ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 575 ពាន់€ (4 មិថុនា 2018)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Deng Hanwen លេងឱ្យក្រុម Yunnan Yukun។ តួនាទី៖ ខ្សែការពារ, សញ្ជាតិ៖ ចិន, អាយុ៖ 31, កម្ពស់៖ 178 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 150 ពាន់€។ Deng Hanwen ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 10 ប្រកួត 1 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Deng Hanwen បានចូលលេងគឺ Shanghai Shenhua ទល់នឹង Yunnan Yukun ដោយបានលេង 66 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 10 តុលា 2026។
Yunnan Yukun៖ 13 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Yunnan Yukun សម្រាប់រដូវកាល 2026 Deng Hanwen បានលេង 878 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 11 ប្រកួត។
Yunnan Yukun៖ 14 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Wuhan Three Towns៖ 110 ប្រកួត 7 គ្រាប់ 12 ការបញ្ជូនបាល់
Guangzhou FC(1993-2025)៖ 65 ប្រកួត 3 គ្រាប់ 7 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Yunnan Yukun, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Deng Hanwen មានអាយុ 31 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 8 មករា 1995។
តំណែង៖ ខ្សែការពារ។
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Yunnan Yukun | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ | |
| Wuhan Three Towns | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ | |
| Wuhan Three Towns | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Wuhan Three Towns | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 275 ពាន់€ | |
| Wuhan Three Towns | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Wuhan Three Towns | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 450 ពាន់€ | |
| Wuhan Three Towns | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Wuhan Three Towns | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 450 ពាន់€ | |
| Wuhan Three Towns | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 525 ពាន់€ | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 575 ពាន់€ | |
| Beijing Chengfeng(1995-2021) | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 550 ពាន់€ | |
| Beijing Chengfeng(1995-2021) | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Beijing Chengfeng(1995-2021) | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ | |
| Inner Mongolia Zhongyou | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ | |
| Inner Mongolia Zhongyou | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| Inner Mongolia Zhongyou | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 50 ពាន់€ | |
| Inner Mongolia Zhongyou | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 75 ពាន់€ | |
| Inner Mongolia Zhongyou | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 50 ពាន់€ | |
| Inner Mongolia Zhongyou | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 25 ពាន់€ |
ក្លឹបរបស់ Deng Hanwen៖ Yunnan Yukun។
កម្ពស់របស់ Deng Hanwen៖ 178 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ ចិន។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 150 ពាន់€។
Deng Hanwen ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 10 ប្រកួត 1 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Deng Hanwen ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 10 ប្រកួត 1 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 582។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.5។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Chinese Super League | Yunnan Yukun | 9 | 553 | 1 | 0 | 6.6 |
| Chinese FA Cup | Yunnan Yukun | 1 | 29 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2025-2026 | Chinese Super League | Yunnan Yukun | 4 | 325 | 0 | 0 | 6.9 |
| Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 3 | 241 | 0 | 0 | 6.0 | |
| 2025 | Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 16 | 1,284 | 0 | 1 | 6.5 |
| 2024-2025 | Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 6 | 514 | 1 | 2 | 7.0 |
| 2024 | Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 23 | 1,918 | 1 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2023-2024 | AFC Champions League | Wuhan Three Towns | 6 | 494 | 0 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 1 | 70 | 1 | 0 | 6.9 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | Wuhan Three Towns | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2023 | Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 22 | 1,761 | 1 | 3 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super Cup | Wuhan Three Towns | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2022-2023 | Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 4 | 351 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | Wuhan Three Towns | 1 | 25 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2022 | Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 25 | 1,959 | 3 | 4 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship qualification (AFC) | ចិនក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2021-2022 | Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 90 | 0 | 1 | 7.6 |
| 2021 | Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 18 | 1,434 | 2 | 4 | 7.2 |
|---|
| 2020-2021 | Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 3 | 145 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 34 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Chinese FA Cup | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 39 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2019-2020 | Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 7 | 532 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 3 | 261 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2019 | Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 4 | 356 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2018-2019 | Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 11 | 718 | 0 | 1 | 6.8 |
|---|
| 2018 | Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 11 | 769 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2017-2018 | Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 2 | 180 | 1 | 0 | 7.1 |
|---|
| 2016-2017 | EAFF E-1 Football Championship | ចិនក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|