ការផ្សាយពាណិជ្ជកម្ម
Rubén Ramírez លេងឱ្យក្រុម Al Shorta។ តួនាទី៖ ខ្សែការពារ, សញ្ជាតិ៖ វ៉េណេស៊ុយអេឡា, អាយុ៖ 31, កម្ពស់៖ 185 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 275 ពាន់€។ 2026-2027៖ 3 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់។ ការចូលលេងចុងក្រោយដែលបានកត់ត្រា: Al-Hussein (Irbid) ទល់នឹង Al Shorta (3 វិច្ឆិកា 2026)។
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
ខ្ពស់បំផុត: 350 ពាន់€ (18 កក្កដា 2023)
Al-Shorta៖ 11 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Al-Shorta សម្រាប់រដូវកាល 2026/27 Rubén Ramírez បានលេង 932 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 11 ប្រកួត។
Al-Shorta៖ 3 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
Fortuna Sittard៖ 13 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Bolívar៖ 11 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Cusco៖ 33 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Monagas៖ 30 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Al Shorta, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Rubén Ramírez មានអាយុ 31 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 18 តុលា 1995។
តំណែង៖ ខ្សែការពារ។
ក្លឹបរបស់ Rubén Ramírez៖ Al Shorta។
កម្ពស់របស់ Rubén Ramírez៖ 185 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Universidad Central de Venezuela | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 275 ពាន់€ | |
| Free Player | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 275 ពាន់€ | |
| Bolivar | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 325 ពាន់€ | |
| Cusco | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Cusco | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Cusco | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 325 ពាន់€ | |
| Monagas | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Monagas | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Monagas | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Monagas | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Monagas | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Monagas | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Urartu | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 225 ពាន់€ | |
| Urartu | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Fortuna Sittard | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Fortuna Sittard | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Atletico Venezuela | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Deportivo Anzoategui | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Deportivo Anzoategui | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Deportivo Anzoategui | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Deportivo Anzoategui | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ |
សញ្ជាតិ៖ វ៉េណេស៊ុយអេឡា។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 275 ពាន់€។
Rubén Ramírez ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 3 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Rubén Ramírez ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 3 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 256។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.8។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | AFC ឆែមពានលីគ ទី២ | Al-Shorta | 3 | 256 | 0 | 1 | 6.8 |
| 2026 | កូប៉ា លីបឺរតាដូរ៉េស | Fortuna Sittard | 2 | 93 | 0 | 0 | 6.3 |
| ជម្រុះការប្រកួតជើងឯកពិភពលោក (CONMEBOL) | វេណេស៊ុយអេឡាក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025-2026 | កូប៉ា លីបឺរតាដូរ៉េស | Fortuna Sittard | 2 | 29 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2025 | ព្រីមេរ៉ា ឌីវីស្យុង បូលីវី | Bolívar | 6 | 369 | 0 | 0 | 6.4 |
| កូប៉ា លីបឺរតាដូរ៉េស | Bolívar | 3 | 193 | 0 | 0 |
| 6.8 |
| កូប៉ា បូលីវី | Bolívar | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2024-2025 | ព្រីមេរ៉ា ឌីវីស្យុង បូលីវី | Bolívar | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ជម្រុះការប្រកួតជើងឯកពិភពលោក (CONMEBOL) | Fortuna Sittard | 2 | 180 | 1 | 0 | 6.3 | |
| លីហ្គា ១ ប៉េរូ | Cusco | 13 | 831 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2024 | លីហ្គា ១ ប៉េរូ | Cusco | 5 | 462 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2023-2024 | លីហ្គា ១ ប៉េរូ | Cusco | 15 | 1,233 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ព្រីមៀរឌីវីស្យុង វេណេស៊ុយអេឡា | Monagas | 6 | 534 | 0 | 1 | 6.8 |
| 2023 | ព្រីមៀរឌីវីស្យុង វេណេស៊ុយអេឡា | Monagas | 4 | 315 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កូប៉ា លីបឺរតាដូរ៉េស | Monagas | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2022-2023 | ព្រីមៀរឌីវីស្យុង វេណេស៊ុយអេឡា | Monagas | 14 | 1,180 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| កូប៉ា លីបឺរតាដូរ៉េស | Monagas | 3 | 225 | 1 | 0 | 7.2 |
| 2018-2019 | អេរេឌីវីស៊ី | Fortuna Sittard | 7 | 321 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|