarza៖ 185 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ ប៉ាណាម៉ា។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 100 ពាន់€។
Abdiel Ayarza ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 17 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Abdiel Ayarza ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 17 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 513។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1 ប៉េរូ | Los Chankas | 16 | 508 | 0 | 0 | 6.2 |
| World Championship qualification (CONCACAF) | ប៉ាណាម៉ាក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 5 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2025-2026 | Liga 1 ប៉េរូ | Los Chankas | 9 | 314 | 5 | 0 | 7.1 |
| 2025 | Primera División បូលីវី | The Strongest | 4 | 41 | 0 | 0 | 6.3 |
| Bolivian Copa LFPB | The Strongest | 3 | 49 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2024-2025 | Primera División បូលីវី | The Strongest | 8 | 376 | 3 | 0 |
| 7.1 |
| Bolivian Copa LFPB | The Strongest | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
| 2024 | Primera División បូលីវី | The Strongest | 4 | 293 | 1 | 2 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Libertadores | The Strongest | 2 | 156 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Liga 1 ប៉េរូ | Cienciano | 6 | 367 | 0 | 0 | 6.1 | |
| CONMEBOL Copa América | ប៉ាណាម៉ាក្រុមជម្រើសជាតិ | 3 | 58 | 0 | 1 | 6.3 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | ប៉ាណាម៉ាក្រុមជម្រើសជាតិ | 2 | 73 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2023-2024 | Liga 1 ប៉េរូ | Cienciano | 11 | 691 | 4 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 ប៉េរូ | Cusco | 10 | 671 | 1 | 0 | 6.3 | |
| CONCACAF Nations League | ប៉ាណាម៉ាក្រុមជម្រើសជាតិ | 3 | 51 | 1 | 0 | 7.0 | |
| CONMEBOL Copa América | ប៉ាណាម៉ាក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 1 | 0 | 0 | 5.8 |
| 2023 | Liga 1 ប៉េរូ | Cusco | 7 | 507 | 3 | 2 | 7.2 |
|---|
| 2022-2023 | Liga 1 ប៉េរូ | Cusco | 16 | 1,047 | 5 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 2 ប៉េរូ | Cusco | 2 | 137 | 0 | 0 | – |
| 2022 | World Championship qualification (CONCACAF) | ប៉ាណាម៉ាក្រុមជម្រើសជាតិ | 9 | 208 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2021-2022 | Liga 2 ប៉េរូ | Cusco | 4 | 327 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 ប៉េរូ | Cienciano | 3 | 175 | 0 | 0 | – | |
| World Championship qualification (CONCACAF) | ប៉ាណាម៉ាក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 30 | 0 | 0 | 5.9 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | ប៉ាណាម៉ាក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 86 | 0 | 0 | 7.2 |
| 2021 | Liga 1 ប៉េរូ | Cienciano | 16 | 1,166 | 8 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2020-2021 | Liga 1 ប៉េរូ | Cienciano | 7 | 629 | 4 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | ប៉ាណាម៉ាក្រុមជម្រើសជាតិ | 4 | 276 | 0 | 0 | 7.3 | |
| CONCACAF Gold Cup | ប៉ាណាម៉ាក្រុមជម្រើសជាតិ | 3 | 93 | 0 | 0 | – | |
| World Championship qualification (CONCACAF) | ប៉ាណាម៉ាក្រុមជម្រើសជាតិ | 3 | 69 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Liga 1 ប៉េរូ | Cienciano | 12 | 1,080 | 2 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Liga 1 ប៉េរូ | Cienciano | 4 | 344 | 1 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Nations League | ប៉ាណាម៉ាក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 75 | 0 | 0 | – |
| 2019 | CONCACAF Champions Cup | Independente | 4 | 341 | 0 | 0 | – |
|---|