ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
ខ្ពស់បំផុត: 35 លាន€ (1 មករា 2018)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Eric Bailly លេងឱ្យក្រុម Columbus Crew។ តួនាទី៖ ខ្សែការពារ, សញ្ជាតិ៖ កូតឌីវ័រ, អាយុ៖ 32, កម្ពស់៖ 187 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 1.2 លាន€។ Eric Bailly ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 4 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Eric Bailly បានចូលលេងគឺ Columbus Crew ទល់នឹង Inter Miami ដោយបានលេង 83 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 28 កញ្ញា 2026។
Columbus Crew៖ 3 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Columbus Crew សម្រាប់រដូវកាល 2026 Eric Bailly បានលេង 180 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 2 ប្រកួត។
Columbus Crew៖ 4 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Real Oviedo៖ 16 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Villarreal៖ 55 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Beşiktaş៖ 8 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Marseille៖ 23 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Manchester United៖ 109 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Columbus Crew, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Real Oviedo | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 1.2 លាន€ | |
| Real Oviedo | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 1.5 លាន€ | |
| Villarreal | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 2 លាន€ | |
| Villarreal | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 2.5 លាន€ | |
| Villarreal | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 3 លាន€ | |
| Villarreal | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 3.5 លាន€ | |
| Beşiktaş | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 3.4 លាន€ | |
| Beşiktaş | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 4 លាន€ | |
| Marseille | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Marseille | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 8 លាន€ | |
| Marseille | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 8 លាន€ | |
| Man Utd | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 6 លាន€ | |
| Man Utd | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 8 លាន€ | |
| Man Utd | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 10 លាន€ | |
| Man Utd | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 15 លាន€ | |
| Man Utd | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 15 លាន€ | |
| Man Utd | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 17.5 លាន€ | |
| Man Utd | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 17.5 លាន€ | |
| Man Utd | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 22 លាន€ | |
| Man Utd | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 25 លាន€ | |
| Man Utd | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 30 លាន€ | |
| Man Utd | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 30 លាន€ | |
| Man Utd | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 35 លាន€ | |
| Man Utd | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 35 លាន€ | |
| Man Utd | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 30 លាន€ | |
| Man Utd | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 25 លាន€ | |
| Man Utd | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 25 លាន€ | |
| Man Utd | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 20 លាន€ | |
| Villarreal | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 8 លាន€ | |
| Villarreal | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 6 លាន€ | |
| Villarreal | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 3 លាន€ | |
| Villarreal | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 3 លាន€ | |
| Espanyol | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Espanyol | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ |
Eric Bailly មានអាយុ 32 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 12 មេសា 1994។
តំណែង៖ ខ្សែការពារ។
ក្លឹបរបស់ Eric Bailly៖ Columbus Crew។
កម្ពស់របស់ Eric Bailly៖ 187 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ កូតឌីវ័រ។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 1.2 លាន€។
Eric Bailly ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 4 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Eric Bailly ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 4 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 200។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.4។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Columbus Crew | 3 | 180 | 0 | 0 | 6.4 |
| Leagues Cup | Columbus Crew | 1 | 20 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2025-2026 | LaLiga | Real Oviedo | 15 | 1,236 | 1 | 0 | 6.7 |
| Copa del Rey | Real Oviedo | 1 | 120 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2025 | CAF ពានរង្វាន់អាហ្វ្រិក | កូដឌីវ័រក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2024-2025 | LaLiga | Villarreal | 12 | 618 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2023-2024 |
|---|
| LaLiga |
| Villarreal |
| 10 |
| 838 |
| 0 |
| 0 |
| 6.5 |
| UEFA Europa League | Villarreal | 2 | 140 | 0 | 0 | 6.5 |
| Copa del Rey | Villarreal | 1 | 69 | 0 | 0 | 6.8 |
| Süper Lig | Beşiktaş | 5 | 336 | 0 | 0 | 6.9 |
| UEFA Europa Conference League | Beşiktaş | 3 | 201 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2023 | CAF ពានរង្វាន់អាហ្វ្រិក | កូដឌីវ័រក្រុមជម្រើសជាតិ | 3 | 244 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2022-2023 | Ligue 1 | Marseille | 17 | 539 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Marseille | 5 | 305 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Coupe de France | Marseille | 1 | 15 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2021-2022 | ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Manchester United | 4 | 142 | 0 | 1 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Manchester United | 4 | 217 | 0 | 0 | 6.3 | |
| UEFA Champions League | Manchester United | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.1 | |
| English Football League Cup | Manchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.4 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | កូដឌីវ័រក្រុមជម្រើសជាតិ | 2 | 114 | 0 | 0 | 6.3 | |
| CAF ពានរង្វាន់អាហ្វ្រិក | កូដឌីវ័រក្រុមជម្រើសជាតិ | 2 | 179 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2021 | CAF ពានរង្វាន់អាហ្វ្រិក | កូដឌីវ័រក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 120 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Men's Olympic Football Tournament | កូដឌីវ័រក្រុមជម្រើសជាតិ | 2 | 210 | 1 | 0 | 6.6 |
| 2020-2021 | Premier League | Manchester United | 12 | 915 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Manchester United | 7 | 637 | 0 | 1 | 6.5 | |
| English Football League Cup | Manchester United | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Men's Olympic Football Tournament | Manchester United | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.3 | |
| FA Cup | Manchester United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.6 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | កូដឌីវ័រក្រុមជម្រើសជាតិ | 2 | 160 | 0 | 0 | 7.3 | |
| Brazilian IBU | កូដឌីវ័រក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Premier League | Manchester United | 4 | 148 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Manchester United | 3 | 231 | 0 | 0 | 7.0 | |
| UEFA Europa League | Manchester United | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.3 | |
| English U23 Premier League | Manchester United U23 | 1 | 61 | 0 | 0 | 7.3 |
| 2018-2019 | Premier League | Manchester United | 12 | 639 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Manchester United | 4 | 306 | 0 | 0 | 6.6 | |
| International Champions Cup | Manchester United | 2 | 38 | 0 | 0 | 6.1 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Manchester United | 2 | 96 | 0 | 0 | 7.1 | |
| FA Cup | Manchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| English Football League Cup | Manchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2017-2018 | Premier League | Manchester United | 13 | 1,000 | 1 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Manchester United | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.6 | |
| International Champions Cup | Manchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2016-2017 | Premier League | Manchester United | 25 | 2,060 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|
| 2015-2016 | LaLiga | Villarreal | 25 | 2,024 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2014-2015 | LaLiga | Villarreal | 5 | 379 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LaLiga | Espanyol de Barcelona | 3 | 174 | 0 | 0 | 6.7 |