ការផ្សាយពាណិជ្ជកម្ម
ប្រវត្តិរូបកីឡាករ
តួនាទី៖ អ្នកចាំទី, សញ្ជាតិ៖ អង់គ្លេស, អាយុ៖ 40, កម្ពស់៖ 183 cm។ 2025-2026៖ 8 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់។ ការចូលលេងចុងក្រោយដែលបានកត់ត្រា: Salford City ទល់នឹង Wolverhampton U21 (12 វិច្ឆិកា 2025)។
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
មិនមានទិន្នន័យទេ
Salford City៖ 11 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Wrexham៖ 27 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Carlisle United៖ 40 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Scunthorpe United៖ 35 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
Blackpool៖ 39 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Bolton Wanderers៖ 18 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Mark Howard មានអាយុ 40 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 21 កញ្ញា 1986។
តំណែង៖ អ្នកចាំទី។
កម្ពស់របស់ Mark Howard៖ 183 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ អង់គ្លេស។
Mark Howard ក្នុងរដូវកាល 2025-2026៖ 8 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Mark Howard ក្នុងរដូវកាល 2025-2026៖ 8 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 750។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.6។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | ពាន EFL ត្រូហ្វី | Salford City | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.5 |
| លីគ ធូ អង់គ្លេស | Salford City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.2 | |
| ពាន FA | Salford City | 1 | 120 | 0 | 0 | 7.6 | |
| ពាន EFL | Salford City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2024-2025 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស | Wrexham | 10 | 877 | 0 | 0 | 6.2 |
| ពាន EFL ត្រូហ្វី | Wrexham | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2023-2024 | លីគ ធូ អង់គ្លេស | Wrexham |
| 7 |
| 585 |
| 0 |
| 0 |
| 6.2 |
| ពាន EFL | Wrexham | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.0 |
| ពាន FA | Wrexham | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2022-2023 | ពាន FA | Wrexham | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Wrexham | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.0 | |
| ណាស្យូណាលលីគ អង់គ្លេស | Wrexham | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | លីគ ធូ អង់គ្លេស | Carlisle United | 35 | 3,150 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន EFL ត្រូហ្វី | Carlisle United | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.7 | |
| ពាន FA | Carlisle United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2020-2021 | លីគ ធូ អង់គ្លេស | Scunthorpe United | 34 | 3,060 | 0 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន FA | Scunthorpe United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.1 |
| 2019-2020 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស | Blackpool | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន FA | Blackpool | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| ពាន EFL ត្រូហ្វី | Blackpool | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.0 | |
| លីគ ធូ អង់គ្លេស | Salford City | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2018-2019 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស | Blackpool | 26 | 2,266 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន FA | Blackpool | 3 | 279 | 0 | 0 | 6.1 | |
| ពាន EFL | Blackpool | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2017-2018 | ឆែមពៀនស៊ីប អង់គ្លេស | Bolton Wanderers | 8 | 584 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2016-2017 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស | Bolton Wanderers | 10 | 751 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2015-2016 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស | Bradford City | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|