
ពិន្ទុវាយតម្លៃមធ្យមប្រចាំខែ
ចុចលើក្រាហ្វដើម្បីប្តូរតម្លៃ
របួស
មិនមានទិន្នន័យទេ
ខ្ពស់បំផុត: 140 លាន€ (31 ឧសភា 2026)
ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព៖
Vítinha លេងឱ្យក្រុម PSG។ តួនាទី៖ ខ្សែបម្រើ, សញ្ជាតិ៖ ព័រទុយហ្កាល់, អាយុ៖ 26, កម្ពស់៖ 172 cm, តម្លៃទីផ្សារ៖ 140 លាន€។ Vítinha ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 12 ប្រកួត 3 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
ក្នុងកំណត់ត្រាដែលមាន ការប្រកួតចុងក្រោយដែល Vítinha បានចូលលេងគឺ Manchester City ទល់នឹង Paris Saint Germain ដោយបានលេង 90 នាទី។ កាលបរិច្ឆេទប្រកួត៖ 15 តុលា 2026។
Paris Saint Germain៖ 6 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
តាមកំណត់ត្រាដែលមានរបស់ Paris Saint Germain សម្រាប់រដូវកាល 2026/27 Vítinha បានលេង 460 នាទី និងចាប់ផ្តើមក្នុងជម្រើសដំបូង 5 ប្រកួត។
Paris Saint Germain៖ 223 ប្រកួត 30 គ្រាប់ 25 ការបញ្ជូនបាល់
Porto៖ 59 ប្រកួត 4 គ្រាប់ 4 ការបញ្ជូនបាល់
Wolverhampton Wanderers៖ 22 ប្រកួត 1 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
Porto U19៖ 12 ប្រកួត 0 គ្រាប់ 1 ការបញ្ជូនបាល់
ទំព័រពាក់ព័ន្ធ: PSG, លទ្ធផលបាល់ទាត់ផ្ទាល់
Vítinha មានអាយុ 26 ឆ្នាំ។ ថ្ងៃខែឆ្នាំកំណើត៖ 13 កុម្ភៈ 2000។
| កាលបរិច្ឆេទ | ក្រុម | អាយុ | តម្លៃ |
|---|---|---|---|
| PSG | អាយុ 26 ឆ្នាំ | 140 លាន€ | |
| PSG | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 110 លាន€ | |
| PSG | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 90 លាន€ | |
| PSG | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 80 លាន€ | |
| PSG | អាយុ 25 ឆ្នាំ | 60 លាន€ | |
| PSG | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 55 លាន€ | |
| PSG | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 55 លាន€ | |
| PSG | អាយុ 24 ឆ្នាំ | 50 លាន€ | |
| PSG | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 45 លាន€ | |
| PSG | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 45 លាន€ | |
| PSG | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 42 លាន€ | |
| PSG | អាយុ 23 ឆ្នាំ | 42 លាន€ | |
| PSG | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 45 លាន€ | |
| PSG | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 40 លាន€ | |
| Porto | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 30 លាន€ | |
| Porto | អាយុ 22 ឆ្នាំ | 24 លាន€ | |
| Porto | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 12 លាន€ | |
| Wolves | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 7 លាន€ | |
| Wolves | អាយុ 21 ឆ្នាំ | 6 លាន€ | |
| Wolves | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Porto | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 5 លាន€ | |
| Porto | អាយុ 20 ឆ្នាំ | 1.3 លាន€ | |
| Porto B | អាយុ 19 ឆ្នាំ | 1.5 លាន€ |
តំណែង៖ ខ្សែបម្រើ។
ក្លឹបរបស់ Vítinha៖ PSG។
កម្ពស់របស់ Vítinha៖ 172 cm។
ជើងដែលប្រើជាចម្បង៖ ស្ដាំ។
សញ្ជាតិ៖ ព័រទុយហ្កាល់។
តម្លៃទីផ្សារ៖ 140 លាន€។
Vítinha ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 12 ប្រកួត 3 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។
Vítinha ក្នុងរដូវកាល 2026-2027៖ 12 ប្រកួត 3 គ្រាប់ និងផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត 1 ដង ក្នុងគ្រប់ការប្រកួត។ នាទីលេង៖ 941។
| រដូវកាល | ការប្រកួត | ក្រុម | ការប្រកួត | នាទីបានលេង | គ្រាប់បាល់ | ផ្ដល់បាល់ឱ្យស៊ុត | ពិន្ទុ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 6 | 460 | 1 | 1 | 7.4 |
| UEFA Champions League | Paris Saint Germain | 2 | 180 | 1 | 0 | 7.7 | |
| UEFA Nations League | ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 4 | 301 | 1 | 0 | 7.1 | |
| 2026 | French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 |
| UEFA Super Cup | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Paris Saint Germain | 1 | 28 | 0 | 0 | 7.0 | |
| ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ |
| 5 |
| 381 |
| 0 |
| 0 |
| 7.0 |
| ជម្រុះការប្រកួតជើងឯកពិភពលោក (UEFA) | ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 4 | 328 | 0 | 0 | 7.2 |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 45 | 0 | 0 | 7.2 |
| 2025-2026 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 29 | 2,121 | 1 | 7 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Paris Saint Germain | 17 | 1,544 | 6 | 1 | 7.5 | |
| Coupe de France | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.3 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 2 | 90 | 0 | 0 | 7.3 | |
| ជម្រុះការប្រកួតជើងឯកពិភពលោក (UEFA) | ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 2 | 157 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2025 | ការប្រកួតជើងឯកពិភពលោកក្លឹប | Paris Saint Germain | 4 | 360 | 1 | 1 | 7.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 1 | 7.7 | |
| UEFA Super Cup | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 1 | 7.7 |
| 2024-2025 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 29 | 2,035 | 5 | 1 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Paris Saint Germain | 17 | 1,448 | 2 | 2 | 7.3 | |
| Coupe de France | Paris Saint Germain | 5 | 318 | 0 | 0 | 7.1 | |
| ការប្រកួតជើងឯកពិភពលោកក្លឹប | Paris Saint Germain | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.1 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Paris Saint Germain | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.9 | |
| UEFA Nations League | ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 8 | 653 | 0 | 3 | 7.3 |
| 2024 | French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Euro | ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 9 | 475 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2023-2024 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 28 | 2,130 | 7 | 4 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Paris Saint Germain | 12 | 914 | 2 | 1 | 7.2 | |
| Coupe de France | Paris Saint Germain | 5 | 427 | 0 | 0 | 7.0 | |
| French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 1 | 0 | 8.2 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 3 | 264 | 0 | 1 | 7.4 | |
| UEFA Euro | ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 15 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2022-2023 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 36 | 2,457 | 2 | 3 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Paris Saint Germain | 8 | 589 | 0 | 0 | 6.6 | |
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Paris Saint Germain | 4 | 210 | 1 | 0 | 7.2 | |
| Coupe de France | Paris Saint Germain | 3 | 243 | 0 | 1 | 7.0 | |
| UEFA Nations League | ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 3 | 95 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2022 | ការប្រកួតជើងឯកពិភពលោក | ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 3 | 118 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិ | ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 45 | 0 | 0 | 7.2 | |
| ជម្រុះការប្រកួតជើងឯកពិភពលោក (UEFA) | ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2021-2022 | ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Paris Saint Germain | 4 | 198 | 0 | 1 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 68 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Primeira Liga | Porto | 30 | 2,262 | 2 | 3 | 7.3 | |
| Portuguese Cup | Porto | 7 | 560 | 2 | 0 | 6.8 | |
| UEFA Champions League | Porto | 6 | 217 | 0 | 0 | 6.5 | |
| UEFA Europa League | Porto | 4 | 224 | 0 | 0 | 6.6 | |
| European U21 Championship qualification | ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 5 | 378 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | ការប្រកួតមិត្តភាពអន្តរជាតិរបស់ក្លឹប | Porto | 1 | 7 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Wolverhampton Wanderers | 19 | 513 | 0 | 1 | 6.4 | |
| FA Cup | Wolverhampton Wanderers | 2 | 138 | 1 | 0 | 7.5 | |
| English Football League Cup | Wolverhampton Wanderers | 1 | 60 | 0 | 0 | 6.8 | |
| European U21 Football Championship | ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 6 | 475 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 3 | 213 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Primeira Liga | Porto | 8 | 109 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese Cup | Porto | 2 | 180 | 0 | 1 | 7.9 | |
| Portuguese League Cup | Porto | 1 | 4 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Liga Portugal 2 | Porto U19 | 4 | 137 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | ព័រទុយហ្គាល់ក្រុមជម្រើសជាតិ | 2 | 174 | 1 | 1 | 6.2 |
| 2018-2019 | European U19 Football Championship | Porto U19 | 5 | 378 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Youth League | Porto U19 | 3 | 42 | 0 | 1 | 6.4 |