មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 2.5 លាន€ (3 សីហា 2016)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Carlos Sánchez លេងឱ្យក្រុម Rentistas។ តួនាទី៖ ខ្សែបម្រើ, សញ្ជាតិ៖ អ៊ុយរូហ្គាយ, អាយុ៖ 41, កម្ពស់៖ 171 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 10 ពាន់€។ Carlos Sánchez ក្នុងរដូវកាល 2023-2024៖ 6 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Carlos Sánchez បានចូលលេងគឺ Penarol ទល់នឹង Defensa Y Justicia ដោយបានលេង 62 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 7 មិថុនា 2023។
Club Atlético Peñarol៖ 22 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Santos - SP៖ 159 ប្រកួត 30 គ្រាប់ 21 ការបញ្ជូនបាល់
Rayados de Monterrey៖ 81 ប្រកួត 8 គ្រាប់ 10 ការបញ្ជូនបាល់
River Plate៖ 14 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Rentistas, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Carlos Sánchez មានអាយុ 41 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 2 ធ្នូ 1984។
តំណែង៖ ខ្សែបម្រើ។
ក្លឹបរបស់ Carlos Sánchez៖ Rentistas។
កម្ពស់របស់ Carlos Sánchez៖ 171 cm។
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Rentistas | អាយុ 41 ឆ្នាំ | 10 ពាន់€ | |
| Rentistas | អាយុ 41 ឆ្នាំ | 10 ពាន់€ | |
| Rentistas | អាយុ 40 ឆ្នាំ | 10 ពាន់€ | |
| Penarol | អាយុ 39 ឆ្នាំ | 25 ពាន់€ | |
| Penarol | អាយុ 38 ឆ្នាំ | 50 ពាន់€ | |
| Penarol | អាយុ 38 ឆ្នាំ | 75 ពាន់€ | |
| Santos | អាយុ 37 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Santos | អាយុ 37 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Santos | អាយុ 37 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Santos | អាយុ 37 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Santos | អាយុ 36 ឆ្នាំ | 1.2 លាន€ | |
| Santos | អាយុ 36 ឆ្នាំ | 1.5 លាន€ | |
| Santos | អាយុ 35 ឆ្នាំ | 2 លាន€ | |
| Santos | អាយុ 35 ឆ្នាំ | 2 លាន€ | |
| Santos | អាយុ 34 ឆ្នាំ | 2.5 លាន€ | |
| Santos | អាយុ 34 ឆ្នាំ | 2.5 លាន€ | |
| Santos | អាយុ 34 ឆ្នាំ | 1.5 លាន€ | |
| Monterrey | អាយុ 33 ឆ្នាំ | 1.5 លាន€ | |
| Monterrey | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 2 លាន€ | |
| Monterrey | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 2.5 លាន€ | |
| Monterrey | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 2.5 លាន€ | |
| Monterrey | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 2 លាន€ | |
| River Plate | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 2 លាន€ | |
| River Plate | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 2 លាន€ | |
| Puebla | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 1.5 លាន€ | |
| River Plate | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 1.8 លាន€ | |
| Godoy Cruz Antonio Tomba | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 2 លាន€ | |
| Godoy Cruz Antonio Tomba | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 1.6 លាន€ | |
| Godoy Cruz Antonio Tomba | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Godoy Cruz Antonio Tomba | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Godoy Cruz Antonio Tomba | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ |
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ អ៊ុយរូហ្គាយ។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 10 ពាន់€។
Carlos Sánchez ក្នុងរដូវកាល 2023-2024៖ 6 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Carlos Sánchez ក្នុងរដូវកាល 2023-2024៖ 6 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 246។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | ព្រីមៀរឌីវីស្យុង អ៊ុរូហ្គាយ | Club Atlético Peñarol | 6 | 246 | 0 | 0 | – |
| 2023 | កូប៉ា ស៊ូដាមេរីកាណា | Club Atlético Peñarol | 2 | 95 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2022-2023 | ព្រីមៀរឌីវីស្យុង អ៊ុរូហ្គាយ | Club Atlético Peñarol | 14 | 450 | 0 | 0 | – |
| ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 1 | 81 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2022 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 12 | 676 | 0 | 1 | 6.5 |
| កាំពេអូណាតូ ប៉ោលីស្តា A1 ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 3 | 42 | 0 | 0 | – |
| កូប៉ា ស៊ូដាមេរីកាណា | Santos - SP | 2 | 56 | 0 | 2 | 6.8 |
| កូប៉ា ដូ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2021-2022 | កូប៉ា ស៊ូដាមេរីកាណា | Santos - SP | 2 | 160 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 1 | 30 | 0 | 0 | 6.9 | |
| កាំពេអូណាតូ ប៉ោលីស្តា A1 ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 1 | 10 | 0 | 0 | – |
| 2021 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 27 | 1,401 | 5 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កូប៉ា ដូ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 4 | 256 | 1 | 0 | 7.1 |
| 2020-2021 | កូប៉ា ស៊ូដាមេរីកាណា | Santos - SP | 2 | 104 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 2 | 109 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2020 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 11 | 678 | 0 | 1 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កាំពេអូណាតូ ប៉ោលីស្តា A1 ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 7 | 582 | 1 | 0 | 7.1 | |
| កូប៉ា លីបឺរតាដូរ៉េស | Santos - SP | 5 | 417 | 1 | 2 | 6.5 |
| 2019-2020 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 10 | 845 | 3 | 7 | 7.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កាំពេអូណាតូ ប៉ោលីស្តា A1 ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 4 | 286 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2019 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 22 | 1,475 | 8 | 2 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កាំពេអូណាតូ ប៉ោលីស្តា A1 ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 14 | 1,034 | 3 | 1 | 6.9 | |
| កូប៉ា ដូ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 4 | 335 | 2 | 0 | 7.6 |
| 2018-2019 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 6 | 455 | 3 | 1 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កូប៉ា ស៊ូដាមេរីកាណា | Santos - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.8 | |
| កូប៉ា ដូ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 1 | 61 | 0 | 0 | 6.1 | |
| កាំពេអូណាតូ ប៉ោលីស្តា A1 ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 1 | 90 | 0 | 1 | 7.5 | |
| កូប៉ា លីបឺរតាដូរ៉េស | Santos - SP | 1 | 80 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2018 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 12 | 1,004 | 2 | 3 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កូប៉ា លីបឺរតាដូរ៉េស | Santos - SP | 1 | 89 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2017-2018 | លីហ្គា MX ម៉ិកស៊ិក | Rayados de Monterrey | 34 | 786 | 1 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ការប្រកួតជើងឯកពិភពលោក | អេហ្ស៊ីបក្រុមជម្រើសជាតិ | 3 | 125 | 0 | 2 | 7.1 |
| 2016-2017 | លីហ្គា MX ម៉ិកស៊ិក | Rayados de Monterrey | 27 | 923 | 0 | 3 | 7.1 |
|---|
| 2016 | លីហ្គា MX ម៉ិកស៊ិក | Rayados de Monterrey | 4 | 253 | 1 | 2 | 7.0 |
|---|
| 2015-2016 | លីហ្គា MX ម៉ិកស៊ិក | Rayados de Monterrey | 16 | 1,145 | 6 | 5 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ព្រីមេរ៉ា ឌីវីស្យុង អាហ្សង់ទីន | River Plate | 3 | 180 | 0 | 0 | 5.8 |
| 2015 | ព្រីមេរ៉ា ឌីវីស្យុង អាហ្សង់ទីន | River Plate | 5 | 385 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2014-2015 | ព្រីមេរ៉ា ឌីវីស្យុង អាហ្សង់ទីន | River Plate | 1 | 16 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | ព្រីមេរ៉ា ឌីវីស្យុង អាហ្សង់ទីន | River Plate | 5 | 208 | 0 | 0 | – |
|---|