ការផ្សាយពាណិជ្ជកម្ម
Marius Wolf លេងឱ្យក្រុម Augsburg។ តួនាទី៖ ខ្សែការពារ, សញ្ជាតិ៖ អាល្លឺម៉ង់, អាយុ៖ 31, កម្ពស់៖ 188 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 2.5 លាន€។ 2026-2027៖ 8 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់។ ការចូលលេងចុងក្រោយដែលបានកត់ត្រា: Augsburg ទល់នឹង Freiburg (31 តុលា 2026)។
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖

ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
របួស
មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 10 លាន€ (4 មិថុនា 2018)
Augsburg៖ 7 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Augsburg សម្រាប់រដូវកាល 2026/27 Marius Wolf បានលេង 436 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 6 ប្រកួត។
Augsburg៖ 75 ប្រកួត 2 គ្រាប់ 4 ការបញ្ជូនបាល់
Borussia Dortmund៖ 145 ប្រកួត 8 គ្រាប់ 7 ការបញ្ជូនបាល់
Köln៖ 35 ប្រកួត 2 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
Hertha Berlin៖ 23 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 5 ការបញ្ជូនបាល់
Eintracht Frankfurt៖ 34 ប្រកួត 5 គ្រាប់ 9 ការបញ្ជូនបាល់
Hannover 96៖ 2 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Augsburg, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Marius Wolf មានអាយុ 31 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 27 ឧសភា 1995។
តំណែង៖ ខ្សែការពារ។
ក្លឹបរបស់ Marius Wolf៖ Augsburg។
កម្ពស់របស់ Marius Wolf៖ 188 cm។
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Augsburg | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 2.5 លាន€ | |
| Augsburg | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 2.5 លាន€ | |
| Augsburg | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 3 លាន€ | |
| Augsburg | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 3 លាន€ | |
| Dortmund | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 3 លាន€ | |
| Dortmund | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Dortmund | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 6.5 លាន€ | |
| Dortmund | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 8 លាន€ | |
| Dortmund | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 10 លាន€ | |
| Dortmund | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 9 លាន€ | |
| Dortmund | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 6.5 លាន€ | |
| Dortmund | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 6.5 លាន€ | |
| Dortmund | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Köln | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 4 លាន€ | |
| Köln | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Hertha Berlin | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 6.5 លាន€ | |
| Hertha Berlin | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 8 លាន€ | |
| Dortmund | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 8 លាន€ | |
| Dortmund | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 8 លាន€ | |
| Eintracht Frankfurt | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 10 លាន€ | |
| Eintracht Frankfurt | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 7 លាន€ | |
| Eintracht Frankfurt | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 3 លាន€ | |
| Eintracht Frankfurt | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Eintracht Frankfurt | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Hannover 96 | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Hannover 96 | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Hannover 96 | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| 1860 München | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| 1860 München | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| 1860 München | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| 1860 München II | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| 1860 Munchen U19 | អាយុ 18 ឆ្នាំ | 50 ពាន់€ |
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ អាល្លឺម៉ង់។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 2.5 លាន€។
Marius Wolf ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 8 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Marius Wolf ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 8 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 526។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.3។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | ប៊ុនដេសលីហ្គា | Augsburg | 7 | 436 | 0 | 0 | 6.3 |
| ដេអេហ្វប៊េ-ប៉ូកាល | Augsburg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2025-2026 | ប៊ុនដេសលីហ្គា | Augsburg | 29 | 1,013 | 1 | 1 | 6.3 |
| ដេអេហ្វប៊េ-ប៉ូកាល | Augsburg | 2 | 150 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2024-2025 | ប៊ុនដេសលីហ្គា | Augsburg | 32 | 2,164 | 1 | 3 | 6.4 |
| ដេអេហ្វប៊េ-ប៉ូកាល | Augsburg | 4 | 285 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2023-2024 | ប៊ុនដេសលីហ្គា |
| Borussia Dortmund |
| 22 |
| 1,161 |
| 0 |
| 1 |
| 6.4 |
| ឆែមពានលីគ | Borussia Dortmund | 6 | 286 | 0 | 0 | 6.5 |
| ដេអេហ្វប៊េ-ប៉ូកាល | Borussia Dortmund | 3 | 123 | 0 | 0 | 6.7 |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Borussia Dortmund | 2 | 56 | 1 | 0 | 7.4 |
| 2022-2023 | ប៊ុនដេសលីហ្គា | Borussia Dortmund | 25 | 1,569 | 1 | 1 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | Borussia Dortmund | 5 | 280 | 0 | 2 | 6.8 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Borussia Dortmund | 4 | 180 | 1 | 0 | 6.7 | |
| ឆែមពានលីគ | Borussia Dortmund | 4 | 175 | 0 | 0 | 6.7 | |
| ដេអេហ្វប៊េ-ប៉ូកាល | Borussia Dortmund | 3 | 109 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2021-2022 | ប៊ុនដេសលីហ្គា | Borussia Dortmund | 27 | 1,322 | 3 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Borussia Dortmund | 5 | 279 | 0 | 1 | 6.5 | |
| ឆែមពានលីគ | Borussia Dortmund | 5 | 171 | 0 | 0 | 6.5 | |
| អឺរ៉ុបាលីគ | Borussia Dortmund | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.6 | |
| ដេអេហ្វប៊េ-ប៉ូកាល | Borussia Dortmund | 1 | 87 | 0 | 0 | 7.9 | |
| ពានស៊ុបពើរ DFL | Borussia Dortmund | 1 | 6 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2020-2021 | ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Borussia Dortmund | 4 | 233 | 1 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ប៊ុនដេសលីហ្គា | Köln | 31 | 2,561 | 2 | 2 | 6.2 | |
| ប៊ុនដេសលីហ្គា ២ អាល្លឺម៉ង់ | Köln | 2 | 138 | 0 | 0 | 6.0 | |
| ដេអេហ្វប៊េ-ប៉ូកាល | Köln | 2 | 123 | 0 | 0 | 7.3 |
| 2019-2020 | ប៊ុនដេសលីហ្គា | Hertha Berlin | 21 | 1,411 | 1 | 3 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ដេអេហ្វប៊េ-ប៉ូកាល | Hertha Berlin | 2 | 195 | 0 | 2 | 6.8 |
| 2019 | ពានស៊ុបពើរ DFL | Borussia Dortmund | 1 | 10 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | ប៊ុនដេសលីហ្គា | Borussia Dortmund | 16 | 831 | 1 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Borussia Dortmund | 4 | 168 | 0 | 1 | 7.1 | |
| ឆែមពានលីគ | Borussia Dortmund | 4 | 211 | 0 | 0 | 6.7 | |
| ដេអេហ្វប៊េ-ប៉ូកាល | Borussia Dortmund | 2 | 187 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2017-2018 | ប៊ុនដេសលីហ្គា | Eintracht Frankfurt | 28 | 2,368 | 5 | 8 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ដេអេហ្វប៊េ-ប៉ូកាល | Eintracht Frankfurt | 3 | 218 | 0 | 1 | 6.9 |
| 2016-2017 | ប៊ុនដេសលីហ្គា | Eintracht Frankfurt | 3 | 168 | 0 | 0 | 5.8 |
|---|
| 2015-2016 | ប៊ុនដេសលីហ្គា | Hannover 96 | 2 | 141 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ប៊ុនដេសលីហ្គា ២ អាល្លឺម៉ង់ | 1860 München | 16 | 1,101 | 3 | 2 | 6.5 |
| 2014-2015 | ប៊ុនដេសលីហ្គា ២ អាល្លឺម៉ង់ | 1860 München | 22 | 1,058 | 1 | 1 | 6.3 |
|---|