ការផ្សាយពាណិជ្ជកម្ម
Taylor Davila លេងឱ្យក្រុម Louisville City។ តួនាទី៖ ខ្សែបម្រើ, អាយុ៖ 26, កម្ពស់៖ 185 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 400 ពាន់€។ 2026៖ 36 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 8 ការបញ្ជូនបាល់។ ការចូលលេងចុងក្រោយដែលបានកត់ត្រា: Louisville City ទល់នឹង Pittsburgh Riverhounds (31 តុលា 2026)។
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 400 ពាន់€ (24 វិច្ឆិកា 2025)
Louisville City៖ 30 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 9 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Louisville City សម្រាប់រដូវកាល 2026 Taylor Davila បានលេង 2526 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 27 ប្រកួត។
Louisville City៖ 114 ប្រកួត 12 គ្រាប់ 30 ការបញ្ជូនបាល់
Rio Grande Valley៖ 34 ប្រកួត 6 គ្រាប់ 4 ការបញ្ជូនបាល់
Los Angeles Galaxy II៖ 51 ប្រកួត 3 គ្រាប់ 3 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Louisville City, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Taylor Davila មានអាយុ 26 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 4 សីហា 2000។
តំណែង៖ ខ្សែបម្រើ។
ក្លឹបរបស់ Taylor Davila៖ Louisville City។
កម្ពស់របស់ Taylor Davila៖ 185 cm។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 400 ពាន់€។
Taylor Davila ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 36 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 8 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Louisville City | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Louisville City | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Louisville City | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Louisville City | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Louisville City | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Rio Grande Valley | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Rio Grande Valley | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 200 ពាន់€ | |
| Ventura County | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ | |
| Ventura County | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 150 ពាន់€ | |
| Ventura County | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 50 ពាន់€ | |
| Ventura County | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 25 ពាន់€ |
Taylor Davila ក្នុងរដូវកាល 2026៖ 36 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 8 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 2,984។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 6.8។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | USL ឆែមពៀនស៊ីប | Louisville City | 26 | 2,167 | 0 | 6 | 6.9 |
| ពាន USL | Louisville City | 7 | 529 | 0 | 1 | 6.7 | |
| ពានអូប៊ិន សហរដ្ឋអាមេរិក | Louisville City | 3 | 288 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2025-2026 | USL ឆែមពៀនស៊ីប | Louisville City | 17 | 1,465 | 2 | 7 | 7.0 |
| 2025 | USL ឆែមពៀនស៊ីប | Louisville City | 13 | 1,156 | 2 | 2 | 7.1 |
| ពានអូប៊ិន សហរដ្ឋអាមេរិក | Louisville City | 2 | 135 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2024-2025 |
| Louisville City |
| 10 |
| 846 |
| 3 |
| 4 |
| 7.3 |
| ពាន USL | Louisville City | 3 | 267 | 0 | 1 | 6.8 |
| ណេសិនណល ព្រីមៀរ សុកគើរ លីគ | Louisville City | 1 | 90 | 0 | 2 | 8.3 |
| 2024 | USL ឆែមពៀនស៊ីប | Louisville City | 29 | 2,410 | 5 | 6 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពានអូប៊ិន សហរដ្ឋអាមេរិក | Louisville City | 1 | 120 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2023-2024 | ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Louisville City | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL ឆែមពៀនស៊ីប | Louisville City | 1 | 75 | 0 | 0 | 6.7 | |
| USL ឆែមពៀនស៊ីប | Rio Grande Valley | 7 | 624 | 0 | 1 | 6.7 |
| 2023 | USL ឆែមពៀនស៊ីប | Rio Grande Valley | 16 | 1,354 | 3 | 2 | 7.2 |
|---|
| 2022-2023 | USL ឆែមពៀនស៊ីប | Rio Grande Valley | 10 | 890 | 3 | 1 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ពានអូប៊ិន សហរដ្ឋអាមេរិក | Rio Grande Valley | 1 | 88 | 0 | 0 | 7.0 | |
| USL ឆែមពៀនស៊ីប | Los Angeles Galaxy II | 1 | 18 | 0 | 0 | 7.0 |
| 2022 | USL ឆែមពៀនស៊ីប | Los Angeles Galaxy II | 22 | 1,044 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2021-2022 | USL ឆែមពៀនស៊ីប | Los Angeles Galaxy II | 6 | 459 | 2 | 1 | – |
|---|
| 2021 | USL ឆែមពៀនស៊ីប | Los Angeles Galaxy II | 19 | 1,253 | 0 | 2 | – |
|---|
| 2020-2021 | USL ឆែមពៀនស៊ីប | Los Angeles Galaxy II | 3 | 49 | 0 | 0 | – |
|---|