ការផ្សាយពាណិជ្ជកម្ម
ប្រវត្តិរូបកីឡាករ
តួនាទី៖ ខ្សែបម្រើ, សញ្ជាតិ៖ អាស៊ែបៃហ្សង់, អាយុ៖ 34, កម្ពស់៖ 177 cm។ 2025-2026៖ 3 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់។ ការចូលលេងចុងក្រោយដែលបានកត់ត្រា: Omonia Nicosia ទល់នឹង Araz Nakhchivan (15 សីហា 2025)។
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
ខ្ពស់បំផុត: 1.1 លាន€ (26 ធ្នូ 2019)
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Gara Garayev មានអាយុ 34 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 12 តុលា 1992។
តំណែង៖ ខ្សែបម្រើ។
កម្ពស់របស់ Gara Garayev៖ 177 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ អាស៊ែបៃហ្សង់។
Gara Garayev ក្នុងរដូវកាល 2025-2026៖ 3 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Free Player | អាយុ 33 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ | |
| Araz Nakhchivan | អាយុ 33 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Araz Nakhchivan | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Araz Nakhchivan | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Free Player | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Neftci Baku | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Neftci Baku | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Qarabag | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Qarabag | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Qarabag | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 900 ពាន់€ | |
| Qarabag | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Qarabag | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Qarabag | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Qarabag | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Qarabag | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 900 ពាន់€ | |
| Qarabag | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 1.1 លាន€ | |
| Qarabag | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Qarabag | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Qarabag | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Qarabag | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Qarabag | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Qarabag | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ |
Gara Garayev ក្នុងរដូវកាល 2025-2026៖ 3 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 91។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 5.9។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | ខនហ្វឺរិនស៍លីគ | Araz Nakhchivan | 3 | 91 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2023-2024 | ឆែមពានលីគ | Qarabag | 1 | 3 | 0 | 1 | 6.2 |
| 2022-2023 | អឺរ៉ុបាលីគ | Qarabag | 5 | 403 | 0 | 1 | 7.0 |
| ឆែមពានលីគ | Qarabag | 5 | 410 | 0 | 0 | 6.5 | |
| ខនហ្វឺរិនស៍លីគ | Qarabag | 1 | 13 | 0 | 0 | 6.4 | |
| ណេសិនស៍លីគ | អាហ្សែបៃហ្សង់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 35 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2022 | ជម្រុះការប្រកួតជើងឯកពិភពលោក (អឺរ៉ុប) |
| អាហ្សែបៃហ្សង់ក្រុមជម្រើសជាតិ |
| 6 |
| 479 |
| 0 |
| 0 |
| 6.8 |
| 2021-2022 | ខនហ្វឺរិនស៍លីគ | Qarabag | 12 | 1,053 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ឆែមពានលីគ | Qarabag | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| ណេសិនស៍លីគ | អាហ្សែបៃហ្សង់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 15 | 0 | 0 | 6.4 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | អាហ្សែបៃហ្សង់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | អឺរ៉ុបាលីគ | Qarabag | 6 | 530 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ខនហ្វឺរិនស៍លីគ | Qarabag | 2 | 169 | 0 | 0 | – | |
| ឆែមពានលីគ | Qarabag | 2 | 167 | 0 | 0 | 5.8 | |
| ណេសិនស៍លីគ | អាហ្សែបៃហ្សង់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 6 | 510 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2020 | អឺរ៉ូ | អាហ្សែបៃហ្សង់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 5 | 448 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2019-2020 | អឺរ៉ុបាលីគ | Qarabag | 8 | 556 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ឆែមពានលីគ | Qarabag | 3 | 99 | 0 | 0 | – | |
| អឺរ៉ូ | អាហ្សែបៃហ្សង់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2018-2019 | អឺរ៉ុបាលីគ | Qarabag | 8 | 714 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ឆែមពានលីគ | Qarabag | 4 | 359 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2017-2018 | ឆែមពានលីគ | Qarabag | 6 | 520 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|