ការផ្សាយពាណិជ្ជកម្ម
Jack Grimmer លេងឱ្យក្រុម Wycombe Wanderers។ តួនាទី៖ ខ្សែការពារ, សញ្ជាតិ៖ ស្កុតឡែន, អាយុ៖ 32, កម្ពស់៖ 184 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 225 ពាន់€។ 2026-2027៖ 14 ប្រកួត 2 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់។ ការចូលលេងចុងក្រោយដែលបានកត់ត្រា: Wycombe Wanderers ទល់នឹង Burton (31 តុលា 2026)។
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
មិនមានទិន្នន័យទេ
Wycombe Wanderers៖ 11 ប្រកួត 2 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Wycombe Wanderers សម្រាប់រដូវកាល 2026/27 Jack Grimmer បានលេង 723 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 8 ប្រកួត។
Wycombe Wanderers៖ 273 ប្រកួត 9 គ្រាប់ 9 ការបញ្ជូនបាល់
Coventry City៖ 9 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Shrewsbury Town៖ 3 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Wycombe Wanderers, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Jack Grimmer មានអាយុ 32 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 25 មករា 1994។
តំណែង៖ ខ្សែការពារ។
ក្លឹបរបស់ Jack Grimmer៖ Wycombe Wanderers។
កម្ពស់របស់ Jack Grimmer៖ 184 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ ស្កុតឡែន។
Jack Grimmer ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 14 ប្រកួត 2 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Jack Grimmer ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 14 ប្រកួត 2 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 826។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.3។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស | Wycombe Wanderers | 11 | 723 | 2 | 0 | 6.3 |
| ពាន EFL ត្រូហ្វី | Wycombe Wanderers | 3 | 103 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025-2026 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស | Wycombe Wanderers | 40 | 3,210 | 3 | 3 | 6.6 |
| ពាន FA | Wycombe Wanderers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.2 | |
| ពាន EFL ត្រូហ្វី | Wycombe Wanderers | 1 | 17 | 0 | 0 | 5.5 | |
| ពាន EFL | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 | |
| 2024-2025 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស |
| Wycombe Wanderers |
| 39 |
| 2,891 |
| 0 |
| 2 |
| 6.3 |
| ពាន FA | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 |
| ពាន EFL ត្រូហ្វី | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 |
| ពាន EFL | Wycombe Wanderers | 1 | 4 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2023-2024 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស | Wycombe Wanderers | 27 | 2,298 | 2 | 1 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន EFL ត្រូហ្វី | Wycombe Wanderers | 6 | 404 | 0 | 0 | 6.6 | |
| ពាន FA | Wycombe Wanderers | 1 | 30 | 0 | 0 | 5.7 | |
| ពាន EFL | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2022-2023 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស | Wycombe Wanderers | 40 | 3,161 | 0 | 1 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន EFL ត្រូហ្វី | Wycombe Wanderers | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.9 | |
| ពាន EFL | Wycombe Wanderers | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2021-2022 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស | Wycombe Wanderers | 27 | 2,064 | 2 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន FA | Wycombe Wanderers | 1 | 86 | 0 | 0 | 6.7 | |
| ពាន EFL ត្រូហ្វី | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| ពាន EFL | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2020-2021 | ឆែមពៀនស៊ីប អង់គ្លេស | Wycombe Wanderers | 40 | 3,450 | 0 | 1 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន FA | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 | |
| ពាន EFL | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2019-2020 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស | Wycombe Wanderers | 21 | 1,871 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន FA | Wycombe Wanderers | 1 | 120 | 0 | 0 | 6.4 | |
| ពាន EFL ត្រូហ្វី | Wycombe Wanderers | 1 | 25 | 0 | 0 | 6.1 | |
| ពាន EFL | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2018-2019 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស | Coventry City | 9 | 504 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2016-2017 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស | Shrewsbury Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|