ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 1.5 លាន€ (13 វិច្ឆិកា 2022)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Éder Ferreira Graminho លេងឱ្យក្រុម Ceara។ តួនាទី៖ ខ្សែការពារ, សញ្ជាតិ៖ ប្រេស៊ីល, អាយុ៖ 31, កម្ពស់៖ 184 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 250 ពាន់€។ Éder Ferreira Graminho ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 23 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Éder Ferreira Graminho បានចូលលេងគឺ Operario Ferroviario PR ទល់នឹង Ceara ដោយបានលេង 1 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 27 កញ្ញា 2026។
Ceara៖ 21 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Ceara សម្រាប់រដូវកាល 2026 Éder Ferreira Graminho បានលេង 1801 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 20 ប្រកួត។
Ceara៖ 36 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
America MG៖ 127 ប្រកួត 3 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
Atletico Clube Goianiense៖ 77 ប្រកួត 2 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
do Recife៖ 11 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Gremio Novorizontino៖ 13 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
Bahia - BA៖ 9 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Ceara, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Ceara | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Ceara | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Ceara | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| America MG | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 650 ពាន់€ | |
| America MG | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| America MG | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 900 ពាន់€ | |
| America MG | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 1.2 លាន€ | |
| America MG | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 1.5 លាន€ | |
| America MG | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 1.5 លាន€ | |
| America MG | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 1.4 លាន€ | |
| America MG | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 1.4 លាន€ | |
| Atletico Clube Goianiense | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Atletico Clube Goianiense | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 850 ពាន់€ | |
| Atletico Clube Goianiense | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 850 ពាន់€ | |
| Atletico Clube Goianiense | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Athletico Paranaense B | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| Bahia | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Bahia | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Bahia | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Bahia | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ |
Éder Ferreira Graminho មានអាយុ 31 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 5 មេសា 1995។
តំណែង៖ ខ្សែការពារ។
ក្លឹបរបស់ Éder Ferreira Graminho៖ Ceara។
កម្ពស់របស់ Éder Ferreira Graminho៖ 184 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ ប្រេស៊ីល។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 250 ពាន់€។
Éder Ferreira Graminho ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 23 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Éder Ferreira Graminho ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 23 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 1,981។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.7។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie B ប្រេស៊ីល | Ceara | 18 | 1,531 | 0 | 0 | 6.6 |
| Brazilian Campeonato Cearense Division 1 | Ceara | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.3 | |
| Brazilian Cup | Ceara | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2025-2026 | Brazilian Campeonato Cearense Division 1 | Ceara | 5 | 450 | 0 | 0 | 7.4 |
| Serie B ប្រេស៊ីល | Ceara | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.5 | |
| Brazilian Cup | Ceara | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Serie A ប្រេស៊ីល |
| Ceara |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7.4 |
| 2025 | Serie A ប្រេស៊ីល | Ceara | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2024-2025 | Serie A ប្រេស៊ីល | Ceara | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie B ប្រេស៊ីល | America MG | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2024 | Serie B ប្រេស៊ីល | America MG | 13 | 1,077 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Mineiro Division 1 (ប្រេស៊ីល) | America MG | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.6 |
| 2023-2024 | Serie B ប្រេស៊ីល | America MG | 11 | 990 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A ប្រេស៊ីល | America MG | 8 | 334 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Campeonato Mineiro Division 1 (ប្រេស៊ីល) | America MG | 7 | 570 | 0 | 0 | – | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | America MG | 2 | 180 | 1 | 0 | 6.4 |
| 2023 | Serie A ប្រេស៊ីល | America MG | 12 | 922 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | America MG | 8 | 720 | 1 | 0 | 6.4 | |
| Campeonato Mineiro Division 1 (ប្រេស៊ីល) | America MG | 2 | 135 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Serie A ប្រេស៊ីល | America MG | 10 | 845 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | America MG | 3 | 198 | 0 | 0 | 7.0 | |
| Campeonato Mineiro Division 1 (ប្រេស៊ីល) | America MG | 3 | 225 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Serie A ប្រេស៊ីល | America MG | 22 | 1,953 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Libertadores | America MG | 7 | 613 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Brazilian Cup | America MG | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2021-2022 | Serie A ប្រេស៊ីល | America MG | 5 | 450 | 0 | 1 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Mineiro Division 1 (ប្រេស៊ីល) | America MG | 5 | 450 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | America MG | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.0 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | America MG | 2 | 180 | 0 | 0 | 5.5 |
| 2021 | Serie A ប្រេស៊ីល | Atletico Clube Goianiense | 33 | 2,925 | 1 | 1 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Atletico Clube Goianiense | 4 | 360 | 1 | 0 | – | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Atletico Clube Goianiense | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Serie A ប្រេស៊ីល | Atletico Clube Goianiense | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Atletico Clube Goianiense | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Serie A ប្រេស៊ីល | Atletico Clube Goianiense | 30 | 2,642 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Atletico Clube Goianiense | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Serie B ប្រេស៊ីល | do Recife | 11 | 770 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2018 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2017-2018 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 10 | 900 | 1 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A ប្រេស៊ីល | Bahia - BA | 3 | 187 | 1 | 0 | 6.1 |
| 2017 | Serie A ប្រេស៊ីល | Bahia - BA | 3 | 150 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|
| 2016-2017 | Serie A ប្រេស៊ីល | Bahia - BA | 3 | 207 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|