ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 1.5 លាន€ (12 ឧសភា 2022)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Murray Wallace លេងឱ្យក្រុម Huddersfield Town។ តួនាទី៖ ខ្សែការពារ, សញ្ជាតិ៖ ស្កុតឡែន, អាយុ៖ 33, កម្ពស់៖ 188 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 400 ពាន់€។ Murray Wallace ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 9 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Murray Wallace បានចូលលេងគឺ Huddersfield Town ទល់នឹង Sheffield Wednesday ដោយបានលេង 85 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 10 តុលា 2026។
Huddersfield Town៖ 9 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Huddersfield Town សម្រាប់រដូវកាល 2026/27 Murray Wallace បានលេង 733 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 8 ប្រកួត។
Huddersfield Town៖ 69 ប្រកួត 2 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
Millwall៖ 224 ប្រកួត 12 គ្រាប់ 5 ការបញ្ជូនបាល់
Scunthorpe United៖ 22 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Huddersfield Town, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Murray Wallace មានអាយុ 33 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 10 មករា 1993។
តំណែង៖ ខ្សែការពារ។
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Huddersfield Town | អាយុ 33 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Huddersfield Town | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 450 ពាន់€ | |
| Millwall | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Millwall | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 750 ពាន់€ | |
| Millwall | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 900 ពាន់€ | |
| Millwall | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Millwall | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 1.5 លាន€ | |
| Millwall | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 1.5 លាន€ | |
| Millwall | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 1.5 លាន€ | |
| Millwall | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Millwall | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Millwall | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Millwall | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Millwall | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Millwall | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 750 ពាន់€ | |
| Millwall | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 750 ពាន់€ | |
| Millwall | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Millwall | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Scunthorpe United | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Huddersfield Town | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Huddersfield Town | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Huddersfield Town | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Huddersfield Town | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Falkirk | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Falkirk | អាយុ 18 ឆ្នាំ | 25 ពាន់€ |
ក្លឹបរបស់ Murray Wallace៖ Huddersfield Town។
កម្ពស់របស់ Murray Wallace៖ 188 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ឆ្វេង។
សញ្ជាតិ៖ ស្កុតឡែន។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 400 ពាន់€។
Murray Wallace ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 9 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Murray Wallace ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 9 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 733។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.8។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស | Huddersfield Town | 9 | 733 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2025-2026 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស | Huddersfield Town | 33 | 2,779 | 1 | 0 | 6.7 |
| ពាន EFL ត្រូហ្វី | Huddersfield Town | 5 | 450 | 1 | 1 | 7.2 | |
| ពាន EFL | Huddersfield Town | 3 | 270 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2024-2025 | ឆែមពៀនស៊ីប អង់គ្លេស | Millwall | 11 | 732 | 0 | 0 | 6.7 |
| ពាន EFL | Millwall | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2023-2024 |
| ឆែមពៀនស៊ីប អង់គ្លេស |
| Millwall |
| 30 |
| 2,069 |
| 2 |
| 1 |
| 6.5 |
| ពាន EFL | Millwall | 1 | 20 | 0 | 0 | 5.7 |
| 2022-2023 | ឆែមពៀនស៊ីប អង់គ្លេស | Millwall | 36 | 3,099 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន FA | Millwall | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 | |
| ពាន EFL | Millwall | 1 | 64 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2021-2022 | ឆែមពៀនស៊ីប អង់គ្លេស | Millwall | 43 | 3,802 | 4 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន EFL | Millwall | 2 | 180 | 2 | 0 | 7.6 |
| 2020-2021 | ឆែមពៀនស៊ីប អង់គ្លេស | Millwall | 23 | 1,801 | 1 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន EFL | Millwall | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2019-2020 | ឆែមពៀនស៊ីប អង់គ្លេស | Millwall | 43 | 3,422 | 0 | 2 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន FA | Millwall | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.7 | |
| ពាន EFL | Millwall | 2 | 91 | 0 | 1 | 7.0 |
| 2018-2019 | ឆែមពៀនស៊ីប អង់គ្លេស | Millwall | 20 | 1,369 | 1 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពាន FA | Millwall | 3 | 243 | 2 | 0 | 6.6 | |
| ពាន EFL | Millwall | 2 | 180 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2017-2018 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស | Scunthorpe United | 16 | 1,440 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2016-2017 | លីគ វ៉ាន់ អង់គ្លេស | Scunthorpe United | 6 | 540 | 1 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2015-2016 | ឆែមពៀនស៊ីប អង់គ្លេស | Huddersfield Town | 2 | 91 | 0 | 0 | 5.5 |
|---|
| 2014-2015 | ឆែមពៀនស៊ីប អង់គ្លេស | Huddersfield Town | 10 | 228 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2013-2014 | ឆែមពៀនស៊ីប អង់គ្លេស | Huddersfield Town | 4 | 204 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|
| 2012-2013 | ឆែមពៀនស៊ីប អង់គ្លេស | Huddersfield Town | 3 | 109 | 0 | 0 | – |
|---|