ការផ្សាយពាណិជ្ជកម្ម
Dun Ba លេងឱ្យក្រុម Tianjin Jinmen Tiger។ តួនាទី៖ ខ្សែបម្រើ, សញ្ជាតិ៖ ចិន, អាយុ៖ 31, កម្ពស់៖ 181 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 250 ពាន់€។ 2026៖ 26 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់។ ការចូលលេងចុងក្រោយដែលបានកត់ត្រា: Tianjin Jinmen Tiger ទល់នឹង Shanghai Port (24 តុលា 2026)។
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 450 ពាន់€ (13 ធ្នូ 2023)
Tianjin Jinmen Tiger៖ 29 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Tianjin Jinmen Tiger សម្រាប់រដូវកាល 2026 Dun Ba បានលេង 2121 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 25 ប្រកួត។
Tianjin Jinmen Tiger៖ 169 ប្រកួត 15 គ្រាប់ 22 ការបញ្ជូនបាល់
Beijing Guoan៖ 58 ប្រកួត 5 គ្រាប់ 3 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Tianjin Jinmen Tiger, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Dun Ba មានអាយុ 31 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 16 កញ្ញា 1995។
តំណែង៖ ខ្សែបម្រើ។
ក្លឹបរបស់ Dun Ba៖ Tianjin Jinmen Tiger។
កម្ពស់របស់ Dun Ba៖ 181 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ ចិន។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 250 ពាន់€។
Dun Ba ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 26 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 2 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Tianjin Jinmen Tiger | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Tianjin Jinmen Tiger | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Tianjin Jinmen Tiger | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 375 ពាន់€ | |
| Tianjin Jinmen Tiger | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 375 ពាន់€ | |
| Tianjin Jinmen Tiger | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Tianjin Jinmen Tiger | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 450 ពាន់€ | |
| Tianjin Jinmen Tiger | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Tianjin Jinmen Tiger | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 225 ពាន់€ | |
| Tianjin Jinmen Tiger | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Beijing Guoan | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Tianjin Jinmen Tiger | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Beijing Guoan | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 125 ពាន់€ | |
| Beijing Guoan | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 125 ពាន់€ | |
| Beijing Guoan | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 125 ពាន់€ | |
| Beijing Guoan | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 175 ពាន់€ | |
| Beijing Guoan | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 125 ពាន់€ | |
| Beijing Guoan | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 125 ពាន់€ | |
| Beijing Guoan | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 50 ពាន់€ | |
| Beijing Guoan | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 50 ពាន់€ | |
| Meizhou Hakka | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 25 ពាន់€ | |
| Meizhou Hakka | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 50 ពាន់€ | |
| Meizhou Hakka | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 25 ពាន់€ | |
| Beijing Guoan | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 25 ពាន់€ | |
| Beijing Guoan | អាយុ 18 ឆ្នាំ | 25 ពាន់€ |
Dun Ba ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 26 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 2 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 1,822។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Tianjin Jinmen Tiger | 25 | 1,813 | 0 | 2 | 6.3 |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | ចិនក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 9 | 0 | 0 | 6.1 | |
| 2025-2026 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Tianjin Jinmen Tiger | 7 | 558 | 0 | 0 | 6.2 |
| ស៊េរី | Tianjin Jinmen Tiger | 1 | 3 | 0 | 0 | 5.9 | |
| 2025 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Tianjin Jinmen Tiger | 18 | 1,339 | 0 | 2 | 6.4 |
| ជើងឯក EAFF E-1 | ចិនក្រុមជម្រើសជាតិ | 2 | 109 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2024-2025 |
|---|
| ស៊ុបពើរលីគ ចិន |
| Tianjin Jinmen Tiger |
| 5 |
| 425 |
| 0 |
| 0 |
| 6.6 |
| ជើងឯក EAFF E-1 | Tianjin Jinmen Tiger | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2024 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Tianjin Jinmen Tiger | 25 | 1,917 | 1 | 7 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន FA ចិន | Tianjin Jinmen Tiger | 1 | 30 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2023-2024 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Tianjin Jinmen Tiger | 5 | 330 | 1 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | Tianjin Jinmen Tiger | 1 | 19 | 0 | 0 | 6.7 | |
| ពាន FA ចិន | Tianjin Jinmen Tiger | 1 | 66 | 0 | 0 | – |
| 2023 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Tianjin Jinmen Tiger | 30 | 2,229 | 4 | 6 | 6.8 |
|---|
| 2022-2023 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Tianjin Jinmen Tiger | 3 | 130 | 1 | 0 | 8.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | Tianjin Jinmen Tiger | 2 | 107 | 0 | 1 | 6.9 |
| 2022 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Tianjin Jinmen Tiger | 23 | 1,592 | 6 | 1 | 6.8 |
|---|
| 2021-2022 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Tianjin Jinmen Tiger | 4 | 238 | 1 | 0 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ជម្រុះការប្រកួតជើងឯកពិភពលោក (AFC) | Tianjin Jinmen Tiger | 1 | 10 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2021 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Tianjin Jinmen Tiger | 14 | 959 | 1 | 3 | 6.6 |
|---|
| 2020-2021 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Tianjin Jinmen Tiger | 2 | 180 | 0 | 0 | 5.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC ឆែមពានលីគ | Beijing Guoan | 2 | 45 | 0 | 1 | 6.5 |
| 2020 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Beijing Guoan | 3 | 40 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC ឆែមពានលីគ | Beijing Guoan | 2 | 91 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2019-2020 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Beijing Guoan | 3 | 106 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC ឆែមពានលីគ | Beijing Guoan | 1 | 3 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2019 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Beijing Guoan | 5 | 132 | 1 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC ឆែមពានលីគ | Beijing Guoan | 1 | 70 | 1 | 0 | 7.9 |
| 2018-2019 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Beijing Guoan | 7 | 261 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC ឆែមពានលីគ | Beijing Guoan | 3 | 95 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2018 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Beijing Guoan | 4 | 63 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2017-2018 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Beijing Guoan | 18 | 765 | 2 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2017 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Beijing Guoan | 2 | 137 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|
| 2016-2017 | ស៊ុបពើរលីគ ចិន | Beijing Guoan | 7 | 539 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|