
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 8 Mn € (22 Tem 2020)
Son güncelleme:
Adrián Embarba, Almeria forması giyiyor. Mevki: Forvet, Uyruk: İspanya, Yaş: 34, Boy: 173 cm, Piyasa değeri: €500 B. Adrián Embarba, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 7 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Adrián Embarba, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Almeria - Burgos karşılaşmasında 32 dakika oynadı. Maçın tarihi: 3 Ekim 2026.
Almeria: 7 maç, 0 gol, 0 asist
Adrián Embarba, 2026/2027 sezonunun mevcut Almeria kayıtlarında 413 dakika oynadı ve 5 maça ilk 11'de başladı.
Almeria: 120 maç, 27 gol, 15 asist
Rayo Vallecano: 224 maç, 29 gol, 42 asist
Espanyol de Barcelona: 93 maç, 11 gol, 20 asist
İlgili sayfalar: Almeria, Canlı skorlar
Adrián Embarba 34 yaşında. Doğum tarihi: 7 Mayıs 1992.
Mevki: Forvet.
Adrián Embarba, Almeria forması giyiyor.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Almeria | 34 yaş | 500 B € | |
| Almeria | 33 yaş | 700 B € | |
| Almeria | 33 yaş | 1 Mn € | |
| Vallecano | 33 yaş | 1,2 Mn € | |
| Vallecano | 32 yaş | 1,5 Mn € | |
| Almeria | 32 yaş | 1,8 Mn € | |
| Almeria | 31 yaş | 2 Mn € | |
| Almeria | 31 yaş | 2,5 Mn € | |
| Almeria | 31 yaş | 2,5 Mn € | |
| Almeria | 30 yaş | 3 Mn € | |
| Espanyol | 30 yaş | 4 Mn € | |
| Espanyol | 29 yaş | 5 Mn € | |
| Espanyol | 29 yaş | 6 Mn € | |
| Espanyol | 29 yaş | 7 Mn € | |
| Espanyol | 28 yaş | 7 Mn € | |
| Espanyol | 28 yaş | 7 Mn € | |
| Espanyol | 28 yaş | 8 Mn € | |
| Espanyol | 27 yaş | 5,5 Mn € | |
| Espanyol | 27 yaş | 7 Mn € | |
| Vallecano | 27 yaş | 4 Mn € | |
| Vallecano | 27 yaş | 4 Mn € | |
| Vallecano | 26 yaş | 3,5 Mn € | |
| Vallecano | 26 yaş | 3 Mn € | |
| Vallecano | 26 yaş | 2,5 Mn € | |
| Vallecano | 25 yaş | 2,5 Mn € | |
| Vallecano | 25 yaş | 2 Mn € | |
| Vallecano | 25 yaş | 1,5 Mn € | |
| Vallecano | 24 yaş | 1,5 Mn € | |
| Vallecano | 24 yaş | 1,5 Mn € | |
| Vallecano | 23 yaş | 1 Mn € | |
| Vallecano | 23 yaş | 1 Mn € | |
| Vallecano | 22 yaş | 300 B € | |
| Vallecano | 22 yaş | 300 B € | |
| Vallecano | 22 yaş | 500 B € |
Adrián Embarba oyuncusunun boyu: 173 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: İspanya.
Piyasa değeri: €500 B.
Adrián Embarba, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 7 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Adrián Embarba, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 7 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 413 dakika. Ortalama reyting: 6,6.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | La Liga 2 | Almeria | 7 | 413 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2026 | Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Almeria | 1 | 78 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2025-2026 | La Liga 2 | Almeria | 44 | 3.127 | 16 | 11 | 7,1 |
| İspanya Kral Kupası | Almeria | 2 | 54 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Almeria | 1 | 71 | 2 | 0 | 9,0 | |
| 2024-2025 | La Liga | Rayo Vallecano | 35 | 1.607 | 1 | 1 | 6,5 |
| Rayo Vallecano |
| 4 |
| 181 |
| 1 |
| 0 |
| 7,0 |
| 2023-2024 | La Liga | Almeria | 35 | 2.395 | 3 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | Rayo Vallecano | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 |
| 2022-2023 | La Liga | Almeria | 29 | 1.474 | 4 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İspanya Kral Kupası | Almeria | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,4 | |
| La Liga | Espanyol de Barcelona | 1 | 34 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | La Liga | Espanyol de Barcelona | 32 | 1.995 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İspanya Kral Kupası | Espanyol de Barcelona | 2 | 133 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | La Liga 2 | Espanyol de Barcelona | 38 | 2.998 | 9 | 14 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İspanya Kral Kupası | Espanyol de Barcelona | 2 | 82 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2019-2020 | La Liga | Espanyol de Barcelona | 18 | 1.381 | 2 | 4 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga 2 | Rayo Vallecano | 23 | 1.967 | 7 | 11 | 7,8 | |
| İspanya Kral Kupası | Rayo Vallecano | 1 | 56 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | La Liga | Rayo Vallecano | 36 | 2.289 | 5 | 6 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | La Liga 2 | Rayo Vallecano | 42 | 3.285 | 6 | 14 | 7,1 |
|---|
| 2016-2017 | La Liga 2 | Rayo Vallecano | 33 | 2.692 | 6 | 4 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | La Liga | Rayo Vallecano | 28 | 1.832 | 2 | 5 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | La Liga | Rayo Vallecano | 10 | 472 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2013-2014 | La Liga | Rayo Vallecano | 11 | 335 | 0 | 0 | – |
|---|