Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 2,5 Mn € (30 Haz 2015)
Son güncelleme:
Antonio Tomane, Tondela forması giyiyor. Mevki: Forvet, Uyruk: Portekiz, Yaş: 33, Boy: 185 cm, Piyasa değeri: €150 B. Antonio Tomane, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 3 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Antonio Tomane, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Tondela - Academica Coimbra karşılaşmasında 28 dakika oynadı. Maçın tarihi: 21 Ağustos 2026.
Tondela: 7 maç, 1 gol, 1 asist
Antonio Tomane, 2026/2027 sezonunun mevcut Tondela kayıtlarında 74 dakika oynadı ve 4 maça ilk 11'de başladı.
Tondela: 67 maç, 21 gol, 13 asist
AVS Futebol SAD: 31 maç, 4 gol, 1 asist
Farense: 25 maç, 4 gol, 0 asist
APOEL Nicosia: 20 maç, 0 gol, 0 asist
Samsunspor: 47 maç, 11 gol, 5 asist
Crvena Zvezda: 21 maç, 1 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Tondela, Canlı skorlar
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| AVS Futebol SAD | 33 yaş | 150 B € | |
| AVS Futebol SAD | 33 yaş | 200 B € | |
| Farense | 32 yaş | 200 B € | |
| Farense | 32 yaş | 200 B € | |
| APOEL Nicosia | 31 yaş | 200 B € | |
| APOEL Nicosia | 31 yaş | 250 B € | |
| APOEL Nicosia | 31 yaş | 275 B € | |
| Samsunspor | 30 yaş | 275 B € | |
| Samsunspor | 30 yaş | 325 B € | |
| Samsunspor | 30 yaş | 500 B € | |
| Samsunspor | 29 yaş | 650 B € | |
| Samsunspor | 29 yaş | 700 B € | |
| Samsunspor | 29 yaş | 575 B € | |
| Samsunspor | 28 yaş | 600 B € | |
| Samsunspor | 28 yaş | 800 B € | |
| Samsunspor | 28 yaş | 1 Mn € | |
| Crvena Zvezda | 27 yaş | 1,2 Mn € | |
| Crvena Zvezda | 27 yaş | 1,6 Mn € | |
| Crvena Zvezda | 27 yaş | 2 Mn € | |
| Tondela | 26 yaş | 2 Mn € | |
| Tondela | 26 yaş | 1 Mn € | |
| Tondela | 25 yaş | 1 Mn € | |
| Tondela | 25 yaş | 900 B € | |
| Arouca | 24 yaş | 600 B € | |
| Panetolikos Agrinio | 24 yaş | 500 B € | |
| Panetolikos Agrinio | 23 yaş | 500 B € | |
| Duisburg | 23 yaş | 700 B € | |
| Duisburg | 23 yaş | 1,2 Mn € | |
| Vitoria Guimaraes | 22 yaş | 2,5 Mn € | |
| Vitoria Guimaraes | 22 yaş | 2,3 Mn € | |
| Vitoria Guimaraes | 21 yaş | 1,5 Mn € | |
| Vitoria Guimaraes | 21 yaş | 1 Mn € | |
| Vitoria Guimaraes | 20 yaş | 800 B € | |
| Vitoria Guimaraes B | 20 yaş | 400 B € | |
| Vitoria Guimaraes B | 18 yaş | 100 B € | |
| Vitoria Guimaraes B | 17 yaş | 100 B € |
Antonio Tomane 33 yaşında. Doğum tarihi: 23 Ekim 1992.
Mevki: Forvet.
Antonio Tomane, Tondela forması giyiyor.
Antonio Tomane oyuncusunun boyu: 185 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Portekiz.
Piyasa değeri: €150 B.
Antonio Tomane, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 3 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Antonio Tomane, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 3 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 74 dakika. Ortalama reyting: 6,2.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga Portugal 2 | Tondela | 3 | 74 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | Primeira Liga | AVS Futebol SAD | 29 | 2.024 | 4 | 1 | 6,5 |
| Taça de Portugal | AVS Futebol SAD | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Primeira Liga | Farense | 24 | 1.657 | 3 | 0 | 6,6 |
| Taça de Portugal | Farense | 1 | 66 | 1 | 0 | 7,2 | |
| 2023-2024 | 1. Lig | APOEL Nicosia | 14 | 371 | 0 | 0 | – |
| Konferans Ligi |
| APOEL Nicosia |
| 5 |
| 87 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2022-2023 | Konferans Ligi | APOEL Nicosia | 1 | 4 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Lig | Samsunspor | 8 | 115 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | 1. Lig | Samsunspor | 34 | 2.972 | 9 | 5 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | 1. Lig | Samsunspor | 5 | 421 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superliga | Crvena Zvezda | 4 | 189 | 0 | 0 | – | |
| Şampiyonlar Ligi | Crvena Zvezda | 2 | 112 | 1 | 0 | 5,3 |
| 2019-2020 | Superliga | Crvena Zvezda | 10 | 584 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Crvena Zvezda | 5 | 257 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2018-2019 | Primeira Liga | Tondela | 31 | 2.716 | 11 | 6 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taça de Portugal | Tondela | 1 | 114 | 1 | 0 | – |
| 2017-2018 | Primeira Liga | Tondela | 32 | 2.684 | 9 | 7 | 6,9 |
|---|
| 2016-2017 | Primeira Liga | Arouca | 17 | 1.380 | 3 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yunanistan Süper Ligi | Panetolikos Agrinio | 10 | 816 | 1 | 0 | – |
| 2015-2016 | 2. Bundesliga | Duisburg | 9 | 633 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primeira Liga | Vitoria Guimaraes | 16 | 1.035 | 1 | 2 | 6,4 |
| 2014-2015 | Primeira Liga | Vitoria Guimaraes | 14 | 883 | 0 | 1 | 6,1 |
|---|
| 2013-2014 | Primeira Liga | Vitoria Guimaraes | 11 | 539 | 0 | 0 | – |
|---|