Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 12 Mn € (30 Haz 2015)
Son güncelleme:
André Carrillo, Corinthians forması giyiyor. Mevki: Orta Saha, Uyruk: Peru, Yaş: 35, Boy: 182 cm, Piyasa değeri: €800 B. André Carrillo, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 44 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı.
André Carrillo, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Palmeiras - SP - Corinthians - SP karşılaşmasında 57 dakika oynadı. Maçın tarihi: 11 Ekim 2026.
Corinthians - SP: 22 maç, 0 gol, 1 asist
André Carrillo, 2026 sezonunun mevcut Corinthians - SP kayıtlarında 1118 dakika oynadı ve 13 maça ilk 11'de başladı.
Corinthians - SP: 113 maç, 4 gol, 5 asist
Al-Qadsiah: 1 maç, 0 gol, 0 asist
Al-Hilal: 175 maç, 25 gol, 30 asist
Watford: 28 maç, 1 gol, 2 asist
Benfica: 20 maç, 2 gol, 1 asist
Sporting: 84 maç, 2 gol, 2 asist
İlgili sayfalar: Corinthians, Canlı skorlar
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Corinthians | 34 yaş | 800 B € | |
| Corinthians | 34 yaş | 900 B € | |
| Corinthians | 33 yaş | 1 Mn € | |
| Corinthians | 33 yaş | 1,2 Mn € | |
| Al Qadsiah | 32 yaş | 1,5 Mn € | |
| Al Qadsiah | 32 yaş | 1,8 Mn € | |
| Al Qadsiah | 32 yaş | 2 Mn € | |
| Al Hilal | 31 yaş | 2,2 Mn € | |
| Al Hilal | 31 yaş | 2,5 Mn € | |
| Al Hilal | 31 yaş | 3,5 Mn € | |
| Al Hilal | 30 yaş | 5 Mn € | |
| Al Hilal | 30 yaş | 6 Mn € | |
| Al Hilal | 29 yaş | 9 Mn € | |
| Al Hilal | 29 yaş | 8,5 Mn € | |
| Al Hilal | 29 yaş | 8 Mn € | |
| Al Hilal | 28 yaş | 6,5 Mn € | |
| Al Hilal | 28 yaş | 8 Mn € | |
| Al Hilal | 27 yaş | 7 Mn € | |
| Al Hilal | 27 yaş | 6 Mn € | |
| Watford | 26 yaş | 6 Mn € | |
| Watford | 26 yaş | 6 Mn € | |
| Benfica | 26 yaş | 6 Mn € | |
| Benfica | 25 yaş | 7 Mn € | |
| Benfica | 25 yaş | 8 Mn € | |
| Benfica | 25 yaş | 10 Mn € | |
| SCP | 24 yaş | 10 Mn € | |
| SCP | 24 yaş | 12 Mn € | |
| SCP | 23 yaş | 8 Mn € | |
| SCP | 23 yaş | 4,5 Mn € | |
| SCP | 22 yaş | 5 Mn € | |
| SCP | 21 yaş | 5,5 Mn € | |
| SCP | 20 yaş | 3,7 Mn € | |
| SCP | 20 yaş | 1,1 Mn € | |
| Alianza Lima | 19 yaş | 400 B € |
André Carrillo 35 yaşında. Doğum tarihi: 14 Haziran 1991.
Mevki: Orta Saha.
André Carrillo, Corinthians forması giyiyor.
André Carrillo oyuncusunun boyu: 182 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Peru.
Piyasa değeri: €800 B.
André Carrillo, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 44 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı.
André Carrillo, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 44 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı. Süre: 2.087 dakika.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brezilya Serie A | Corinthians - SP | 20 | 949 | 0 | 1 | 6,6 |
| CONMEBOL Libertadores | Corinthians - SP | 8 | 288 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 3 | 183 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Brezilya Kupası | Corinthians - SP | 2 | 13 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Brezilya Süper Kupası | Corinthians - SP | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (CONMEBOL) | PeruMilli Takım | 6 | 408 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Hazırlık Maçları |
| 4 |
| 185 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2025-2026 | Brezilya Serie A | Corinthians - SP | 7 | 375 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brezilya Kupası | Corinthians - SP | 3 | 111 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 2 | 64 | 0 | 0 | 6,5 | |
| CONMEBOL Libertadores | Corinthians - SP | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Hazırlık Maçları | PeruMilli Takım | 1 | 68 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2025 | Brezilya Serie A | Corinthians - SP | 17 | 1.009 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 7 | 398 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Brezilya Kupası | Corinthians - SP | 4 | 146 | 0 | 0 | 6,5 | |
| CONMEBOL Libertadores | Corinthians - SP | 2 | 162 | 2 | 0 | 8,2 | |
| CONMEBOL Sudamericana | Corinthians - SP | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | Brezilya Serie A | Corinthians - SP | 9 | 539 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana | Corinthians - SP | 5 | 337 | 0 | 1 | 7,1 | |
| Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 5 | 323 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Brezilya Kupası | Corinthians - SP | 2 | 86 | 0 | 0 | 6,7 | |
| CONMEBOL Libertadores | Corinthians - SP | 2 | 124 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Suudi Pro Ligi | Al-Qadsiah | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (CONMEBOL) | PeruMilli Takım | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2024 | Brezilya Serie A | Corinthians - SP | 7 | 354 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana | Corinthians - SP | 4 | 211 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Brezilya Kupası | Corinthians - SP | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2023-2024 | Arap Kulüpler Şampiyonlar Kupası | Al-Hilal | 2 | 18 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hazırlık Maçları | PeruMilli Takım | 2 | 55 | 0 | 0 | 7,1 | |
| CONMEBOL Copa América | PeruMilli Takım | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (CONMEBOL) | PeruMilli Takım | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023 | Arap Kulüpler Şampiyonlar Kupası | Al-Hilal | 3 | 113 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2022-2023 | Suudi Pro Ligi | Al-Hilal | 30 | 2.170 | 1 | 5 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suudi Arabistan Kral Kupası | Al-Hilal | 4 | 354 | 0 | 1 | 7,2 | |
| Kulüpler Dünya Şampiyonası (eski format) | Al-Hilal | 2 | 121 | 0 | 0 | 6,5 | |
| AFC Şampiyonlar Ligi | Al-Hilal | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Suudi Arabistan Süper Kupası | Al-Hilal | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Al-Hilal | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Hazırlık Maçları | PeruMilli Takım | 2 | 164 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022 | Kulüpler Dünya Şampiyonası (eski format) | Al-Hilal | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (CONMEBOL) | PeruMilli Takım | 9 | 768 | 3 | 1 | 6,8 | |
| Hazırlık Maçları | PeruMilli Takım | 1 | 31 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Dünya Şampiyonası (Kıtalararası Play-off) | PeruMilli Takım | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Suudi Pro Ligi | Al-Hilal | 22 | 1.449 | 4 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suudi Arabistan Kral Kupası | Al-Hilal | 2 | 178 | 1 | 0 | 8,2 | |
| Kulüpler Dünya Şampiyonası (eski format) | Al-Hilal | 2 | 54 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Suudi Arabistan Süper Kupası | Al-Hilal | 1 | 15 | 0 | 0 | – | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (CONMEBOL) | PeruMilli Takım | 5 | 421 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Hazırlık Maçları | PeruMilli Takım | 1 | 67 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021 | Kulüpler Dünya Şampiyonası (eski format) | Al-Hilal | 1 | 15 | 1 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa América | PeruMilli Takım | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,0 |
| 2020-2021 | Suudi Pro Ligi | Al-Hilal | 35 | 2.409 | 7 | 7 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Şampiyonlar Ligi | Al-Hilal | 9 | 563 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Suudi Arabistan Kral Kupası | Al-Hilal | 2 | 169 | 0 | 0 | – | |
| Suudi Arabistan Süper Kupası | Al-Hilal | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| CONMEBOL Copa América | PeruMilli Takım | 5 | 428 | 1 | 1 | 6,3 |
| 2019-2020 | Suudi Pro Ligi | Al-Hilal | 20 | 1.298 | 4 | 2 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Şampiyonlar Ligi | Al-Hilal | 8 | 705 | 3 | 4 | 7,4 | |
| Suudi Arabistan Kral Kupası | Al-Hilal | 2 | 209 | 0 | 1 | 8,4 | |
| Kulüpler Dünya Şampiyonası (eski format) | Al-Hilal | 1 | 83 | 0 | 0 | – | |
| Hazırlık Maçları | PeruMilli Takım | 3 | 201 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019 | AFC Şampiyonlar Ligi | Al-Hilal | 2 | 172 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kulüpler Dünya Şampiyonası (eski format) | Al-Hilal | 1 | 90 | 0 | 1 | – | |
| Suudi Arabistan Kral Kupası | Al-Hilal | 1 | 120 | 1 | 0 | 8,2 | |
| CONMEBOL Copa América | PeruMilli Takım | 2 | 88 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Hazırlık Maçları | PeruMilli Takım | 1 | 18 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | Suudi Pro Ligi | Al-Hilal | 20 | 1.627 | 2 | 6 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa América | PeruMilli Takım | 2 | 146 | 0 | 2 | 7,2 | |
| Hazırlık Maçları | PeruMilli Takım | 2 | 130 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018 | Dünya Şampiyonası | PeruMilli Takım | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2017-2018 | Premier League | Watford | 28 | 1.536 | 1 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dünya Şampiyonası | PeruMilli Takım | 2 | 169 | 1 | 0 | 7,6 |
| 2016-2017 | Primeira Liga | Benfica | 20 | 519 | 2 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Primeira Liga | Sporting | 4 | 339 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2014-2015 | Primeira Liga | Sporting | 22 | 1.296 | 1 | 1 | 8,0 |
|---|
| 2013-2014 | Primeira Liga | Sporting | 21 | 1.018 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Primeira Liga | Sporting | 18 | 881 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Primeira Liga | Sporting | 19 | 853 | 0 | 0 | – |
|---|