ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 750 ពាន់€ (10 មីនា 2019)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Toni Datković លេងឱ្យក្រុម Lion City Sailors។ តួនាទី៖ ខ្សែការពារ, សញ្ជាតិ៖ ក្រូអាស៊ី, អាយុ៖ 32, កម្ពស់៖ 184 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 350 ពាន់€។ Toni Datković ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 2 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Toni Datković បានចូលលេងគឺ Lion City Sailors ទល់នឹង Cong An Ha Noi ដោយបានលេង 90 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 8 តុលា 2026។
Lion City Sailors៖ 1 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Lion City Sailors សម្រាប់រដូវកាល 2026/27 Toni Datković បានលេង 76 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 1 ប្រកួត។
Lion City Sailors៖ 29 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Albacete Balompié SAD៖ 9 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Cartagena៖ 77 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 4 ការបញ្ជូនបាល់
Real Salt Lake៖ 8 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
SD Huesca៖ 22 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
Aris Thessaloniki៖ 1 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 0 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: Lion City Sailors, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| Lion City Sailors | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Lion City Sailors | អាយុ 32 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ | |
| Lion City Sailors | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 450 ពាន់€ | |
| Lion City Sailors | អាយុ 31 ឆ្នាំ | 450 ពាន់€ | |
| Lion City Sailors | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Albacete | អាយុ 30 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Cartagena | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Cartagena | អាយុ 29 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Cartagena | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Real Salt Lake | អាយុ 28 ឆ្នាំ | 500 ពាន់€ | |
| Real Salt Lake | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 600 ពាន់€ | |
| Cartagena | អាយុ 27 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Aris Thessaloniki | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| SD Huesca | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 550 ពាន់€ | |
| SD Huesca | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 700 ពាន់€ | |
| Lokomotiva Zagreb | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 750 ពាន់€ | |
| Lokomotiva Zagreb | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 450 ពាន់€ | |
| Lokomotiva Zagreb | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 250 ពាន់€ | |
| Lokomotiva Zagreb | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 350 ពាន់€ | |
| Koper | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 450 ពាន់€ | |
| Koper | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 400 ពាន់€ |
Toni Datković មានអាយុ 32 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 6 វិច្ឆិកា 1993។
តំណែង៖ ខ្សែការពារ។
ក្លឹបរបស់ Toni Datković៖ Lion City Sailors។
កម្ពស់របស់ Toni Datković៖ 184 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ឆ្វេង។
សញ្ជាតិ៖ ក្រូអាស៊ី។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 350 ពាន់€។
Toni Datković ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 2 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Toni Datković ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 2 ប្រកួត 0 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 0 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 180។ ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យម៖ 7.2។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Asean Club Championship Shopee Cup | Lion City Sailors | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.7 |
| AFC Champions League Two | Lion City Sailors | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2025-2026 | AFC Champions League Two | Lion City Sailors | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.6 |
| Asean Club Championship Shopee Cup | Lion City Sailors | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2024-2025 | AFC Champions League Two | Lion City Sailors | 13 | 1,170 | 1 | 0 | 6.5 |
| Asean Club Championship Shopee Cup | Lion City Sailors |
| 4 |
| 315 |
| 0 |
| 0 |
| 6.7 |
| 2023-2024 | Segunda División | Albacete Balompié SAD | 8 | 318 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Albacete Balompié SAD | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| Segunda División | Cartagena | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2022-2023 | Segunda División | Cartagena | 39 | 3,379 | 0 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Cartagena | 2 | 115 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2021-2022 | Segunda División | Cartagena | 16 | 1,423 | 0 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Real Salt Lake | 8 | 582 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2020-2021 | Segunda División | Cartagena | 19 | 1,606 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Super League ក្រិក | SD Huesca | 2 | 135 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Europa League | SD Huesca | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Super League ក្រិក | Aris Thessaloniki | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Segunda División | SD Huesca | 17 | 1,086 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | SD Huesca | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | លីគបាល់ទាត់ក្រូអាស៊ី | Zapresic | 6 | 343 | 0 | 0 | – |
|---|