ការផ្សាយពាណិជ្ជកម្ម
Hayner លេងឱ្យក្រុម Vila Nova។ តួនាទី៖ ខ្សែការពារ, សញ្ជាតិ៖ ប្រេស៊ីល, អាយុ៖ 31, កម្ពស់៖ 178 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 350 ពាន់€។ 2026៖ 34 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់។ ការចូលលេងចុងក្រោយដែលបានកត់ត្រា: Sao Bernardo ទល់នឹង Vila Nova (25 តុលា 2026)។
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
ខ្ពស់បំផុត: 800 ពាន់€ (17 មេសា 2024)
Vila Nova៖ 33 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Vila Nova សម្រាប់រដូវកាល 2026 Hayner បានលេង 1629 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 17 ប្រកួត។
Vila Nova៖ 34 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
CRB៖ 17 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Santos - SP៖ 38 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
Coritiba SAF - PR៖ 8 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Dnipro-1(2017-2024)៖ 17 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Atlético Goianiense៖ 35 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Vila Nova, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Hayner មានអាយុ 31 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 2 តុលា 1995។
តំណែង៖ ខ្សែការពារ។
ក្លឹបរបស់ Hayner៖ Vila Nova។
កម្ពស់របស់ Hayner៖ 178 cm។
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Vila Nova | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| CRB | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| CRB | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 450 ពាន់€ | |
| Santos | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 650 ពាន់€ | |
| Santos | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Coritiba SAF | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Dnipro-1(2017-2024) | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Dnipro-1(2017-2024) | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Atletico Clube Goianiense | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Atletico Clube Goianiense | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Atletico Clube Goianiense | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Recife PE | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Recife PE | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Bahia | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Nautico PE | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Bahia | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Bahia | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ | |
| Bahia U20 | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 50 ពាន់€ |
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ ប្រេស៊ីល។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 350 ពាន់€។
Hayner ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 34 ប្រកួត 1 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Hayner ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 34 ប្រកួត 1 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 1,716។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.5។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ស៊េរី ប៊ី ប្រេស៊ីល | Vila Nova | 33 | 1,629 | 1 | 1 | 6.5 |
| កូប៉ា ដូ ប្រេស៊ីល | Vila Nova | 1 | 87 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2025-2026 | ស៊េរី ប៊ី ប្រេស៊ីល | CRB | 2 | 14 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2025 | ស៊េរី ប៊ី ប្រេស៊ីល | CRB | 12 | 618 | 0 | 0 | 6.6 |
| កាំពេអូណាតូ ប៉ោលីស្តា A1 ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 2 | 32 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2024-2025 | ស៊េរី ប៊ី ប្រេស៊ីល | CRB | 3 | 57 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2024 |
| Santos - SP |
| 24 |
| 865 |
| 0 |
| 0 |
| 6.4 |
| កាំពេអូណាតូ ប៉ោលីស្តា A1 ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 12 | 811 | 1 | 1 | 6.7 |
| 2023 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Coritiba SAF - PR | 8 | 303 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|
| 2022-2023 | ព្រីមៀរលីគ អ៊ុយក្រែន | Dnipro-1(2017-2024) | 15 | 578 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ខនហ្វឺរិនស៍លីគ | Dnipro-1(2017-2024) | 2 | 163 | 0 | 0 | 6.3 | |
| កូប៉ា ស៊ូដាមេរីកាណា | Atlético Goianiense | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.9 | |
| ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Atlético Goianiense | 1 | 16 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2022 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Atlético Goianiense | 18 | 1,363 | 0 | 2 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កូប៉ា ស៊ូដាមេរីកាណា | Atlético Goianiense | 7 | 339 | 1 | 0 | 6.4 | |
| កូប៉ា ដូ ប្រេស៊ីល | Atlético Goianiense | 4 | 231 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2021-2022 | កូប៉ា ស៊ូដាមេរីកាណា | Atlético Goianiense | 2 | 187 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កូប៉ា ដូ ប្រេស៊ីល | Atlético Goianiense | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2021 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Sport Recife | 24 | 1,807 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|
| 2020-2021 | កាំពេអូណាតូ ប៉ារ៉ាណាអែនសេ ប្រេស៊ីល | Cuiabá | 2 | 158 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កូប៉ា ដូ ប្រេស៊ីល | Cuiabá | 2 | 174 | 0 | 0 | – | |
| ស៊េរី ប៊ី ប្រេស៊ីល | Cuiabá | 1 | 90 | 0 | 1 | 6.4 |
| 2020 | ស៊េរី ប៊ី ប្រេស៊ីល | Cuiabá | 18 | 1,535 | 0 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កូប៉ា ដូ ប្រេស៊ីល | Cuiabá | 2 | 138 | 0 | 1 | 6.1 |
| 2017-2018 | កាំពេអូណាតូ ប៉ោលីស្តា A1 ប្រេស៊ីល | Grêmio Novorizontino | 2 | 155 | 0 | 1 | 6.9 |
|---|