ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 1.1 លាន€ (7 មិថុនា 2023)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Emeka Eze លេងឱ្យក្រុម Sarıyer។ តួនាទី៖ ខ្សែប្រយុទ្ធ, សញ្ជាតិ៖ នីហ្សេរីយ៉ា, អាយុ៖ 30, កម្ពស់៖ 185 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 600 ពាន់€។ Emeka Eze ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 4 ប្រកួត 2 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Emeka Eze បានចូលលេងគឺ Sarıyer ទល់នឹង Bandırmaspor ដោយបានលេង 90 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 12 កញ្ញា 2026។
Sarıyer៖ 4 ប្រកួត 2 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Sarıyer សម្រាប់រដូវកាល 2026/27 Emeka Eze បានលេង 266 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 3 ប្រកួត។
Sarıyer៖ 20 ប្រកួត 7 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Çorum៖ 20 ប្រកួត 8 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
Haras El Hodood៖ 21 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
Pendikspor៖ 40 ប្រកួត 13 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
Al Masry៖ 108 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 3 ការបញ្ជូនបាល់
İstanbulspor៖ 15 ប្រកួត 4 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Sarıyer, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Sarıyer | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Çorum | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Çorum | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Pendikspor | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 650 ពាន់€ | |
| Pendikspor | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 650 ពាន់€ | |
| Pendikspor | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Pendikspor | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Pendikspor | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Pendikspor | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 900 ពាន់€ | |
| Pendikspor | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Pendikspor | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 1.1 លាន€ | |
| İstanbulspor | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 1.1 លាន€ | |
| İstanbulspor | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Eyüpspor | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Keçiörengücü | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Keçiörengücü | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 475 ពាន់€ | |
| Keçiörengücü | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 525 ពាន់€ | |
| Keçiörengücü | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Sturm Graz | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Sturm Graz | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Adanaspor | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 550 ពាន់€ | |
| Adanaspor | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Sturm Graz | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Sturm Graz | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Sturm Graz | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Sturm Graz | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Sturm Graz | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Sturm Graz | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| RoPS Rovaniemi | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| RoPS Rovaniemi | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 25 ពាន់€ |
Emeka Eze មានអាយុ 30 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 26 កញ្ញា 1996។
តំណែង៖ ខ្សែប្រយុទ្ធ។
ក្លឹបរបស់ Emeka Eze៖ Sarıyer។
កម្ពស់របស់ Emeka Eze៖ 185 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ នីហ្សេរីយ៉ា។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 600 ពាន់€។
Emeka Eze ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 4 ប្រកួត 2 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Emeka Eze ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 4 ប្រកួត 2 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 266។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.5។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | First League ទួរគី | Sarıyer | 4 | 266 | 2 | 0 | 6.5 |
| 2025-2026 | First League ទួរគី | Sarıyer | 16 | 1,188 | 5 | 0 | 6.7 |
| First League ទួរគី | Çorum | 19 | 1,302 | 5 | 2 | 6.6 | |
| Turkish Cup | Çorum | 1 | 90 | 3 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Premier League អេហ្ស៊ីប | Haras El Hodood | 21 | 1,254 | 0 | 1 | 6.4 |
| First League ទួរគី | Pendikspor | 32 | 2,416 | 13 | 2 | 6.8 | |
| 2023-2024 |
| Premier League អេហ្ស៊ីប |
| Al Masry |
| 10 |
| 326 |
| 0 |
| 0 |
| 6.4 |
| Egyptian Scores Cup | Al Masry | 1 | 120 | 0 | 0 | 6.4 |
| Süper Lig | Pendikspor | 8 | 153 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2022-2023 | Premier League អេហ្ស៊ីប | Al Masry | 34 | 2,358 | 0 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Egyptian Scores Cup | Al Masry | 1 | 84 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Süper Lig | İstanbulspor | 15 | 1,120 | 4 | 2 | 6.8 | |
| First League ទួរគី | Eyüpspor | 18 | 1,532 | 6 | 2 | 6.9 |
| 2021-2022 | Premier League អេហ្ស៊ីប | Al Masry | 21 | 1,383 | 0 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CAF Confederation Cup | Al Masry | 6 | 261 | 0 | 0 | 6.9 | |
| First League ទួរគី | Keçiörengücü | 30 | 2,559 | 12 | 4 | 7.1 |
| 2020-2021 | Premier League អេហ្ស៊ីប | Al Masry | 28 | 1,775 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Egyptian Scores Cup | Al Masry | 1 | 73 | 0 | 0 | – | |
| First League ទួរគី | Keçiörengücü | 15 | 1,301 | 5 | 1 | – |
| 2019-2020 | First League ទួរគី | Adanaspor | 16 | 1,217 | 5 | 2 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CAF Confederation Cup | Al Masry | 3 | 107 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Premier League អេហ្ស៊ីប | Al Masry | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| Bundesliga អូទ្រីស | Sturm Graz | 1 | 18 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Europa League | Sturm Graz | 1 | 19 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Bundesliga អូទ្រីស | Sturm Graz | 24 | 926 | 2 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Sturm Graz | 2 | 50 | 0 | 0 | 6.5 | |
| UEFA Champions League | Sturm Graz | 2 | 124 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Austrian Cup | Sturm Graz | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Bundesliga អូទ្រីស | Sturm Graz | 18 | 607 | 4 | 3 | 6.9 |
|---|