Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Sakat
Veri yok
En Yüksek: 5 Mn € (26 Mar 2024)
Son güncelleme:
Ángelo Preciado, Atlético Mineiro forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: Ekvador, Yaş: 28, Boy: 173 cm, Piyasa değeri: €3,5 Mn. Ángelo Preciado, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 38 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı.
Ángelo Preciado, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Atlético Mineiro - MG - Santos - SP karşılaşmasında 20 dakika oynadı. Maçın tarihi: 11 Ekim 2026.
Atlético Mineiro - MG: 12 maç, 0 gol, 1 asist
Ángelo Preciado, 2026 sezonunun mevcut Atlético Mineiro - MG kayıtlarında 751 dakika oynadı ve 8 maça ilk 11'de başladı.
Atlético Mineiro - MG: 24 maç, 0 gol, 1 asist
Sparta Praha: 64 maç, 4 gol, 12 asist
Racing Genk: 69 maç, 0 gol, 6 asist
Guayaquil City: 14 maç, 0 gol, 1 asist
Liga Dep Universitaria Quito: 15 maç, 0 gol, 2 asist
Independiente del Valle: 46 maç, 5 gol, 3 asist
İlgili sayfalar: Atlético Mineiro, Canlı skorlar
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Atlético Mineiro | 28 yaş | 3,5 Mn € | |
| Sparta | 27 yaş | 3,8 Mn € | |
| Sparta | 27 yaş | 3,8 Mn € | |
| Sparta | 27 yaş | 4 Mn € | |
| Sparta | 26 yaş | 4,5 Mn € | |
| Sparta | 26 yaş | 5 Mn € | |
| Sparta | 26 yaş | 5 Mn € | |
| Sparta | 25 yaş | 3,3 Mn € | |
| Racing Genk | 25 yaş | 3,3 Mn € | |
| Racing Genk | 24 yaş | 4 Mn € | |
| Racing Genk | 24 yaş | 3,2 Mn € | |
| Racing Genk | 24 yaş | 2,5 Mn € | |
| Racing Genk | 23 yaş | 2,8 Mn € | |
| Racing Genk | 23 yaş | 3 Mn € | |
| Independiente del Valle | 22 yaş | 3 Mn € | |
| Independiente del Valle | 22 yaş | 1,2 Mn € | |
| Independiente del Valle | 22 yaş | 900 B € | |
| Independiente del Valle | 21 yaş | 1 Mn € | |
| Independiente del Valle | 21 yaş | 600 B € | |
| Independiente del Valle | 20 yaş | 500 B € | |
| Independiente del Valle | 20 yaş | 100 B € | |
| Independiente del Valle U19 | 18 yaş | 50 B € |
Ángelo Preciado 28 yaşında. Doğum tarihi: 18 Şubat 1998.
Mevki: Defans.
Ángelo Preciado, Atlético Mineiro forması giyiyor.
Ángelo Preciado oyuncusunun boyu: 173 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Ekvador.
Piyasa değeri: €3,5 Mn.
Ángelo Preciado, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 38 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı.
Ángelo Preciado, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 38 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı. Süre: 2.183 dakika.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie A | Atlético Mineiro - MG | 10 | 651 | 0 | 1 | 6,7 |
| CONMEBOL Sudamericana | Atlético Mineiro - MG | 3 | 207 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Brezilya Kupası | Atlético Mineiro - MG | 3 | 112 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Campeonato Mineiro 1. Lig | Atlético Mineiro - MG | 3 | 149 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (CONMEBOL) | EkvadorMilli Takım | 11 | 713 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Dünya Şampiyonası | EkvadorMilli Takım | 4 | 106 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Hazırlık Maçları |
| EkvadorMilli Takım |
| 3 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Japonya Kirin Kupası | EkvadorMilli Takım | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025-2026 | Campeonato Mineiro 1. Lig | Atlético Mineiro - MG | 3 | 155 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Atlético Mineiro - MG | 2 | 100 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 1. liga | Sparta Praha | 14 | 962 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Konferans Ligi | Sparta Praha | 9 | 625 | 1 | 4 | 6,7 | |
| Hazırlık Maçları | EkvadorMilli Takım | 4 | 152 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | 1. liga | Sparta Praha | 10 | 603 | 0 | 2 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Sparta Praha | 7 | 495 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (CONMEBOL) | EkvadorMilli Takım | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | CONMEBOL Copa América | EkvadorMilli Takım | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2023-2024 | 1. liga | Sparta Praha | 13 | 917 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | Sparta Praha | 10 | 707 | 2 | 3 | 6,7 | |
| Çekya Kupası | Sparta Praha | 1 | 71 | 0 | 0 | – | |
| Belçika Pro Ligi | Racing Genk | 2 | 62 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Hazırlık Maçları | EkvadorMilli Takım | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 | |
| CONMEBOL Copa América | EkvadorMilli Takım | 1 | 89 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (CONMEBOL) | EkvadorMilli Takım | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Belçika Pro Ligi | Racing Genk | 24 | 1.026 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belçika Kupası | Racing Genk | 3 | 175 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Hazırlık Maçları | EkvadorMilli Takım | 4 | 287 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Dünya Şampiyonası | EkvadorMilli Takım | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2022 | Dünya Şampiyonası Elemeleri (CONMEBOL) | EkvadorMilli Takım | 9 | 465 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dünya Şampiyonası | EkvadorMilli Takım | 1 | 85 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2021-2022 | Belçika Pro Ligi | Racing Genk | 23 | 1.336 | 0 | 4 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | Racing Genk | 5 | 281 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Belçika Kupası | Racing Genk | 1 | 35 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Hazırlık Maçları | EkvadorMilli Takım | 2 | 74 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (CONMEBOL) | EkvadorMilli Takım | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021 | Belçika Süper Kupası | Racing Genk | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa América | EkvadorMilli Takım | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2020-2021 | LigaPro Serie A | Guayaquil City | 12 | 743 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana | Guayaquil City | 2 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Belçika Pro Ligi | Racing Genk | 10 | 580 | 0 | 1 | – | |
| LigaPro Serie A | Liga Dep Universitaria Quito | 12 | 522 | 0 | 2 | – | |
| CONMEBOL Libertadores | Liga Dep Universitaria Quito | 3 | 61 | 0 | 0 | 6,4 | |
| LigaPro Serie A | Independiente del Valle | 11 | 943 | 0 | 2 | – | |
| CONMEBOL Libertadores | Independiente del Valle | 5 | 449 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (CONMEBOL) | EkvadorMilli Takım | 3 | 225 | 0 | 0 | 5,3 | |
| CONMEBOL Copa América | EkvadorMilli Takım | 2 | 173 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020 | LigaPro Serie A | Independiente del Valle | 9 | 753 | 3 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Independiente del Valle | 2 | 108 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2019-2020 | CONMEBOL Libertadores | Independiente del Valle | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LigaPro Serie A | Independiente del Valle | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| CONMEBOL Sudamericana | Independiente del Valle | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019 | CONMEBOL Sudamericana | Independiente del Valle | 6 | 440 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LigaPro Serie A | Independiente del Valle | 3 | 201 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2018-2019 | LigaPro Serie A | Independiente del Valle | 5 | 400 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana | Independiente del Valle | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,5 |