ខ្ពស់បំផុត: 800 ពាន់€ (16 ធ្នូ 2019)
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Nurnberg II | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Nurnberg II | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Nürnberg | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Nürnberg | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Nürnberg | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Nürnberg | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 750 ពាន់€ | |
| Nürnberg | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 750 ពាន់€ | |
| Nürnberg | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 450 ពាន់€ |
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Benjamin Goller លេងឱ្យក្រុម SSV Ulm 1846។ តួនាទី៖ ខ្សែប្រយុទ្ធ, សញ្ជាតិ៖ អាល្លឺម៉ង់, អាយុ៖ 27, កម្ពស់៖ 180 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 200 ពាន់€។ Benjamin Goller ក្នុងរដូវកាល 2024-2025៖ 9 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Benjamin Goller បានចូលលេងគឺ Nürnberg ទល់នឹង Elversberg ដោយបានលេង 7 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 4 ឧសភា 2025។
SSV Ulm 1846៖ 5 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ SSV Ulm 1846 សម្រាប់រដូវកាល 2026/27 Benjamin Goller បានលេង 275 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 3 ប្រកួត។
Nürnberg៖ 51 ប្រកួត 3 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
Karlsruher៖ 42 ប្រកួត 5 គ្រាប់ 4 ការបញ្ជូនបាល់
Darmstadt 98៖ 12 ប្រកួត 2 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
Schalke 04៖ 2 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Werder Bremen៖ 11 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: SSV Ulm 1846, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
| Nürnberg | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 450 ពាន់€ |
| Werder Bremen | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ |
| Karlsruher | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ |
| Darmstadt 98 | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ |
| Karlsruher | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ |
| Karlsruher | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ |
| Werder Bremen | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 725 ពាន់€ |
| Werder Bremen | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ |
| Schalke 04 | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ |
| Schalke 04 | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ |
| Schalke 04 | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ |
Benjamin Goller មានអាយុ 27 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 1 មករា 1999។
តំណែង៖ ខ្សែប្រយុទ្ធ។
ក្លឹបរបស់ Benjamin Goller៖ SSV Ulm 1846។
កម្ពស់របស់ Benjamin Goller៖ 180 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ អាល្លឺម៉ង់។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 200 ពាន់€។
Benjamin Goller ក្នុងរដូវកាល 2024-2025៖ 9 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Benjamin Goller ក្នុងរដូវកាល 2024-2025៖ 9 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 202។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.3។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | 2. Bundesliga | Nürnberg | 9 | 202 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2023-2024 | 2. Bundesliga | Nürnberg | 31 | 2,220 | 2 | 1 | 6.4 |
| DFB Pokal | Nürnberg | 3 | 214 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 2022-2023 | 2. Bundesliga | Nürnberg | 7 | 234 | 0 | 0 | 6.3 |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Nürnberg | 1 | 45 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2021-2022 | 2. Bundesliga | Karlsruher | 13 | 843 | 1 | 2 | 6.4 |
| Karlsruher |
| 1 |
| 86 |
| 0 |
| 0 |
| 6.5 |
| 2. Bundesliga | Darmstadt 98 | 11 | 615 | 2 | 1 | 6.5 |
| DFB Pokal | Darmstadt 98 | 1 | 105 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2020-2021 | 2. Bundesliga | Karlsruher | 27 | 1,633 | 4 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Karlsruher | 1 | 111 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2019-2020 | Regionalliga | Schalke 04 | 1 | 87 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Werder Bremen | 10 | 281 | 0 | 0 | – | |
| DFB Pokal | Werder Bremen | 1 | 16 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2018-2019 | UEFA Champions League | Schalke 04 | 1 | 59 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|