ប្រវត្តិរូបកីឡាករ
មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 15 លាន€ (4 វិច្ឆិកា 2015)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
តួនាទី៖ ខ្សែប្រយុទ្ធ, សញ្ជាតិ៖ អ៊ីតាលី, អាយុ៖ 39, កម្ពស់៖ 179 cm។ Éder ក្នុងរដូវកាល 2024-2025៖ 1 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Éder បានចូលលេងគឺ Criciuma ទល់នឹង Fortaleza ដោយបានលេង 70 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 25 កក្កដា 2024។
Criciuma៖ 51 ប្រកួត 9 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
São Paulo - SP៖ 75 ប្រកួត 9 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
Jiangsu Suning FC(1994-2021)៖ 61 ប្រកួត 32 គ្រាប់ 15 ការបញ្ជូនបាល់
Inter Milan៖ 76 ប្រកួត 12 គ្រាប់ 4 ការបញ្ជូនបាល់
Sampdoria៖ 84 ប្រកួត 21 គ្រាប់ 5 ការបញ្ជូនបាល់
Cesena៖ 17 ប្រកួត 2 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Éder មានអាយុ 39 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 15 វិច្ឆិកា 1986។
តំណែង៖ ខ្សែប្រយុទ្ធ។
កម្ពស់របស់ Éder៖ 179 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Criciuma | អាយុ 37 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Criciuma | អាយុ 37 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Criciuma | អាយុ 37 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Criciuma | អាយុ 36 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| São Paulo | អាយុ 35 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| São Paulo | អាយុ 35 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| São Paulo | អាយុ 35 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| São Paulo | អាយុ 35 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| São Paulo | អាយុ 34 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Jiangsu Suning FC(1994-2021) | អាយុ 33 ឆ្នាំ | 1.6 លាន€ | |
| Jiangsu Suning FC(1994-2021) | អាយុ 33 ឆ្នាំ | 2 លាន€ | |
| Jiangsu Suning FC(1994-2021) | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 4.5 លាន€ | |
| Jiangsu Suning FC(1994-2021) | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 7 លាន€ | |
| Inter | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 7 លាន€ | |
| Inter | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 8 លាន€ | |
| Inter | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 10 លាន€ | |
| Inter | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 11 លាន€ | |
| Inter | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 12.5 លាន€ | |
| Inter | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 12 លាន€ | |
| Sampdoria | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 15 លាន€ | |
| Sampdoria | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 15 លាន€ | |
| Sampdoria | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 12 លាន€ | |
| Sampdoria | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 9 លាន€ | |
| Sampdoria | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 8 លាន€ | |
| Sampdoria | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 7 លាន€ | |
| Sampdoria | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 5.5 លាន€ | |
| Sampdoria | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 4.5 លាន€ | |
| Sampdoria | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 4 លាន€ | |
| Sampdoria | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 4 លាន€ | |
| Brescia(1911-2026) | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 4.2 លាន€ | |
| Brescia(1911-2026) | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 5.5 លាន€ | |
| Brescia(1911-2026) | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 6 លាន€ | |
| Empoli | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 3 លាន€ | |
| Frosinone | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Frosinone | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Empoli | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ |
សញ្ជាតិ៖ អ៊ីតាលី។
Éder ក្នុងរដូវកាល 2024-2025៖ 1 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Éder ក្នុងរដូវកាល 2024-2025៖ 1 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 61។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.3។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Serie A ប្រេស៊ីល | Criciuma | 1 | 61 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2024 | Serie A ប្រេស៊ីល | Criciuma | 10 | 504 | 0 | 0 | 6.5 |
| Brazilian Cup | Criciuma | 2 | 106 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2023-2024 | Serie B ប្រេស៊ីល | Criciuma | 6 | 494 | 2 | 1 | 7.2 |
| Serie A ប្រេស៊ីល | Criciuma | 5 | 202 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Brazilian Cup | Criciuma | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| 2023 | Serie B ប្រេស៊ីល |
| Criciuma |
| 17 |
| 1,217 |
| 6 |
| 1 |
| 6.9 |
| 2022-2023 | Campeonato Catarinense Division 1 (ប្រេស៊ីល) | Criciuma | 4 | 288 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie B ប្រេស៊ីល | Criciuma | 3 | 184 | 1 | 0 | 6.5 | |
| Brazilian Cup | Criciuma | 2 | 163 | 0 | 0 | – | |
| Serie A ប្រេស៊ីល | São Paulo - SP | 6 | 151 | 2 | 0 | 6.7 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | São Paulo - SP | 1 | 15 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Brazilian Cup | São Paulo - SP | 1 | 4 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2022 | Serie A ប្រេស៊ីល | São Paulo - SP | 4 | 97 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | São Paulo - SP | 1 | 5 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2021-2022 | Serie A ប្រេស៊ីល | São Paulo - SP | 14 | 475 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 14 | 618 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Brazilian Cup | São Paulo - SP | 4 | 225 | 1 | 0 | – | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | São Paulo - SP | 3 | 235 | 1 | 0 | 7.0 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | São Paulo - SP | 1 | 15 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2021 | Serie A ប្រេស៊ីល | São Paulo - SP | 9 | 181 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Libertadores | São Paulo - SP | 1 | 29 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2020 | Chinese Super League | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 10 | 783 | 5 | 4 | 7.2 |
|---|
| 2019-2020 | Chinese Super League | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 3 | 187 | 2 | 1 | 7.9 |
|---|
| 2019 | Chinese Super League | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 10 | 830 | 5 | 0 | 7.2 |
|---|
| 2018-2019 | Chinese Super League | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 25 | 2,206 | 13 | 8 | 7.4 |
|---|
| 2018 | Chinese Super League | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 2 | 180 | 2 | 1 | 8.1 |
|---|
| 2017-2018 | Chinese Super League | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 1 | 66 | 1 | 0 | 8.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Inter Milan | 29 | 776 | 3 | 0 | 6.7 |
| 2016-2017 | Serie A | Inter Milan | 33 | 1,475 | 8 | 4 | 6.9 |
|---|
| 2015-2016 | Serie A | Inter Milan | 14 | 748 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Sampdoria | 19 | 1,646 | 12 | 2 | 7.3 |
| 2014-2015 | Serie A | Sampdoria | 30 | 2,369 | 9 | 3 | 7.0 |
|---|
| 2013-2014 | Serie A | Sampdoria | 15 | 936 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Serie A | Sampdoria | 20 | 1,157 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Serie A | Cesena | 17 | 1,226 | 2 | 1 | – |
|---|
| 2010-2011 | Serie A | Brescia(1911-2026) | 24 | 1,420 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2006-2007 | Serie A | Empoli | 4 | 189 | 0 | 0 | – |
|---|