Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
Son güncelleme:
Aidi Fulangxisi, Shanghai Second forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: Çin, Yaş: 35, Boy: 180 cm. Aidi Fulangxisi, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 15 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı.
Aidi Fulangxisi, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Guangzhou Dandelion Alpha - Shanghai Second karşılaşmasında 90 dakika oynadı. Maçın tarihi: 12 Ekim 2026.
Shanghai Second: 13 maç, 0 gol, 1 asist
Aidi Fulangxisi, 2026 sezonunun mevcut Shanghai Second kayıtlarında 1170 dakika oynadı ve 13 maça ilk 11'de başladı.
Shanghai Second: 14 maç, 0 gol, 1 asist
Shanghai Shenhua: 138 maç, 2 gol, 2 asist
Ningbo Professional: 1 maç, 0 gol, 0 asist
Vitoria Setubal: 2 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Shanghai Second, Canlı skorlar
Aidi Fulangxisi 35 yaşında. Doğum tarihi: 17 Aralık 1990.
Mevki: Defans.
Aidi Fulangxisi, Shanghai Second forması giyiyor.
Aidi Fulangxisi oyuncusunun boyu: 180 cm.
Kullandığı ayak: Sol.
Uyruk: Çin.
Aidi Fulangxisi, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 15 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı.
Aidi Fulangxisi, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 15 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı. Süre: 1.350 dakika.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Futbol Lig 2 | Shanghai Second | 13 | 1.170 | 0 | 1 | 6,8 |
| Çin FA Kupası | Shanghai Second | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Çin 1. Futbol Ligi | Ningbo Professional | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2025-2026 | Çin 1. Futbol Ligi | Shanghai Shenhua | 3 | 262 | 0 | 0 | 5,8 |
| AFC Şampiyonlar Ligi Elite | Shanghai Shenhua | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2025 | Süper Lig | Shanghai Shenhua | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 |
| AFC Şampiyonlar Ligi Elite |
| Shanghai Shenhua |
| 7 |
| 487 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| Süper Lig | Shanghai Shenhua | 5 | 204 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | Süper Lig | Shanghai Shenhua | 5 | 160 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çin FA Kupası | Shanghai Shenhua | 1 | 86 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Süper Lig | Shanghai Shenhua | 6 | 321 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2023 | Süper Lig | Shanghai Shenhua | 14 | 860 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | Süper Lig | Shanghai Shenhua | 12 | 784 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2022 | Süper Lig | Shanghai Shenhua | 6 | 390 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2021-2022 | Süper Lig | Shanghai Shenhua | 4 | 272 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Çin FA Kupası | Shanghai Shenhua | 1 | 70 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Süper Lig | Shanghai Shenhua | 8 | 686 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2020-2021 | Süper Lig | Shanghai Shenhua | 8 | 656 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Şampiyonlar Ligi | Shanghai Shenhua | 5 | 437 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020 | Süper Lig | Shanghai Shenhua | 4 | 319 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Süper Lig | Shanghai Shenhua | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2019 | Süper Lig | Shanghai Shenhua | 9 | 736 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2018-2019 | Süper Lig | Shanghai Shenhua | 16 | 1.433 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2018 | Süper Lig | Shanghai Shenhua | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Şampiyonlar Ligi | Shanghai Shenhua | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2017-2018 | Süper Lig | Shanghai Shenhua | 8 | 720 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Şampiyonlar Ligi | Shanghai Shenhua | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2016-2017 | Primeira Liga | Vitoria Setubal | 2 | 88 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|