ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 1 លាន€ (23 មករា 2021)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Endre Botka លេងឱ្យក្រុម Ferencvarosi TC។ តួនាទី៖ ខ្សែការពារ, សញ្ជាតិ៖ ហុងគ្រី, អាយុ៖ 32, កម្ពស់៖ 177 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 300 ពាន់€។ Endre Botka ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 1 ប្រកួត 1 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Endre Botka បានចូលលេងគឺ Paksi ទល់នឹង Ferencvarosi TC ដោយបានលេង 69 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 27 កក្កដា 2026។
Ferencvarosi TC៖ 1 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Ferencvarosi TC សម្រាប់រដូវកាល 2026/27 Endre Botka បានលេង 69 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 1 ប្រកួត។
Ferencvarosi TC៖ 123 ប្រកួត 8 គ្រាប់ 3 ការបញ្ជូនបាល់
Kecskemeti TE៖ 12 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Ferencvarosi TC, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Endre Botka មានអាយុ 32 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 25 សីហា 1994។
តំណែង៖ ខ្សែការពារ។
ក្លឹបរបស់ Endre Botka៖ Ferencvarosi TC។
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Ferencvarosi TC | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Kecskemeti TE | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 900 ពាន់€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 650 ពាន់€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 475 ពាន់€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 450 ពាន់€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 550 ពាន់€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 450 ពាន់€ | |
| Ferencvarosi TC | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 550 ពាន់€ | |
| Honved | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Honved | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Honved | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Honved | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 175 ពាន់€ | |
| Honved | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ | |
| Kecskemeti TE | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 75 ពាន់€ | |
| Honved | អាយុ 18 ឆ្នាំ | 50 ពាន់€ |
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ ហុងគ្រី។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 300 ពាន់€។
Endre Botka ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 1 ប្រកួត 1 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
កម្ពស់របស់ Endre Botka៖ 177 cm។
Endre Botka ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 1 ប្រកួត 1 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 69។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.3។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | NB I (ហុងគ្រី) | Ferencvarosi TC | 1 | 69 | 1 | 0 | 6.3 |
| 2025-2026 | NB I (ហុងគ្រី) | Ferencvarosi TC | 3 | 258 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2024-2025 | NB I (ហុងគ្រី) | Kecskemeti TE | 12 | 1,030 | 0 | 0 | 6.4 |
| NB I (ហុងគ្រី) | Ferencvarosi TC | 5 | 250 | 0 | 0 | 6.6 | |
| UEFA Europa League | Ferencvarosi TC | 3 | 112 | 0 | 0 | 6.7 | |
| UEFA Champions League | Ferencvarosi TC | 2 | 58 | 0 | 0 | 6.2 | |
| UEFA Nations League |
| ហុងគ្រីក្រុមជម្រើសជាតិ |
| 3 |
| 218 |
| 0 |
| 0 |
| 6.8 |
| 2024 | UEFA Euro | ហុងគ្រីក្រុមជម្រើសជាតិ | 5 | 279 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2023-2024 | NB I (ហុងគ្រី) | Ferencvarosi TC | 17 | 1,004 | 1 | 1 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa Conference League | Ferencvarosi TC | 5 | 179 | 0 | 0 | 6.4 | |
| UEFA Champions League | Ferencvarosi TC | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.0 | |
| Hungary Cup | Ferencvarosi TC | 1 | 16 | 0 | 0 | – | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | ហុងគ្រីក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2022-2023 | NB I (ហុងគ្រី) | Ferencvarosi TC | 8 | 404 | 3 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Ferencvarosi TC | 7 | 594 | 0 | 0 | 6.2 | |
| UEFA Champions League | Ferencvarosi TC | 2 | 180 | 0 | 0 | 5.9 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | ហុងគ្រីក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 6 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2022 | ជម្រុះការប្រកួតជើងឯកពិភពលោក (UEFA) | ហុងគ្រីក្រុមជម្រើសជាតិ | 4 | 345 | 1 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | ហុងគ្រីក្រុមជម្រើសជាតិ | 2 | 83 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2021-2022 | NB I (ហុងគ្រី) | Ferencvarosi TC | 23 | 1,187 | 2 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Ferencvarosi TC | 5 | 318 | 0 | 0 | 6.4 | |
| UEFA Europa League | Ferencvarosi TC | 3 | 250 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Hungary Cup | Ferencvarosi TC | 2 | 95 | 0 | 0 | – | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | ហុងគ្រីក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 80 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | NB I (ហុងគ្រី) | Ferencvarosi TC | 11 | 646 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Ferencvarosi TC | 11 | 689 | 0 | 2 | 6.4 | |
| Hungary Cup | Ferencvarosi TC | 1 | 63 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Nations League | ហុងគ្រីក្រុមជម្រើសជាតិ | 4 | 271 | 0 | 0 | 6.5 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | ហុងគ្រីក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.1 | |
| ជម្រុះការប្រកួតជើងឯកពិភពលោក (UEFA) | ហុងគ្រីក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 90 | 0 | 1 | 7.5 | |
| UEFA Euro | ហុងគ្រីក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 | |
| European Championship qualification | ហុងគ្រីក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 8 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2020 | UEFA Euro | ហុងគ្រីក្រុមជម្រើសជាតិ | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2019-2020 | NB I (ហុងគ្រី) | Ferencvarosi TC | 6 | 237 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Ferencvarosi TC | 4 | 336 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2017-2018 | UEFA Europa League | Ferencvarosi TC | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|