ការផ្សាយពាណិជ្ជកម្ម
Connor Smith លេងឱ្យក្រុម Airdrie United។ តួនាទី៖ ខ្សែបម្រើ, សញ្ជាតិ៖ ស្កុតឡែន, អាយុ៖ 24, កម្ពស់៖ 176 cm។ 2026-2027៖ 9 ប្រកួត 3 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់។ ការចូលលេងចុងក្រោយដែលបានកត់ត្រា: Airdrie United ទល់នឹង Elgin City (4 វិច្ឆិកា 2026)។
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
Airdrie United៖ 7 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Airdrie United សម្រាប់រដូវកាល 2026/27 Connor Smith បានលេង 630 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 7 ប្រកួត។
Airdrie United៖ 9 ប្រកួត 3 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
Scunthorpe United៖ 15 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Hamilton Academical៖ 75 ប្រកួត 15 គ្រាប់ 15 ការបញ្ជូនបាល់
St. Johnstone U21៖ 1 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
St Johnstone៖ 13 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Heart of Midlothian៖ 19 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Airdrie United, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Connor Smith មានអាយុ 24 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 1 កុម្ភៈ 2002។
តំណែង៖ ខ្សែបម្រើ។
ក្លឹបរបស់ Connor Smith៖ Airdrie United។
កម្ពស់របស់ Connor Smith៖ 176 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ ស្កុតឡែន។
Connor Smith ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 9 ប្រកួត 3 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 2 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Connor Smith ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 9 ប្រកួត 3 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 2 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 784។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.7។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ស្កុតតិស លីគ វ៉ាន់ | Airdrie United | 7 | 630 | 0 | 1 | 6.2 |
| ពានឆាលឡិនជ៍ ស្កុតឡង់ | Airdrie United | 2 | 154 | 3 | 1 | 9.8 | |
| 2025-2026 | ណាស្យូណាលលីគ អង់គ្លេស | Scunthorpe United | 14 | 452 | 0 | 0 | 5.9 |
| ស្កុតតិស លីគ វ៉ាន់ | Hamilton Academical | 19 | 1,689 | 6 | 4 | 6.8 | |
| ពានឆាលឡិនជ៍ ស្កុតឡង់ | Hamilton Academical | 4 | 157 | 0 | 0 | 6.4 | |
| ពានលីគ ស្កុតឡង់ | Hamilton Academical | 4 | 343 | 1 | 0 | 6.6 | |
| ពាន ស្កុតឡង់ |
| Hamilton Academical |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 5.8 |
| 2024-2025 | ឆែមពៀនស៊ីប ស្កុតឡង់ | Hamilton Academical | 25 | 1,966 | 2 | 5 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន ស្កុតឡង់ | Hamilton Academical | 3 | 258 | 0 | 2 | 6.8 | |
| ពានឆាលឡិនជ៍ ស្កុតឡង់ | St. Johnstone U21 | 1 | 90 | 1 | 0 | 8.2 | |
| ពានលីគ ស្កុតឡង់ | St Johnstone | 2 | 60 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2023-2024 | ស្កុតឡង់ ព្រីមៀរស៊ីប | St Johnstone | 11 | 460 | 1 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន FA ត្រូហ្វី អង់គ្លេស | Scunthorpe United | 1 | 59 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | ឆែមពៀនស៊ីប ស្កុតឡង់ | Hamilton Academical | 19 | 1,608 | 6 | 4 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ស្កុតឡង់ ព្រីមៀរស៊ីប | Heart of Midlothian | 7 | 132 | 0 | 0 | 6.0 | |
| ខនហ្វឺរិនស៍លីគ | Heart of Midlothian | 4 | 150 | 0 | 0 | 5.7 | |
| ពានលីគ ស្កុតឡង់ | Heart of Midlothian | 1 | 34 | 0 | 0 | 6.6 | |
| អឺរ៉ុបាលីគ | Heart of Midlothian | 1 | 6 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2021-2022 | ស្កុតតិស លីគ វ៉ាន់ | Queen's Park | 28 | 1,863 | 4 | 4 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ឆែមពៀនស៊ីប ស្កុតឡង់ | Queen's Park | 3 | 291 | 1 | 0 | 7.3 | |
| ពាន ស្កុតឡង់ | Queen's Park | 1 | 65 | 0 | 0 | 6.4 | |
| ពានលីគ ស្កុតឡង់ | Heart of Midlothian | 2 | 18 | 0 | 0 | – | |
| ជម្រុះ អឺរ៉ូ U21 | ស្កុតឡែនក្រុមជម្រើសជាតិ | 2 | 34 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2020-2021 | ស្កុតតិស លីគ វ៉ាន់ | Cove Rangers | 9 | 382 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ឆែមពៀនស៊ីប ស្កុតឡង់ | Cove Rangers | 1 | 96 | 0 | 0 | – | |
| ពាន ស្កុតឡង់ | Cove Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| ពានលីគ ស្កុតឡង់ | Arbroath | 4 | 140 | 0 | 0 | – | |
| ឆែមពៀនស៊ីប ស្កុតឡង់ | Arbroath | 3 | 122 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | ស្កុតឡង់ ព្រីមៀរស៊ីប | Heart of Midlothian | 3 | 165 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2017-2018 | ស្កុតឡង់ ព្រីមៀរស៊ីប | Heart of Midlothian | 1 | 46 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|