Reklam
Ao Tanaka, Leeds United forması giyiyor. Mevki: Orta Saha, Uyruk: Japonya, Yaş: 28, Boy: 180 cm, Piyasa değeri: €15 Mn. 2026-2027: 10 maç, 0 gol, 1 asist. Son kayıtlı maç: Bournemouth - Leeds United (31 Ekim 2026).
Son güncelleme:

Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 15 Mn € (6 Eki 2026)
Leeds United: 8 maç, 0 gol, 1 asist
Ao Tanaka, 2026/2027 sezonunun mevcut Leeds United kayıtlarında 564 dakika oynadı ve 7 maça ilk 11'de başladı.
Leeds United: 91 maç, 9 gol, 3 asist
Fortuna Dusseldorf: 97 maç, 10 gol, 7 asist
Kawasaki Frontale: 88 maç, 8 gol, 7 asist
İlgili sayfalar: Leeds United, Canlı skorlar
Ao Tanaka 28 yaşında. Doğum tarihi: 10 Eylül 1998.
Mevki: Orta Saha.
Ao Tanaka, Leeds United forması giyiyor.
Ao Tanaka oyuncusunun boyu: 180 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Japonya.
Piyasa değeri: €15 Mn.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Leeds United | 28 yaş | 15 Mn € | |
| Leeds United | 27 yaş | 13 Mn € | |
| Leeds United | 27 yaş | 10 Mn € | |
| Leeds United | 26 yaş | 10 Mn € | |
| Leeds United | 26 yaş | 8 Mn € | |
| Leeds United | 26 yaş | 4 Mn € | |
| Fortuna Dusseldorf | 25 yaş | 4 Mn € | |
| Fortuna Dusseldorf | 25 yaş | 3,5 Mn € | |
| Fortuna Dusseldorf | 25 yaş | 2,5 Mn € | |
| Fortuna Dusseldorf | 25 yaş | 2 Mn € | |
| Fortuna Dusseldorf | 24 yaş | 2,5 Mn € | |
| Fortuna Dusseldorf | 24 yaş | 2,5 Mn € | |
| Fortuna Dusseldorf | 24 yaş | 1,8 Mn € | |
| Fortuna Dusseldorf | 23 yaş | 1,5 Mn € | |
| Fortuna Dusseldorf | 23 yaş | 1,5 Mn € | |
| Kawasaki Frontale | 22 yaş | 1,7 Mn € | |
| Kawasaki Frontale | 22 yaş | 1,5 Mn € | |
| Kawasaki Frontale | 21 yaş | 900 B € | |
| Kawasaki Frontale | 21 yaş | 1 Mn € | |
| Kawasaki Frontale | 20 yaş | 400 B € | |
| Kawasaki Frontale | 20 yaş | 50 B € | |
| Kawasaki Frontale | 19 yaş | 50 B € | |
| Kawasaki Frontale | 18 yaş | 50 B € |
Ao Tanaka, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 10 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı.
Ao Tanaka, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 10 maçta 0 gol attı, 1 asist yaptı. Süre: 655 dakika. Ortalama reyting: 6,4.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Premier League | Leeds United | 8 | 564 | 0 | 1 | 6,5 |
| İngiltere Lig Kupası | Leeds United | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2026 | Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Leeds United | 3 | 150 | 0 | 0 | 6,4 |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (AFC) | JaponyaMilli Takım | 8 | 504 | 1 | 1 | 7,3 | |
| Hazırlık Maçları | JaponyaMilli Takım | 3 | 131 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Dünya Şampiyonası | JaponyaMilli Takım | 3 | 192 | 0 | 0 | 6,8 | |
| JaponyaMilli Takım |
| 2 |
| 104 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| 2025-2026 | Premier League | Leeds United | 28 | 1.321 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | Leeds United | 5 | 381 | 2 | 0 | 7,2 | |
| Japonya Challenge Kupası | JaponyaMilli Takım | 3 | 162 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Hazırlık Maçları | JaponyaMilli Takım | 2 | 97 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2024-2025 | İngiltere Championship | Leeds United | 43 | 3.316 | 5 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Kupası | Leeds United | 2 | 46 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2. Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Almanya Kupası | Fortuna Dusseldorf | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (AFC) | JaponyaMilli Takım | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2023-2024 | 2. Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 29 | 2.167 | 7 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Almanya Kupası | Fortuna Dusseldorf | 4 | 415 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 2 | 165 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Fortuna Dusseldorf | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Hazırlık Maçları | JaponyaMilli Takım | 3 | 184 | 2 | 0 | 7,2 |
| 2023 | Hazırlık Maçları | JaponyaMilli Takım | 1 | 72 | 2 | 0 | 9,4 |
|---|
| 2022-2023 | 2. Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 22 | 1.751 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Almanya Kupası | Fortuna Dusseldorf | 3 | 300 | 0 | 2 | 7,2 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Fortuna Dusseldorf | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Japonya Challenge Kupası | JaponyaMilli Takım | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Dünya Şampiyonası | JaponyaMilli Takım | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Hazırlık Maçları | JaponyaMilli Takım | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2022 | Dünya Şampiyonası Elemeleri (AFC) | JaponyaMilli Takım | 5 | 374 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dünya Şampiyonası | JaponyaMilli Takım | 2 | 102 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Japonya Kirin Kupası | JaponyaMilli Takım | 2 | 66 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Hazırlık Maçları | JaponyaMilli Takım | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Japonya Challenge Kupası | JaponyaMilli Takım | 1 | 28 | 1 | 0 | 8,0 |
| 2021-2022 | 2. Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 30 | 1.867 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Almanya Kupası | Fortuna Dusseldorf | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (AFC) | JaponyaMilli Takım | 2 | 174 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Japonya Challenge Kupası | JaponyaMilli Takım | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021 | Japonya J1 Ligi | Kawasaki Frontale | 4 | 315 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Japonya Süper Kupası | Kawasaki Frontale | 1 | 90 | 0 | 1 | – | |
| Erkekler Olimpik Futbol Turnuvası | JaponyaMilli Takım | 5 | 459 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2020-2021 | Japonya J1 Ligi | Kawasaki Frontale | 32 | 2.408 | 5 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Kupası | Kawasaki Frontale | 3 | 115 | 0 | 0 | – | |
| Erkekler Olimpik Futbol Turnuvası | JaponyaMilli Takım | 1 | 80 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2020 | Japonya J1 Ligi | Kawasaki Frontale | 9 | 658 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2019-2020 | Japonya J1 Ligi | Kawasaki Frontale | 15 | 1.250 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC U23 Asya Kupası | JaponyaMilli Takım | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019 | Japonya J1 Ligi | Kawasaki Frontale | 6 | 398 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Şampiyonlar Ligi | Kawasaki Frontale | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2018-2019 | Japonya J1 Ligi | Kawasaki Frontale | 13 | 939 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Şampiyonlar Ligi | Kawasaki Frontale | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Japonya Süper Kupası | Kawasaki Frontale | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,7 |