ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
របួស
មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 1 លាន€ (9 មីនា 2021)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Michael Sollbauer លេងឱ្យក្រុម Grazer AK។ តួនាទី៖ ខ្សែការពារ, សញ្ជាតិ៖ អូទ្រីស, អាយុ៖ 36, កម្ពស់៖ 186 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 100 ពាន់€។ Michael Sollbauer ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 3 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Michael Sollbauer បានចូលលេងគឺ Grazer AK ទល់នឹង Red Bull Salzburg ដោយបានលេង 90 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 10 តុលា 2026។
Grazer AK៖ 3 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Grazer AK សម្រាប់រដូវកាល 2026/27 Michael Sollbauer បានលេង 270 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 3 ប្រកួត។
Grazer AK៖ 3 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Ried៖ 68 ប្រកួត 3 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
Rapid Wien៖ 40 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Dynamo Dresden៖ 37 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Barnsley៖ 61 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Wolfsberger៖ 139 ប្រកួត 3 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Grazer AK, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Ried | អាយុ 36 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| Ried | អាយុ 35 ឆ្នាំ | 125 ពាន់€ | |
| Ried | អាយុ 35 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ | |
| Ried | អាយុ 34 ឆ្នាំ | 175 ពាន់€ | |
| Rapid Wien | អាយុ 34 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Rapid Wien | អាយុ 33 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Rapid Wien | អាយុ 33 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Rapid Wien | អាយុ 33 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Rapid Wien | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Dynamo Dresden | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Dynamo Dresden | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Dynamo Dresden | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Barnsley | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Barnsley | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Barnsley | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Barnsley | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 650 ពាន់€ | |
| Barnsley | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 650 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 650 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 650 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 325 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 325 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 275 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 175 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ |
Michael Sollbauer មានអាយុ 36 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 15 ឧសភា 1990។
តំណែង៖ ខ្សែការពារ។
ក្លឹបរបស់ Michael Sollbauer៖ Grazer AK។
កម្ពស់របស់ Michael Sollbauer៖ 186 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ អូទ្រីស។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 100 ពាន់€។
Michael Sollbauer ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 3 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Michael Sollbauer ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 3 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 270។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.3។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga អូទ្រីស | Grazer AK | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2025-2026 | Bundesliga អូទ្រីស | Ried | 33 | 2,885 | 0 | 1 | 6.7 |
| Austrian Cup | Ried | 5 | 9,476 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2024-2025 | 2. Liga អូទ្រីស | Ried | 30 | 2,673 | 2 | 0 | 6.6 |
| 2023-2024 | Bundesliga អូទ្រីស | Rapid Wien | 8 | 545 | 0 | 0 | 6.5 |
| Austrian Cup | Rapid Wien | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Rapid Wien |
| 1 |
| 8 |
| 0 |
| 0 |
| 6.5 |
| 2022-2023 | Bundesliga អូទ្រីស | Rapid Wien | 24 | 2,096 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | Rapid Wien | 4 | 360 | 1 | 0 | 6.9 | |
| UEFA Europa Conference League | Rapid Wien | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2021-2022 | Austrian Cup | Rapid Wien | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Dynamo Dresden | 32 | 2,835 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 3. Liga | Dynamo Dresden | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.8 | |
| DFB Pokal | Dynamo Dresden | 2 | 133 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2020-2021 | 2. Bundesliga | Dynamo Dresden | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Barnsley | 37 | 2,838 | 0 | 0 | 6.4 | |
| FA Cup | Barnsley | 3 | 103 | 0 | 0 | 6.3 | |
| English Football League Cup | Barnsley | 3 | 250 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2019-2020 | Championship | Barnsley | 17 | 1,530 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Barnsley | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Bundesliga អូទ្រីស | Wolfsberger | 17 | 1,530 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Europa League | Wolfsberger | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2018-2019 | Bundesliga អូទ្រីស | Wolfsberger | 31 | 2,712 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2017-2018 | Bundesliga អូទ្រីស | Wolfsberger | 24 | 2,031 | 1 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2016-2017 | Bundesliga អូទ្រីស | Wolfsberger | 23 | 2,041 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2015-2016 | Bundesliga អូទ្រីស | Wolfsberger | 25 | 2,017 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2014-2015 | Bundesliga អូទ្រីស | Wolfsberger | 12 | 878 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|
| 2012-2013 | Bundesliga អូទ្រីស | Wolfsberger | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
|---|