Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 8 Mn € (27 May 2026)
Son güncelleme:
Alfie Devine, Preston North End forması giyiyor. Mevki: Orta Saha, Uyruk: İngiltere, Yaş: 22, Boy: 179 cm, Piyasa değeri: €6 Mn. Alfie Devine, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 12 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Alfie Devine, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Birmingham City - Preston North End karşılaşmasında 61 dakika oynadı. Maçın tarihi: 13 Ekim 2026.
Preston North End: 10 maç, 0 gol, 0 asist
Alfie Devine, 2026/2027 sezonunun mevcut Preston North End kayıtlarında 839 dakika oynadı ve 10 maça ilk 11'de başladı.
Preston North End: 60 maç, 8 gol, 7 asist
KVC Westerlo: 32 maç, 6 gol, 1 asist
Tottenham Hotspur: 15 maç, 1 gol, 0 asist
Tottenham Hotspur U21: 20 maç, 2 gol, 4 asist
Plymouth Argyle: 15 maç, 0 gol, 2 asist
Port Vale: 27 maç, 3 gol, 3 asist
İlgili sayfalar: Preston North End, Canlı skorlar
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Preston North End | 22 yaş | 6 Mn € | |
| Preston North End | 21 yaş | 8 Mn € | |
| Preston North End | 21 yaş | 6 Mn € | |
| Preston North End | 21 yaş | 4,5 Mn € | |
| Preston North End | 21 yaş | 4 Mn € | |
| Westerlo | 20 yaş | 3,5 Mn € | |
| Westerlo | 20 yaş | 2,8 Mn € | |
| Plymouth Argyle | 19 yaş | 2,2 Mn € | |
| Plymouth Argyle | 19 yaş | 2,2 Mn € | |
| Port Vale | 19 yaş | 1 Mn € | |
| Tottenham Hotspur U23 | 17 yaş | 900 B € | |
| Tottenham Hotspur U18 | 16 yaş | 500 B € |
Alfie Devine 22 yaşında. Doğum tarihi: 1 Ağustos 2004.
Mevki: Orta Saha.
Alfie Devine, Preston North End forması giyiyor.
Alfie Devine oyuncusunun boyu: 179 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: İngiltere.
Piyasa değeri: €6 Mn.
Alfie Devine, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 12 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Alfie Devine, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 12 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 959 dakika. Ortalama reyting: 6,3.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | İngiltere Football League Championship | Preston North End | 10 | 839 | 0 | 0 | 6,4 |
| İngiltere Football League Kupası | Preston North End | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025-2026 | İngiltere Football League Championship | Preston North End | 45 | 3.122 | 8 | 6 | 6,7 |
| İngiltere Football League Kupası | Preston North End | 2 | 144 | 0 | 1 | 7,3 | |
| FA Kupası | Preston North End | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | Belçika Pro Ligi | KVC Westerlo | 30 |
| 2.116 |
| 6 |
| 1 |
| 6,6 |
| Belçika Kupası | KVC Westerlo | 2 | 40 | 0 | 0 | 5,9 |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçı | Tottenham Hotspur | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçı | Tottenham Hotspur | 5 | 186 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere U21 Premier Ligi | Tottenham Hotspur U21 | 2 | 176 | 0 | 1 | 7,5 | |
| İngiltere Football League Championship | Plymouth Argyle | 15 | 852 | 0 | 2 | 6,3 | |
| İngiltere Football League One | Port Vale | 21 | 1.281 | 2 | 1 | 6,5 | |
| İngiltere Football League Kupası | Port Vale | 4 | 360 | 1 | 1 | 6,9 | |
| FA Kupası | Port Vale | 2 | 153 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2023 | Joan Gamper Kupası | Tottenham Hotspur | 1 | 18 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U20 Dünya Şampiyonası | İngiltereMilli Takım | 3 | 276 | 1 | 1 | 7,2 |
| 2022-2023 | Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçı | Tottenham Hotspur | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | Tottenham Hotspur | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Hazırlık Maçları | Tottenham Hotspur U18 | 2 | 102 | 0 | 0 | 6,4 | |
| U20 Dünya Şampiyonası | Tottenham Hotspur U18 | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,4 | |
| Gençlik Ligi | Tottenham Hotspur U18 | 1 | 90 | 2 | 0 | 8,2 | |
| İngiltere U21 Premier Ligi | Tottenham Hotspur U21 | 17 | 1.384 | 2 | 3 | 6,5 | |
| Gençlik Ligi | Tottenham Hotspur U19 | 3 | 270 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2022 | Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçı | Tottenham Hotspur | 2 | 26 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | İngiltere U23 Premier Ligi | Tottenham Hotspur U23 | 16 | 1.308 | 9 | 3 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiltere U23 Premier Ligi | Tottenham Hotspur U18 | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,0 | |
| İngiltere Football League Trophy | Tottenham Hotspur U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| U19 Avrupa Şampiyonası | İngiltereMilli Takım | 8 | 559 | 2 | 2 | 7,0 | |
| Hazırlık Maçları | İngiltereMilli Takım | 2 | 77 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Hazırlık Maçları | İngiltereMilli Takım | 2 | 103 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2020-2021 | Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçı | Tottenham Hotspur | 3 | 52 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | Tottenham Hotspur | 1 | 45 | 1 | 0 | 8,6 | |
| İngiltere U23 Premier Ligi | Tottenham Hotspur U23 | 12 | 1.056 | 2 | 0 | 6,1 | |
| İngiltere Gençler FA Kupası | Tottenham Hotspur U18 | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Hazırlık Maçları | İngiltereMilli Takım | 1 | 45 | 0 | 0 | – |