ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 400 ពាន់€ (22 ធ្នូ 2021)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Dilan Markanday លេងឱ្យក្រុម Chesterfield។ តួនាទី៖ ខ្សែប្រយុទ្ធ, សញ្ជាតិ៖ អង់គ្លេស, អាយុ៖ 25, កម្ពស់៖ 178 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 350 ពាន់€។ Dilan Markanday ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 11 ប្រកួត 3 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Dilan Markanday បានចូលលេងគឺ Crawley Town ទល់នឹង Chesterfield ដោយបានលេង 90 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 10 តុលា 2026។
Chesterfield៖ 10 ប្រកួត 3 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Chesterfield សម្រាប់រដូវកាល 2026/27 Dilan Markanday បានលេង 874 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 10 ប្រកួត។
Chesterfield៖ 79 ប្រកួត 18 គ្រាប់ 9 ការបញ្ជូនបាល់
Leyton Orient៖ 17 ប្រកួត 3 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
Blackburn Rovers៖ 36 ប្រកួត 5 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Blackburn Rovers U21៖ 8 ប្រកួត 6 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
Porto U19៖ 12 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
Aberdeen៖ 2 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Chesterfield, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Chesterfield | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Chesterfield | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 325 ពាន់€ | |
| Leyton Orient | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Chesterfield | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Blackburn Rovers | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Blackburn Rovers | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Aberdeen | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Blackburn Rovers | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Blackburn Rovers | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Tottenham Hotspur U23 | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ |
Dilan Markanday មានអាយុ 25 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 20 សីហា 2001។
តំណែង៖ ខ្សែប្រយុទ្ធ។
ក្លឹបរបស់ Dilan Markanday៖ Chesterfield។
កម្ពស់របស់ Dilan Markanday៖ 178 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ អង់គ្លេស។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 350 ពាន់€។
Dilan Markanday ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 11 ប្រកួត 3 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Dilan Markanday ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 11 ប្រកួត 3 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 964។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.9។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | Chesterfield | 10 | 874 | 3 | 1 | 7.0 |
| English Football League Cup | Chesterfield | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025-2026 | League Two | Chesterfield | 38 | 2,642 | 8 | 5 | 6.8 |
| English Football League Trophy | Chesterfield | 3 | 173 | 0 | 0 | 6.5 | |
| FA Cup | Chesterfield | 2 | 163 | 0 | 0 | 6.6 | |
| English Football League Cup | Chesterfield | 1 | 76 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2024-2025 |
| League One |
| Leyton Orient |
| 17 |
| 894 |
| 3 |
| 1 |
| 6.6 |
| League Two | Chesterfield | 22 | 1,807 | 6 | 3 | 6.9 |
| English Football League Trophy | Chesterfield | 2 | 63 | 1 | 0 | 7.1 |
| 2023-2024 | Championship | Blackburn Rovers | 21 | 755 | 1 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Blackburn Rovers | 4 | 233 | 2 | 0 | 7.1 | |
| FA Cup | Blackburn Rovers | 2 | 57 | 0 | 0 | 6.9 | |
| English U21 Premier League | Blackburn Rovers U21 | 2 | 180 | 3 | 1 | 8.3 | |
| English U21 League Cup | Blackburn Rovers U21 | 1 | 90 | 1 | 0 | 7.5 |
| 2022-2023 | Scottish Premiership | Porto U19 | 1 | 11 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Premiership | Aberdeen | 2 | 39 | 0 | 0 | 6.1 | |
| English U21 Premier League | Blackburn Rovers U21 | 5 | 377 | 2 | 1 | 6.8 | |
| English Football League Cup | Blackburn Rovers | 4 | 296 | 2 | 0 | 6.8 | |
| Championship | Blackburn Rovers | 1 | 34 | 0 | 0 | 6.5 | |
| FA Cup | Blackburn Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2022 | ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Blackburn Rovers | 1 | 74 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2021-2022 | Championship | Blackburn Rovers | 2 | 46 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U23 Premier League | Tottenham Hotspur U23 | 13 | 1,137 | 9 | 5 | 7.7 | |
| English Football League Trophy | Porto U19 | 3 | 269 | 0 | 2 | – | |
| UEFA Europa Conference League | Tottenham Hotspur | 1 | 15 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2020-2021 | English U23 Premier League | Tottenham Hotspur U23 | 16 | 1,298 | 3 | 3 | 6.9 |
|---|
| 2019-2020 | English U23 Premier League | Tottenham Hotspur U23 | 6 | 540 | 1 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Youth League | Porto U19 | 5 | 388 | 0 | 0 | 6.1 | |
| English Football League Trophy | Porto U19 | 2 | 104 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Youth League | Tottenham Hotspur U19 | 1 | 70 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Youth League | Porto U19 | 1 | 65 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|