ការផ្សាយពាណិជ្ជកម្ម
Lucas Veríssimo លេងឱ្យក្រុម Santos។ តួនាទី៖ ខ្សែការពារ, សញ្ជាតិ៖ ប្រេស៊ីល, អាយុ៖ 31, កម្ពស់៖ 188 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 4 លាន€។ 2026៖ 26 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់។ ការចូលលេងចុងក្រោយដែលបានកត់ត្រា: Fluminense - RJ ទល់នឹង Santos - SP (19 តុលា 2026)។
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
របួស
មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 10 លាន€ (26 ធ្នូ 2021)
Santos - SP៖ 19 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Santos - SP សម្រាប់រដូវកាល 2026 Lucas Veríssimo បានលេង 1703 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 19 ប្រកួត។
Santos - SP៖ 175 ប្រកួត 6 គ្រាប់ 3 ការបញ្ជូនបាល់
Al-Wakrah Sports Club៖ 14 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Al Duhail៖ 40 ប្រកួត 3 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
Corinthians - SP៖ 18 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
Benfica៖ 41 ប្រកួត 5 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
Benfica B៖ 1 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Santos, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Lucas Veríssimo មានអាយុ 31 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 2 កក្កដា 1995។
តំណែង៖ ខ្សែការពារ។
ក្លឹបរបស់ Lucas Veríssimo៖ Santos។
កម្ពស់របស់ Lucas Veríssimo៖ 188 cm។
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Santos | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 4 លាន€ | |
| Santos | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 4.5 លាន€ | |
| Al-Wakrah | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Al Duhail | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 5.5 លាន€ | |
| Al Duhail | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 5.5 លាន€ | |
| Al Duhail | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 6 លាន€ | |
| Corinthians | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 7 លាន€ | |
| Benfica | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 6 លាន€ | |
| Benfica | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 8 លាន€ | |
| Benfica | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 8 លាន€ | |
| Benfica | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 10 លាន€ | |
| Benfica | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 10 លាន€ | |
| Benfica | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 8 លាន€ | |
| Benfica | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 6 លាន€ | |
| Santos | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 4 លាន€ | |
| Santos | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 3.5 លាន€ | |
| Santos | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 4.5 លាន€ | |
| Santos | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Santos | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Santos | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 3.5 លាន€ | |
| Santos | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 2.5 លាន€ | |
| Santos | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Santos | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ |
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ ប្រេស៊ីល។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 4 លាន€។
Lucas Veríssimo ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 26 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Lucas Veríssimo ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 26 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 2,165។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.7។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 15 | 1,343 | 0 | 1 | 6.7 |
| កូប៉ា ស៊ូដាមេរីកាណា | Santos - SP | 6 | 439 | 0 | 0 | 6.6 | |
| កូប៉ា ដូ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 5 | 383 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2025-2026 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.0 |
| កូប៉ា ស៊ូដាមេរីកាណា | Santos - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 | |
| ស្តាស៍លីគ កាតារ | Al-Wakrah Sports Club | 14 | 1,065 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2025 | ពានមកុដរាជកុមារ កាតា |
| Al Duhail |
| 2 |
| 240 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| ពានអេមៀ កាតា | Al Duhail | 1 | 120 | 0 | 0 | – |
| 2024-2025 | ស្តាស៍លីគ កាតារ | Al Duhail | 21 | 1,872 | 3 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពានតារា កាតា | Al Duhail | 3 | 300 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2024 | ពានអេមៀ កាតា | Al Duhail | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2023-2024 | ស្តាស៍លីគ កាតារ | Al Duhail | 10 | 856 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Al Duhail | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 | |
| ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Corinthians - SP | 5 | 404 | 1 | 0 | 7.0 |
| 2023 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Corinthians - SP | 10 | 900 | 0 | 2 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កូប៉ា ស៊ូដាមេរីកាណា | Corinthians - SP | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2022-2023 | ឆែមពានលីគ | Benfica | 2 | 4 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ព្រីមេរ៉ាលីហ្គា ព័រទុយហ្គាល់ | Benfica | 2 | 8 | 0 | 0 | 6.7 | |
| តាសា ដឺ ព័រទុយហ្គាល់ | Benfica | 2 | 91 | 0 | 0 | 6.8 | |
| លីហ្គា ព័រទុយហ្គាល់ ២ ព័រទុយហ្គាល់ | Benfica B | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 | |
| លីហ្គា ព័រទុយហ្គាល់ ២ ព័រទុយហ្គាល់ | Santos - SP | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | ព្រីមេរ៉ាលីហ្គា ព័រទុយហ្គាល់ | Benfica | 10 | 840 | 3 | 1 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ឆែមពានលីគ | Benfica | 7 | 572 | 0 | 1 | 6.5 | |
| ពានលីគ ព័រទុយហ្គាល់ | Benfica | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| ជម្រុះការប្រកួតជើងឯកពិភពលោក (CONMEBOL) | Santos - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2020-2021 | ព្រីមេរ៉ាលីហ្គា ព័រទុយហ្គាល់ | Benfica | 14 | 1,135 | 2 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| អឺរ៉ុបាលីគ | Benfica | 2 | 175 | 0 | 0 | 6.9 | |
| តាសា ដឺ ព័រទុយហ្គាល់ | Benfica | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 | |
| កូប៉ា លីបឺរតាដូរ៉េស | Santos - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2020 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 14 | 1,196 | 1 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កូប៉ា លីបឺរតាដូរ៉េស | Santos - SP | 10 | 849 | 1 | 0 | 6.7 | |
| កាំពេអូណាតូ ប៉ោលីស្តា A1 ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 5 | 450 | 0 | 0 | 7.4 | |
| កូប៉ា ដូ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2019-2020 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 11 | 990 | 1 | 1 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កាំពេអូណាតូ ប៉ោលីស្តា A1 ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2019 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 20 | 1,758 | 1 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កូប៉ា ដូ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.9 | |
| កាំពេអូណាតូ ប៉ោលីស្តា A1 ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 2 | 122 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2018-2019 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 3 | 229 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កូប៉ា ដូ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 2 | 187 | 0 | 0 | 6.8 | |
| កូប៉ា លីបឺរតាដូរ៉េស | Santos - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2018 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 12 | 970 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កាំពេអូណាតូ ប៉ោលីស្តា A1 ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 8 | 688 | 1 | 0 | 7.1 | |
| កូប៉ា លីបឺរតាដូរ៉េស | Santos - SP | 6 | 501 | 1 | 0 | 7.1 |
| 2017-2018 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 7 | 618 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|
| 2017 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 19 | 1,710 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2016-2017 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 9 | 810 | 0 | 0 | 7.2 |
|---|
| 2016 | ស៊េរី អេ ប្រេស៊ីល | Santos - SP | 3 | 29 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|