ប្រវត្តិរូបកីឡាករ
មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 5 លាន€ (7 មករា 2009)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
តួនាទី៖ ខ្សែការពារ, សញ្ជាតិ៖ ស៊ុយអែត, អាយុ៖ 41, កម្ពស់៖ 180 cm។ Rasmus Lindgren ក្នុងរដូវកាល 2021៖ 7 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Rasmus Lindgren បានចូលលេងគឺ Hacken ទល់នឹង Djurgardens ដោយបានលេង 19 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 4 ធ្នូ 2021។
Hacken៖ 123 ប្រកួត 3 គ្រាប់ 2 ការបញ្ជូនបាល់
Red Bull Salzburg៖ 7 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Rasmus Lindgren មានអាយុ 41 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 29 វិច្ឆិកា 1984។
តំណែង៖ ខ្សែការពារ។
កម្ពស់របស់ Rasmus Lindgren៖ 180 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ ស៊ុយអែត។
Rasmus Lindgren ក្នុងរដូវកាល 2021៖ 7 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Hacken | អាយុ 37 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| Hacken | អាយុ 36 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ | |
| Hacken | អាយុ 36 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Hacken | អាយុ 36 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Hacken | អាយុ 35 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Hacken | អាយុ 35 ឆ្នាំ | 475 ពាន់€ | |
| Hacken | អាយុ 34 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Hacken | អាយុ 34 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Hacken | អាយុ 34 ឆ្នាំ | 750 ពាន់€ | |
| Hacken | អាយុ 33 ឆ្នាំ | 900 ពាន់€ | |
| Hacken | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 750 ពាន់€ | |
| Hacken | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Hacken | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Hacken | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 650 ពាន់€ | |
| Groningen | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Groningen | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Groningen | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Groningen | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Groningen | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Groningen | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Red Bull Salzburg | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 800 ពាន់€ | |
| Red Bull Salzburg | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Red Bull Salzburg | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Ajax | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 1.8 លាន€ | |
| Ajax | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 2.5 លាន€ | |
| Ajax | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 3 លាន€ | |
| Ajax | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 4.5 លាន€ | |
| Ajax | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Ajax | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 3.5 លាន€ | |
| Ajax | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 2.5 លាន€ | |
| Groningen | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 900 ពាន់€ | |
| Groningen | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Groningen | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Ajax | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Ajax | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 100 ពាន់€ |
Rasmus Lindgren ក្នុងរដូវកាល 2021៖ 7 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 388។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.6។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | Allsvenskan | Hacken | 7 | 388 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2020-2021 | Allsvenskan | Hacken | 7 | 572 | 1 | 0 | 6.7 |
| Sweden Cup | Hacken | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Allsvenskan | Hacken | 23 | 2,020 | 1 | 1 | 6.8 |
| 2019-2020 | Allsvenskan | Hacken | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.5 |
| UEFA Europa League | Hacken | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2019 | Allsvenskan |
| Hacken |
| 23 |
| 2,070 |
| 0 |
| 1 |
| 6.9 |
| 2018-2019 | Allsvenskan | Hacken | 9 | 810 | 0 | 0 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Hacken | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2018 | Allsvenskan | Hacken | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.3 |
|---|
| 2017-2018 | Allsvenskan | Hacken | 9 | 810 | 0 | 0 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Hacken | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2017 | Allsvenskan | Hacken | 10 | 900 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2016-2017 | Allsvenskan | Hacken | 17 | 1,420 | 1 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2016 | Allsvenskan | Hacken | 3 | 243 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2015-2016 | Allsvenskan | Hacken | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2011-2012 | Bundesliga អូទ្រីស | Red Bull Salzburg | 5 | 222 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Bundesliga អូទ្រីស | Red Bull Salzburg | 2 | 175 | 0 | 0 | – |
|---|