Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 350 B € (19 Haz 2023)
Son güncelleme:
Adeleke Akinyemi, Neftci Baku forması giyiyor. Mevki: Forvet, Uyruk: Nijerya, Yaş: 28, Boy: 188 cm, Piyasa değeri: €250 B. Adeleke Akinyemi, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 20 maçta 13 gol attı, 1 asist yaptı.
Adeleke Akinyemi, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Gnistan Helsinki - TPS Turku karşılaşmasında 82 dakika oynadı. Maçın tarihi: 31 Ağustos 2026.
Neftci Baku: 3 maç, 1 gol, 0 asist
Adeleke Akinyemi, 2026/2027 sezonunun mevcut Neftci Baku kayıtlarında 118 dakika oynadı ve 1 maça ilk 11'de başladı.
Gnistan Helsinki: 22 maç, 13 gol, 1 asist
Ilves Tampere: 30 maç, 6 gol, 2 asist
Karviná: 38 maç, 4 gol, 0 asist
KF Laci: 25 maç, 0 gol, 0 asist
Start Kristiansand: 34 maç, 2 gol, 0 asist
Ham-Kam: 8 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Neftci Baku, Canlı skorlar
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Gnistan Helsinki | 27 yaş | 250 B € | |
| Ilves Tampere | 27 yaş | 150 B € | |
| Ilves Tampere | 27 yaş | 200 B € | |
| Ilves Tampere | 26 yaş | 250 B € | |
| Ilves Tampere | 26 yaş | 300 B € | |
| Ilves Tampere | 26 yaş | 300 B € | |
| Karviná | 25 yaş | 300 B € | |
| Karviná | 25 yaş | 350 B € | |
| Karviná | 24 yaş | 350 B € | |
| KF Laci | 24 yaş | 250 B € | |
| KF Laci | 23 yaş | 250 B € | |
| KF Laci | 23 yaş | 200 B € | |
| Start | 23 yaş | 100 B € | |
| Start | 22 yaş | 150 B € | |
| Start | 22 yaş | 200 B € | |
| Start | 21 yaş | 200 B € | |
| Start | 20 yaş | 200 B € | |
| Start | 20 yaş | 200 B € |
Adeleke Akinyemi 28 yaşında. Doğum tarihi: 11 Ağustos 1998.
Mevki: Forvet.
Adeleke Akinyemi, Neftci Baku forması giyiyor.
Adeleke Akinyemi oyuncusunun boyu: 188 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Nijerya.
Piyasa değeri: €250 B.
Adeleke Akinyemi, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 20 maçta 13 gol attı, 1 asist yaptı.
Adeleke Akinyemi, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 20 maçta 13 gol attı, 1 asist yaptı. Süre: 1.480 dakika. Ortalama reyting: 7,3.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Veikkausliiga | Gnistan Helsinki | 20 | 1.480 | 13 | 1 | 7,3 |
| 2025-2026 | Veikkausliiga | Gnistan Helsinki | 2 | 82 | 0 | 0 | 6,7 |
| Konferans Ligi | Ilves Tampere | 1 | 28 | 1 | 0 | 8,2 | |
| Avrupa Ligi | Ilves Tampere | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | Veikkausliiga | Ilves Tampere | 22 | 569 | 2 | 2 | 6,6 |
| 2024-2025 | Veikkausliiga | Ilves Tampere | 1 | 55 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2024 |
| Veikkausliiga |
| Ilves Tampere |
| 5 |
| 285 |
| 2 |
| 0 |
| 7,0 |
| 2023-2024 | 1. liga | Karviná | 30 | 1.633 | 4 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | Chance Národní Liga | Karviná | 8 | 542 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Lig | KF Laci | 6 | 446 | 0 | 0 | – | |
| Arnavutluk Kupası | KF Laci | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Süper Lig | KF Laci | 11 | 653 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferans Ligi | KF Laci | 4 | 333 | 0 | 0 | – | |
| Arnavutluk Kupası | KF Laci | 3 | 227 | 0 | 0 | – | |
| 1.Divisjon | Start Kristiansand | 7 | 147 | 0 | 0 | – | |
| Norveç Kupası | Start Kristiansand | 1 | 16 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | 1.Divisjon | Start Kristiansand | 8 | 284 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Start Kristiansand | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 1.Divisjon | Ham-Kam | 8 | 370 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Eliteserien | Start Kristiansand | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2019-2020 | Eliteserien | Start Kristiansand | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2018-2019 | Eliteserien | Start Kristiansand | 12 | 785 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Norveç Kupası | Start Kristiansand | 2 | 98 | 0 | 0 | – | |
| 1.Divisjon | Start Kristiansand | 1 | 35 | 0 | 0 | – |