Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
En Yüksek: 500 B € (23 May 2017)
Son güncelleme:
Alex Crognale, San Antonio forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: ABD, Yaş: 32, Boy: 196 cm, Piyasa değeri: €175 B. Alex Crognale, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 31 maçta 4 gol attı, 0 asist yaptı.
Alex Crognale, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Oakland Roots - San Antonio karşılaşmasında 90 dakika oynadı. Maçın tarihi: 11 Ekim 2026.
San Antonio: 26 maç, 4 gol, 0 asist
Alex Crognale, 2026 sezonunun mevcut San Antonio kayıtlarında 2170 dakika oynadı ve 24 maça ilk 11'de başladı.
San Antonio: 53 maç, 6 gol, 1 asist
Birmingham Legion: 118 maç, 9 gol, 1 asist
Columbus Crew: 28 maç, 1 gol, 0 asist
Toronto: 1 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: San Antonio, Canlı skorlar
Alex Crognale 32 yaşında. Doğum tarihi: 27 Ağustos 1994.
Mevki: Defans.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| San Antonio | 31 yaş | 175 B € | |
| San Antonio | 31 yaş | 200 B € | |
| San Antonio | 30 yaş | 275 B € | |
| Birmingham Legion | 30 yaş | 275 B € | |
| Birmingham Legion | 29 yaş | 350 B € | |
| Birmingham Legion | 29 yaş | 350 B € | |
| Birmingham Legion | 28 yaş | 350 B € | |
| Birmingham Legion | 28 yaş | 300 B € | |
| Birmingham Legion | 27 yaş | 300 B € | |
| Birmingham Legion | 27 yaş | 325 B € | |
| Birmingham Legion | 26 yaş | 350 B € | |
| Birmingham Legion | 25 yaş | 350 B € | |
| Indy Eleven | 25 yaş | 450 B € | |
| Orange County | 24 yaş | 500 B € | |
| Orange County | 23 yaş | 500 B € | |
| Columbus Crew | 23 yaş | 500 B € | |
| Columbus Crew | 22 yaş | 500 B € | |
| Columbus Crew | 22 yaş | 100 B € |
Alex Crognale, San Antonio forması giyiyor.
Alex Crognale oyuncusunun boyu: 196 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: ABD.
Piyasa değeri: €175 B.
Alex Crognale, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 31 maçta 4 gol attı, 0 asist yaptı.
Alex Crognale, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 31 maçta 4 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 2.650 dakika. Ortalama reyting: 6,9.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | USL Championship | San Antonio | 26 | 2.170 | 4 | 0 | 6,9 |
| USL Kupası | San Antonio | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,0 | |
| ABD Açık Kupa | San Antonio | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2025-2026 | USL Championship | San Antonio | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| USL Kupası | San Antonio | 1 | 53 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | USL Championship | San Antonio | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,0 |
| ABD Açık Kupa |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7,5 |
| 2024-2025 | USL Championship | San Antonio | 12 | 1.080 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Kupası | San Antonio | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| USL Championship | Birmingham Legion | 4 | 350 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | USL Championship | Birmingham Legion | 20 | 1.673 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Birmingham Legion | 1 | 40 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2023-2024 | USL Championship | Birmingham Legion | 13 | 1.139 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Birmingham Legion | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2023 | USL Championship | Birmingham Legion | 19 | 1.710 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Birmingham Legion | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2022-2023 | USL Championship | Birmingham Legion | 12 | 1.035 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Birmingham Legion | 4 | 325 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2022 | USL Championship | Birmingham Legion | 16 | 1.470 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Birmingham Legion | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2021-2022 | USL Championship | Birmingham Legion | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Birmingham Legion | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021 | USL Championship | Birmingham Legion | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | USL Championship | Birmingham Legion | 14 | 1.228 | 2 | 0 | – |
|---|
| 2020 | USL Championship | Birmingham Legion | 5 | 450 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | USL Championship | Birmingham Legion | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2019 | Major League Soccer | Columbus Crew | 10 | 701 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Columbus Crew | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2018-2019 | Major League Soccer | Columbus Crew | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018 | Major League Soccer | Columbus Crew | 1 | 27 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2017-2018 | Major League Soccer | Columbus Crew | 4 | 148 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2017 | Major League Soccer | Columbus Crew | 2 | 179 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2016-2017 | Major League Soccer | Columbus Crew | 8 | 293 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Toronto | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |