
ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
ខ្ពស់បំផុត: 1 លាន€ (16 មករា 2013)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Jesper Hansen លេងឱ្យក្រុម Aarhus AGF។ តួនាទី៖ អ្នកចាំទី, សញ្ជាតិ៖ ដាណឺម៉ាក, អាយុ៖ 41, កម្ពស់៖ 188 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 50 ពាន់€។ Jesper Hansen ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 6 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Jesper Hansen បានចូលលេងគឺ Aarhus AGF ទល់នឹង Sonderjyske ដោយបានលេង 90 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 13 តុលា 2026។
Aarhus AGF៖ 3 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Aarhus AGF សម្រាប់រដូវកាល 2026/27 Jesper Hansen បានលេង 270 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 3 ប្រកួត។
Aarhus AGF៖ 162 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Midtjylland៖ 110 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Lyngby៖ 22 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Aarhus AGF, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Jesper Hansen មានអាយុ 41 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 31 មីនា 1985។
តំណែង៖ អ្នកចាំទី។
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Aarhus AGF | អាយុ 41 ឆ្នាំ | 50 ពាន់€ | |
| Aarhus AGF | អាយុ 40 ឆ្នាំ | 50 ពាន់€ | |
| Aarhus AGF | អាយុ 40 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| Aarhus AGF | អាយុ 39 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| Aarhus AGF | អាយុ 39 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| Aarhus AGF | អាយុ 38 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ | |
| Aarhus AGF | អាយុ 38 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Aarhus AGF | អាយុ 37 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Aarhus AGF | អាយុ 37 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Aarhus AGF | អាយុ 36 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Midtjylland | អាយុ 36 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Midtjylland | អាយុ 35 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Midtjylland | អាយុ 35 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Midtjylland | អាយុ 35 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Midtjylland | អាយុ 34 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Midtjylland | អាយុ 34 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Midtjylland | អាយុ 33 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Midtjylland | អាយុ 33 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Midtjylland | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Lyngby | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Lyngby | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Lyngby | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Lyngby | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Bastia | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Bastia | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Thonon Evian | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Thonon Evian | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Thonon Evian | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Thonon Evian | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Nordsjaelland | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Nordsjaelland | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Nordsjaelland | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 850 ពាន់€ | |
| Nordsjaelland | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 850 ពាន់€ | |
| Nordsjaelland | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Nordsjaelland | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Nordsjaelland | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Nordsjaelland | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Nordsjaelland | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Nordsjaelland | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Nordsjaelland | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| Nordsjaelland | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 125 ពាន់€ |
កម្ពស់របស់ Jesper Hansen៖ 188 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ ដាណឺម៉ាក។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 50 ពាន់€។
Jesper Hansen ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 6 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Jesper Hansen ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 6 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 397។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.1។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ស៊ុបពើរលីហ្គា ដាណឺម៉ាក | Aarhus AGF | 4 | 270 | 0 | 0 | 6.5 |
| ពាន ដាណឺម៉ាក | Aarhus AGF | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 | |
| ឆែមពានលីគ | Aarhus AGF | 1 | 37 | 0 | 0 | 4.6 | |
| 2025-2026 | ស៊ុបពើរលីហ្គា ដាណឺម៉ាក | Aarhus AGF | 29 | 2,610 | 0 | 0 | 7.0 |
| ពាន ដាណឺម៉ាក | Aarhus AGF | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2024-2025 | ស៊ុបពើរលីហ្គា ដាណឺម៉ាក | Aarhus AGF | 29 | 2,610 | 0 | 0 | 6.7 |
| ពាន ដាណឺម៉ាក |
| Aarhus AGF |
| 3 |
| 254 |
| 0 |
| 0 |
| 6.9 |
| 2023-2024 | ស៊ុបពើរលីហ្គា ដាណឺម៉ាក | Aarhus AGF | 13 | 1,089 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន ដាណឺម៉ាក | Aarhus AGF | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 | |
| ខនហ្វឺរិនស៍លីគ | Aarhus AGF | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2022-2023 | ស៊ុបពើរលីហ្គា ដាណឺម៉ាក | Aarhus AGF | 32 | 2,880 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន ដាណឺម៉ាក | Aarhus AGF | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2021-2022 | ស៊ុបពើរលីហ្គា ដាណឺម៉ាក | Aarhus AGF | 31 | 2,790 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន ដាណឺម៉ាក | Aarhus AGF | 2 | 210 | 0 | 0 | 8.0 | |
| ខនហ្វឺរិនស៍លីគ | Aarhus AGF | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ស៊ុបពើរលីហ្គា ដាណឺម៉ាក | Midtjylland | 18 | 1,590 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ឆែមពានលីគ | Midtjylland | 8 | 720 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2019-2020 | ស៊ុបពើរលីហ្គា ដាណឺម៉ាក | Midtjylland | 31 | 2,725 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| អឺរ៉ុបាលីគ | Midtjylland | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | ស៊ុបពើរលីហ្គា ដាណឺម៉ាក | Midtjylland | 31 | 2,790 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2017-2018 | ស៊ុបពើរលីហ្គា ដាណឺម៉ាក | Midtjylland | 18 | 1,620 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2016-2017 | ស៊ុបពើរលីហ្គា ដាណឺម៉ាក | Midtjylland | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ស៊ុបពើរលីហ្គា ដាណឺម៉ាក | Lyngby | 22 | 1,922 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2015-2016 | លីគ ១ បារាំង | Aarhus AGF | 4 | 310 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2011-2012 | ស៊ុបពើរលីហ្គា ដាណឺម៉ាក | Aarhus AGF | 1 | 43 | 0 | 0 | – |
|---|