Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
En Yüksek: 400 B € (27 Kas 2025)
Son güncelleme:
Abdallah Ismail Elrefaey, Ittihad Kalba forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: Mısır, Yaş: 30, Boy: 182 cm, Piyasa değeri: €350 B. Abdallah Ismail Elrefaey, 2025-2026 sezonunda tüm turnuvalarda 29 maçta 2 gol attı, 2 asist yaptı.
Abdallah Ismail Elrefaey, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Khor Fakkan - Al Wahda(UAE) karşılaşmasında 90 dakika oynadı. Maçın tarihi: 11 Mayıs 2026.
Khor Fakkan: 87 maç, 5 gol, 2 asist
Al Bataeh: 15 maç, 0 gol, 0 asist
Al Dhafra: 7 maç, 2 gol, 0 asist
Al Wahda(UAE): 12 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Ittihad Kalba, Canlı skorlar
Abdallah Ismail Elrefaey 30 yaşında. Doğum tarihi: 9 Kasım 1995.
Mevki: Defans.
Abdallah Ismail Elrefaey, Ittihad Kalba forması giyiyor.
Abdallah Ismail Elrefaey oyuncusunun boyu: 182 cm.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Khorfakkan | 30 yaş | 350 B € | |
| Khorfakkan | 30 yaş | 400 B € | |
| Khorfakkan | 29 yaş | 350 B € | |
| Khorfakkan | 28 yaş | 300 B € | |
| Al Bataeh | 28 yaş | 200 B € | |
| Al Bataeh | 28 yaş | 200 B € | |
| Al Bataeh | 27 yaş | 300 B € | |
| Al-Dhafra | 27 yaş | 300 B € | |
| Al-Wahda | 27 yaş | 350 B € | |
| Khorfakkan | 26 yaş | 350 B € | |
| Khorfakkan | 26 yaş | 250 B € | |
| Khorfakkan | 25 yaş | 250 B € |
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Mısır.
Piyasa değeri: €350 B.
Abdallah Ismail Elrefaey, 2025-2026 sezonunda tüm turnuvalarda 29 maçta 2 gol attı, 2 asist yaptı.
Abdallah Ismail Elrefaey, 2025-2026 sezonunda tüm turnuvalarda 29 maçta 2 gol attı, 2 asist yaptı. Süre: 2.516 dakika. Ortalama reyting: 6,5.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Pro-Lig | Khor Fakkan | 25 | 2.156 | 2 | 1 | 6,5 |
| Birleşik Arap Emirlikleri ADIB Kupası | Khor Fakkan | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,8 | |
| 2024-2025 | Pro-Lig | Khor Fakkan | 22 | 1.840 | 0 | 0 | 6,4 |
| Birleşik Arap Emirlikleri ADIB Kupası | Al Bataeh | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2023-2024 | Pro-Lig | Al Bataeh | 11 | 450 | 0 | 0 | 6,3 |
| Birleşik Arap Emirlikleri ADIB Kupası | Al Bataeh | 2 | 98 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 | Pro-Lig | Al Dhafra | 7 | 630 | 2 | 0 | 6,3 |
|---|
| Birleşik Arap Emirlikleri ADIB Kupası | Al Wahda(UAE) | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| Pro-Lig | Al Wahda(UAE) | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,4 |
| Pro-Lig | Al Bataeh | 1 | 1 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2021-2022 | Pro-Lig | Khor Fakkan | 17 | 1.381 | 2 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Birleşik Arap Emirlikleri ADIB Kupası | Khor Fakkan | 4 | 273 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Pro-Lig | Khor Fakkan | 14 | 1.260 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Birleşik Arap Emirlikleri Başkanlık Kupası | Khor Fakkan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Birleşik Arap Emirlikleri Başkanlık Kupası | Al Wahda(UAE) | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Pro-Lig | Al Wahda(UAE) | 7 | 630 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Birleşik Arap Emirlikleri Başkanlık Kupası | Al Wahda(UAE) | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |