
ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
ខ្ពស់បំផុត: 700 ពាន់€ (10 ធ្នូ 2023)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Raphael Sallinger លេងឱ្យក្រុម Hibernian។ តួនាទី៖ អ្នកចាំទី, សញ្ជាតិ៖ អូទ្រីស, អាយុ៖ 30, កម្ពស់៖ 196 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 450 ពាន់€។ Raphael Sallinger ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 16 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Raphael Sallinger បានចូលលេងគឺ Dundee United ទល់នឹង Hibernian ដោយបានលេង 90 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 10 តុលា 2026។
Hibernian៖ 8 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Hibernian សម្រាប់រដូវកាល 2026/27 Raphael Sallinger បានលេង 720 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 8 ប្រកួត។
Hibernian៖ 52 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Hartberg៖ 103 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
Wolfsberger៖ 6 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Hibernian, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Raphael Sallinger មានអាយុ 30 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 8 ធ្នូ 1995។
តំណែង៖ អ្នកចាំទី។
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Hibernian | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 450 ពាន់€ | |
| Hibernian | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 450 ពាន់€ | |
| Hibernian | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 450 ពាន់€ | |
| Hartberg | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Hartberg | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Hartberg | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Hartberg | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Hartberg | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Hartberg | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Hartberg | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 175 ពាន់€ | |
| Hartberg | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 175 ពាន់€ | |
| Hartberg | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 175 ពាន់€ | |
| Hartberg | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 175 ពាន់€ | |
| Hartberg | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 175 ពាន់€ | |
| Hartberg | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| Hartberg | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| Hartberg | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| Hartberg | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 75 ពាន់€ | |
| Wolfsberger | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 75 ពាន់€ | |
| Kaiserslautern II | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 75 ពាន់€ | |
| Kaiserslautern II | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 50 ពាន់€ | |
| Kaiserslautern II | អាយុ 18 ឆ្នាំ | 50 ពាន់€ | |
| Kaiserslautern II | អាយុ 17 ឆ្នាំ | 25 ពាន់€ |
ក្លឹបរបស់ Raphael Sallinger៖ Hibernian។
កម្ពស់របស់ Raphael Sallinger៖ 196 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ អូទ្រីស។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 450 ពាន់€។
Raphael Sallinger ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 16 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Raphael Sallinger ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 16 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 1,440។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.6។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Scottish Premiership | Hibernian | 8 | 720 | 0 | 0 | 6.8 |
| UEFA Europa Conference League | Hibernian | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Scottish League Cup | Hibernian | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2025-2026 | Scottish Premiership | Hibernian | 33 | 2,894 | 0 | 0 | 6.7 |
| Scottish League Cup | Hibernian | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Scottish Cup | Hibernian | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2024-2025 |
| Hartberg |
| 32 |
| 2,880 |
| 0 |
| 0 |
| 7.0 |
| Austrian Cup | Hartberg | 6 | 570 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2023-2024 | Bundesliga អូទ្រីស | Hartberg | 33 | 2,970 | 0 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | Hartberg | 1 | 120 | 0 | 0 | 7.4 |
| 2022-2023 | Bundesliga អូទ្រីស | Hartberg | 21 | 1,889 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | Hartberg | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Bundesliga អូទ្រីស | Hartberg | 5 | 440 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Austrian Cup | Hartberg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2020-2021 | Bundesliga អូទ្រីស | Hartberg | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.4 |
|---|
| 2019-2020 | Bundesliga អូទ្រីស | Hartberg | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2017-2018 | Bundesliga អូទ្រីស | Wolfsberger | 5 | 450 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2016-2017 | Bundesliga អូទ្រីស | Wolfsberger | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|