Reklam
Andy Polo, Universitario De Deportes forması giyiyor. Mevki: Forvet, Uyruk: Peru, Yaş: 32, Boy: 175 cm, Piyasa değeri: €700 B. 2026: 36 maç, 4 gol, 3 asist. Son kayıtlı maç: Atletico Grau - Universitario De Deportes (1 Kasım 2026).
Son güncelleme:
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Sakat
Veri yok
En Yüksek: 2 Mn € (17 Ara 2020)
Universitario de Deportes: 30 maç, 3 gol, 3 asist
Andy Polo, 2026 sezonunun mevcut Universitario de Deportes kayıtlarında 2551 dakika oynadı ve 30 maça ilk 11'de başladı.
Universitario de Deportes: 183 maç, 9 gol, 35 asist
Portland Timbers: 74 maç, 3 gol, 4 asist
Mazatlan: 21 maç, 2 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Universitario De Deportes, Canlı skorlar
Andy Polo 32 yaşında. Doğum tarihi: 29 Eylül 1994.
Mevki: Forvet.
Andy Polo, Universitario De Deportes forması giyiyor.
Andy Polo oyuncusunun boyu: 175 cm.
Kullandığı ayak: Her İki Ayak.
Uyruk: Peru.
Andy Polo, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 36 maçta 4 gol attı, 3 asist yaptı.
Andy Polo, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 36 maçta 4 gol attı, 3 asist yaptı. Süre: 2.860 dakika.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 22 | 1.911 | 3 | 2 | 6,8 |
| CONMEBOL Libertadores | Universitario de Deportes | 4 | 351 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (CONMEBOL) | PeruMilli Takım | 10 | 598 | 1 | 1 | 6,5 | |
| 2025-2026 | Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 18 | 1.609 | 0 | 3 | 6,8 |
| CONMEBOL Libertadores | Universitario de Deportes | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025 | Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 4 | 289 | 0 | 2 | 6,9 |
| CONMEBOL Libertadores |
| Universitario de Deportes |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2024-2025 | Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 29 | 2.399 | 1 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores | Universitario de Deportes | 5 | 449 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (CONMEBOL) | PeruMilli Takım | 2 | 175 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | CONMEBOL Libertadores | Universitario de Deportes | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 3 | 270 | 0 | 1 | 6,6 | |
| CONMEBOL Copa América | PeruMilli Takım | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 22 | 1.965 | 3 | 6 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Libertadores | Universitario de Deportes | 2 | 178 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Hazırlık Maçları | PeruMilli Takım | 2 | 163 | 0 | 2 | 7,4 | |
| CONMEBOL Copa América | PeruMilli Takım | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (CONMEBOL) | PeruMilli Takım | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2023 | Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 28 | 2.400 | 1 | 11 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana | Universitario de Deportes | 7 | 579 | 0 | 2 | 6,7 |
| 2022-2023 | Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 3 | 265 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana | Universitario de Deportes | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,2 | |
| Hazırlık Maçları | PeruMilli Takım | 1 | 34 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2022 | Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 14 | 1.176 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (CONMEBOL) | PeruMilli Takım | 4 | 36 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Peru Liga 1 | Universitario de Deportes | 12 | 844 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hazırlık Maçları | PeruMilli Takım | 2 | 100 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021 | Major League Soccer | Portland Timbers | 3 | 113 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Şampiyonlar Kupası | Portland Timbers | 1 | 7 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | Major League Soccer | Portland Timbers | 13 | 587 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2020 | Major League Soccer | Portland Timbers | 7 | 315 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | Portland Timbers | 9 | 568 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2019 | Major League Soccer | Portland Timbers | 4 | 161 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa América | PeruMilli Takım | 4 | 208 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | Major League Soccer | Portland Timbers | 22 | 1.428 | 1 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa América | PeruMilli Takım | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Hazırlık Maçları | PeruMilli Takım | 1 | 23 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Major League Soccer | Portland Timbers | 11 | 809 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | Major League Soccer | Portland Timbers | 4 | 264 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Mazatlan | 6 | 274 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2016-2017 | Liga MX | Mazatlan | 15 | 971 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|