
ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
របួស
មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 5 លាន€ (4 សីហា 2014)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Sergi Samper លេងឱ្យក្រុម DVSC។ តួនាទី៖ ខ្សែបម្រើ, សញ្ជាតិ៖ អេស្ប៉ាញ, អាយុ៖ 31, កម្ពស់៖ 181 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 300 ពាន់€។ Sergi Samper ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 2 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Sergi Samper បានចូលលេងគឺ Paksi ទល់នឹង Debreceni VSC ដោយបានលេង 22 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 6 កញ្ញា 2026។
Debreceni VSC៖ 1 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Debreceni VSC សម្រាប់រដូវកាល 2026/27 Sergi Samper បានលេង 22 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 0 ប្រកួត។
Debreceni VSC៖ 2 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Motor Lublin៖ 55 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 3 ការបញ្ជូនបាល់
Andorra៖ 19 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Vissel Kobe៖ 97 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 6 ការបញ្ជូនបាល់
Barcelona៖ 4 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Las Palmas៖ 1 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: DVSC, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| DVSC | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ | |
| Motor Lublin | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Motor Lublin | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Motor Lublin | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Motor Lublin | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Motor Lublin | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Andorra | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Andorra | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Andorra | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Vissel Kobe | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 550 ពាន់€ | |
| Vissel Kobe | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Vissel Kobe | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 900 ពាន់€ | |
| Vissel Kobe | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Vissel Kobe | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 900 ពាន់€ | |
| Vissel Kobe | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 900 ពាន់€ | |
| Vissel Kobe | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 950 ពាន់€ | |
| Vissel Kobe | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 1.2 លាន€ | |
| Vissel Kobe | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 1.5 លាន€ | |
| Barcelona | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 2 លាន€ | |
| Barcelona | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 2.5 លាន€ | |
| Las Palmas | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 2.5 លាន€ | |
| Granada | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 3.5 លាន€ | |
| Granada | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Barcelona | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Barcelona Atlètic | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Barcelona Atlètic | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Barcelona Atlètic | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Barcelona Atlètic | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Barcelona Atlètic | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 1 លាន€ | |
| Barcelona Atlètic | អាយុ 18 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Barcelona U19 | អាយុ 18 ឆ្នាំ | 300 ពាន់€ |
Sergi Samper មានអាយុ 31 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 20 មករា 1995។
តំណែង៖ ខ្សែបម្រើ។
ក្លឹបរបស់ Sergi Samper៖ DVSC។
កម្ពស់របស់ Sergi Samper៖ 181 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ អេស្ប៉ាញ។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 300 ពាន់€។
Sergi Samper ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 2 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Sergi Samper ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 2 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 112។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.5។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | NB I (ហុងគ្រី) | Debreceni VSC | 1 | 22 | 0 | 0 | 6.2 |
| UEFA Europa Conference League | Debreceni VSC | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2025-2026 | Ekstraklasa | Motor Lublin | 30 | 1,798 | 0 | 2 | 6.5 |
| 2024-2025 | Ekstraklasa | Motor Lublin | 25 | 1,508 | 0 | 1 | 6.4 |
| 2023-2024 | Segunda División | Andorra | 19 | 1,040 | 1 | 0 | 6.7 |
| 2022-2023 | J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Vissel Kobe |
| 3 |
| 206 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Vissel Kobe | 1 | 81 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2022 | AFC Champions League | Vissel Kobe | 1 | 22 | 0 | 0 | 5.8 |
|---|
| 2021-2022 | J1 League | Vissel Kobe | 16 | 1,204 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2021 | J1 League | Vissel Kobe | 7 | 585 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2020-2021 | J1 League | Vissel Kobe | 31 | 2,197 | 0 | 4 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Vissel Kobe | 2 | 100 | 0 | 0 | – |
| 2020 | J1 League | Vissel Kobe | 6 | 421 | 0 | 1 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japanese Super Cup | Vissel Kobe | 1 | 85 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2019-2020 | J1 League | Vissel Kobe | 15 | 1,148 | 0 | 1 | 6.9 |
|---|
| 2019 | J1 League | Vissel Kobe | 4 | 191 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2018-2019 | J1 League | Vissel Kobe | 9 | 598 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Vissel Kobe | 1 | 82 | 0 | 0 | 6.0 | |
| Copa del Rey | Barcelona | 1 | 33 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2017-2018 | LaLiga | Barcelona | 1 | 71 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Barcelona | 1 | 88 | 0 | 0 | 7.1 | |
| LaLiga | Las Palmas | 1 | 74 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2016-2017 | LaLiga | Granada | 22 | 1,268 | 0 | 1 | 6.2 |
|---|
| 2015-2016 | LaLiga | Barcelona | 1 | 29 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2014-2015 | Segunda División | Barcelona Atlètic | 5 | 365 | 0 | 2 | 7.3 |
|---|
| 2013-2014 | Segunda División | Barcelona Atlètic | 3 | 134 | 0 | 0 | – |
|---|