ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
ខ្ពស់បំផុត: 2 លាន€ (29 ធ្នូ 2021)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Jonathan Bauman លេងឱ្យក្រុម Tarma។ តួនាទី៖ ខ្សែប្រយុទ្ធ, សញ្ជាតិ៖ អាហ្សង់ទីន, អាយុ៖ 35, កម្ពស់៖ 178 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 75 ពាន់€។ Jonathan Bauman ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 19 ប្រកួត 5 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Jonathan Bauman បានចូលលេងគឺ Tarma ទល់នឹង Cajamarca ដោយបានលេង 27 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 11 តុលា 2026។
Tarma៖ 25 ប្រកួត 5 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Tarma សម្រាប់រដូវកាល 2026 Jonathan Bauman បានលេង 1730 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 19 ប្រកួត។
Tarma៖ 25 ប្រកួត 5 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
Atletico Atlanta៖ 25 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Coquimbo Unido៖ 14 ប្រកួត 2 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Mushuc Runa៖ 24 ប្រកួត 13 គ្រាប់ 4 ការបញ្ជូនបាល់
Barcelona SC(ECU)៖ 32 ប្រកួត 4 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
Independiente del Valle៖ 56 ប្រកួត 20 គ្រាប់ 8 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Tarma, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Tarma | អាយុ 35 ឆ្នាំ | 75 ពាន់€ | |
| Atletico Atlanta | អាយុ 34 ឆ្នាំ | 75 ពាន់€ | |
| Atletico Atlanta | អាយុ 34 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ | |
| Coquimbo Unido | អាយុ 33 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Mushuc Runa | អាយុ 33 ឆ្នាំ | 225 ពាន់€ | |
| Mushuc Runa | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Barcelona | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Barcelona | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Independiente del Valle | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Independiente del Valle | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 1.2 លាន€ | |
| Independiente del Valle | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 2 លាន€ | |
| Mushuc Runa | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Quilmes | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Arema | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 325 ពាន់€ | |
| Kedah | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Persib Bandung | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Persib Bandung | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 325 ពាន់€ | |
| Kerkyra | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Kerkyra | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Patronato Parana | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ | |
| Colon de Santa Fe | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Colon de Santa Fe | អាយុ 18 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ |
Jonathan Bauman មានអាយុ 35 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 30 មីនា 1991។
តំណែង៖ ខ្សែប្រយុទ្ធ។
ក្លឹបរបស់ Jonathan Bauman៖ Tarma។
កម្ពស់របស់ Jonathan Bauman៖ 178 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ អាហ្សង់ទីន។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 75 ពាន់€។
Jonathan Bauman ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 19 ប្រកួត 5 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Jonathan Bauman ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 19 ប្រកួត 5 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 1,365។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.7។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1 ប៉េរូ | Tarma | 19 | 1,365 | 5 | 1 | 6.7 |
| 2025-2026 | Liga 1 ប៉េរូ | Tarma | 6 | 365 | 0 | 0 | 6.1 |
| Primera Nacional (អាហ្សង់ទីន) | Atletico Atlanta | 6 | 247 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | Primera Nacional (អាហ្សង់ទីន) | Atletico Atlanta | 6 | 156 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2024-2025 | Primera Nacional (អាហ្សង់ទីន) | Atletico Atlanta | 13 | 869 | 1 | 0 | – |
| Liga de Primera ឈីលី | Coquimbo Unido | 4 | 227 | 1 | 0 | 6.9 | |
| Chilean Cup |
| Coquimbo Unido |
| 1 |
| 24 |
| 0 |
| 0 |
| 6.3 |
| 2024 | Liga de Primera ឈីលី | Coquimbo Unido | 7 | 283 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Coquimbo Unido | 2 | 44 | 0 | 0 | 6.5 | |
| LigaPro Serie A (អេក្វាឌ័រ) | Mushuc Runa | 7 | 380 | 0 | 1 | 6.5 |
| 2023-2024 | LigaPro Serie A (អេក្វាឌ័រ) | Mushuc Runa | 4 | 162 | 1 | 0 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LigaPro Serie A (អេក្វាឌ័រ) | Barcelona SC(ECU) | 5 | 113 | 0 | 1 | 6.5 |
| 2023 | LigaPro Serie A (អេក្វាឌ័រ) | Barcelona SC(ECU) | 7 | 273 | 1 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Barcelona SC(ECU) | 1 | 68 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2022-2023 | LigaPro Serie A (អេក្វាឌ័រ) | Barcelona SC(ECU) | 13 | 418 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Libertadores | Barcelona SC(ECU) | 5 | 167 | 2 | 1 | 7.2 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Barcelona SC(ECU) | 1 | 13 | 0 | 0 | 6.5 | |
| LigaPro Serie A (អេក្វាឌ័រ) | Independiente del Valle | 6 | 226 | 1 | 1 | 6.5 |
| 2022 | LigaPro Serie A (អេក្វាឌ័រ) | Independiente del Valle | 8 | 350 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Independiente del Valle | 4 | 223 | 0 | 0 | 6.3 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Independiente del Valle | 1 | 82 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2021-2022 | LigaPro Serie A (អេក្វាឌ័រ) | Independiente del Valle | 26 | 2,075 | 15 | 4 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Libertadores | Independiente del Valle | 4 | 325 | 0 | 1 | 6.7 |
| 2021 | LigaPro Serie A (អេក្វាឌ័រ) | Independiente del Valle | 3 | 266 | 3 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LigaPro Serie A (អេក្វាឌ័រ) | Mushuc Runa | 7 | 612 | 10 | 2 | – |
| 2017-2018 | Super League ក្រិក | Kerkyra | 9 | 384 | 0 | 0 | – |
|---|