Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
En Yüksek: 550 B € (14 Haz 2023)
Son güncelleme:
Andrei Gorcea, UTA Arad forması giyiyor. Mevki: Kaleci, Uyruk: Romanya, Yaş: 25, Piyasa değeri: €500 B. Andrei Gorcea, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 4 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Andrei Gorcea, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan UT Arad - Csikszereda Miercurea Ciuc karşılaşmasında 90 dakika oynadı. Maçın tarihi: 5 Eylül 2026.
UT Arad: 4 maç, 0 gol, 0 asist
Andrei Gorcea, 2026/2027 sezonunun mevcut UT Arad kayıtlarında 360 dakika oynadı ve 4 maça ilk 11'de başladı.
İlgili sayfalar: UTA Arad, Canlı skorlar
Andrei Gorcea 25 yaşında. Doğum tarihi: 2 Ağustos 2001.
Mevki: Kaleci.
Andrei Gorcea, UTA Arad forması giyiyor.
Kullandığı ayak: Sağ.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| UTA Arad | 24 yaş | 500 B € | |
| UTA Arad | 24 yaş | 350 B € | |
| UTA Arad | 24 yaş | 300 B € | |
| UTA Arad | 23 yaş | 200 B € | |
| Universitatea Cluj | 23 yaş | 250 B € | |
| Universitatea Cluj | 23 yaş | 350 B € | |
| Universitatea Cluj | 22 yaş | 450 B € | |
| Universitatea Cluj | 22 yaş | 450 B € | |
| Universitatea Cluj | 22 yaş | 350 B € | |
| Universitatea Cluj | 21 yaş | 550 B € | |
| Universitatea Cluj | 21 yaş | 400 B € | |
| Universitatea Cluj | 21 yaş | 300 B € | |
| Universitatea Cluj | 20 yaş | 250 B € | |
| Universitatea Cluj | 20 yaş | 125 B € | |
| Universitatea Cluj | 19 yaş | 75 B € | |
| Universitatea Cluj | 19 yaş | 50 B € | |
| Universitatea Cluj | 19 yaş | 50 B € | |
| Universitatea Cluj | 18 yaş | 25 B € |
Uyruk: Romanya.
Piyasa değeri: €500 B.
Andrei Gorcea, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 4 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Andrei Gorcea, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 4 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 360 dakika. Ortalama reyting: 6,0.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Romanya Süper Ligi | UT Arad | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2025-2026 | Romanya Süper Ligi | UT Arad | 23 | 2.026 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Romanya Süper Ligi | UT Arad | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023-2024 | Romanya Süper Ligi | Universitatea Cluj | 16 | 1.440 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Romanya Süper Ligi | Universitatea Cluj | 26 | 2.340 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2021-2022 | Romanya Süper Ligi | Universitatea Cluj |
| 3 |
| 270 |
| 0 |
| 0 |
| 6,0 |
| Romanya Liga 2 | Universitatea Cluj | 1 | 85 | 0 | 0 | – |