
ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 6.5 លាន€ (22 កញ្ញា 2026)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Pedro Vite លេងឱ្យក្រុម Pumas។ តួនាទី៖ ខ្សែបម្រើ, សញ្ជាតិ៖ អេក្វាទ័រ, អាយុ៖ 24, កម្ពស់៖ 172 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 6.5 លាន€។ Pedro Vite ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 10 ប្រកួត 1 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Pedro Vite បានចូលលេងគឺ Pumas UNAM ទល់នឹង Cruz Azul ដោយបានលេង 77 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 12 តុលា 2026។
Pumas UNAM៖ 10 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Pumas UNAM សម្រាប់រដូវកាល 2026/27 Pedro Vite បានលេង 727 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 9 ប្រកួត។
Pumas UNAM៖ 56 ប្រកួត 5 គ្រាប់ 3 ការបញ្ជូនបាល់
Vancouver Whitecaps៖ 141 ប្រកួត 16 គ្រាប់ 9 ការបញ្ជូនបាល់
Independiente del Valle៖ 25 ប្រកួត 3 គ្រាប់ 6 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Pumas, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Pedro Vite មានអាយុ 24 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 9 មីនា 2002។
តំណែង៖ ខ្សែបម្រើ។
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Pumas | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 6.5 លាន€ | |
| Pumas | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 6 លាន€ | |
| Pumas | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 5.5 លាន€ | |
| Pumas | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 4.5 លាន€ | |
| Vancouver Whitecaps | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Vancouver Whitecaps | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Vancouver Whitecaps | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 3 លាន€ | |
| Vancouver Whitecaps | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 3 លាន€ | |
| Vancouver Whitecaps | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 3 លាន€ | |
| Vancouver Whitecaps | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 3 លាន€ | |
| Vancouver Whitecaps | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 3 លាន€ | |
| Vancouver Whitecaps | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 2.5 លាន€ | |
| Vancouver Whitecaps | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 2 លាន€ | |
| Independiente del Valle | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 2 លាន€ |
កម្ពស់របស់ Pedro Vite៖ 172 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ឆ្វេង។
សញ្ជាតិ៖ អេក្វាទ័រ។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 6.5 លាន€។
Pedro Vite ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 10 ប្រកួត 1 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Pedro Vite ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 10 ប្រកួត 1 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 727។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.8។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga MX | Pumas UNAM | 10 | 727 | 1 | 1 | 6.8 |
| 2026 | Leagues Cup | Pumas UNAM | 3 | 192 | 0 | 0 | 6.4 |
| CONCACAF Champions Cup | Pumas UNAM | 1 | 90 | 1 | 0 | 8.2 | |
| ជម្រុះការប្រកួតជើងឯកពិភពលោក (CONMEBOL) | អេក្វាឌ័រក្រុមជម្រើសជាតិ | 8 | 615 | 0 | 2 | 7.2 | |
| ការប្រកួតជើងឯកពិភពលោក | អេក្វាឌ័រក្រុមជម្រើសជាតិ | 4 | 360 | 0 | 1 | 7.2 | |
| Japanese Kirin Cup | អេក្វាឌ័រក្រុមជម្រើសជាតិ | 2 | 131 | 0 | 0 | 6.3 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ |
| អេក្វាឌ័រក្រុមជម្រើសជាតិ |
| 2 |
| 112 |
| 0 |
| 0 |
| 6.7 |
| 2025-2026 | Liga MX | Pumas UNAM | 38 | 2,898 | 3 | 1 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Champions Cup | Pumas UNAM | 1 | 83 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Leagues Cup | Pumas UNAM | 1 | 88 | 0 | 1 | 7.3 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | អេក្វាឌ័រក្រុមជម្រើសជាតិ | 6 | 496 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2025 | Leagues Cup | Pumas UNAM | 1 | 89 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 14 | 974 | 2 | 2 | 6.8 | |
| CONCACAF Champions Cup | Vancouver Whitecaps | 5 | 344 | 1 | 1 | 7.0 |
| 2024-2025 | Leagues Cup | Pumas UNAM | 1 | 83 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 8 | 602 | 2 | 0 | 7.1 | |
| CONCACAF Champions Cup | Vancouver Whitecaps | 4 | 283 | 0 | 1 | 6.5 | |
| Leagues Cup | Vancouver Whitecaps | 2 | 135 | 1 | 0 | 6.8 | |
| Canadian Championship | Vancouver Whitecaps | 1 | 71 | 0 | 0 | 6.3 | |
| ជម្រុះការប្រកួតជើងឯកពិភពលោក (CONMEBOL) | អេក្វាឌ័រក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 81 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2024 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 23 | 1,639 | 1 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Canadian Championship | Vancouver Whitecaps | 4 | 291 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Leagues Cup | Vancouver Whitecaps | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 | |
| South American Olympic qualification | អេក្វាឌ័រក្រុមជម្រើសជាតិ | 4 | 353 | 0 | 4 | 7.4 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 8 | 593 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Champions Cup | Vancouver Whitecaps | 2 | 119 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Canadian Championship | Vancouver Whitecaps | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Leagues Cup | Vancouver Whitecaps | 1 | 90 | 1 | 0 | 8.1 |
| 2023 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 28 | 1,833 | 3 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Champions Cup | Vancouver Whitecaps | 4 | 233 | 1 | 0 | 6.7 | |
| Canadian Championship | Vancouver Whitecaps | 2 | 47 | 0 | 2 | 6.6 | |
| Leagues Cup | Vancouver Whitecaps | 1 | 35 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 6 | 422 | 2 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Canadian Championship | Vancouver Whitecaps | 1 | 31 | 0 | 0 | 6.7 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | អេក្វាឌ័រក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 23 | 1 | 0 | 7.3 |
| 2022 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 20 | 992 | 1 | 2 | 6.5 |
|---|
| 2021-2022 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 3 | 118 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS Next Pro | Vancouver Whitecaps | 2 | 151 | 1 | 0 | 6.1 |
| 2021 | CONMEBOL Copa Libertadores | Independiente del Valle | 6 | 284 | 1 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LigaPro Serie A (អេក្វាឌ័រ) | Independiente del Valle | 3 | 145 | 0 | 1 | – |
| 2020-2021 | LigaPro Serie A (អេក្វាឌ័រ) | Independiente del Valle | 11 | 517 | 2 | 3 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Libertadores | Independiente del Valle | 4 | 269 | 0 | 2 | 7.6 | |
| Supercopa Ecuador | Independiente del Valle | 1 | 66 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2019-2020 | U17 World Championship | អេក្វាឌ័រក្រុមជម្រើសជាតិ | 2 | 173 | 1 | 1 | 8.7 |
|---|
| 2019 | U17 World Championship | អេក្វាឌ័រក្រុមជម្រើសជាតិ | 2 | 173 | 0 | 0 | – |
|---|