Reklam
Artur, Houston Dynamo forması giyiyor. Mevki: Orta Saha, Uyruk: Brezilya, Yaş: 30, Boy: 181 cm, Piyasa değeri: €3 Mn. 2026: 27 maç, 1 gol, 1 asist. Son kayıtlı maç: Portland Timbers - Houston Dynamo (2 Kasım 2026).
Son güncelleme:
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Sakat
En Yüksek: 4 Mn € (17 Ara 2020)
Houston Dynamo: 26 maç, 0 gol, 1 asist
Artur, 2026 sezonunun mevcut Houston Dynamo kayıtlarında 2050 dakika oynadı ve 23 maça ilk 11'de başladı.
Houston Dynamo: 157 maç, 4 gol, 3 asist
Columbus Crew: 147 maç, 3 gol, 5 asist
Flamengo - RJ: 3 maç, 0 gol, 0 asist
São Paulo - SP: 1 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Houston Dynamo, Canlı skorlar
Artur 30 yaşında. Doğum tarihi: 11 Mart 1996.
Mevki: Orta Saha.
Artur, Houston Dynamo forması giyiyor.
Artur oyuncusunun boyu: 181 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Brezilya.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Houston Dynamo | 30 yaş | 3 Mn € | |
| Houston Dynamo | 29 yaş | 3 Mn € | |
| Houston Dynamo | 29 yaş | 3 Mn € | |
| Houston Dynamo | 28 yaş | 3 Mn € | |
| Houston Dynamo | 28 yaş | 3 Mn € | |
| Houston Dynamo | 28 yaş | 3,5 Mn € | |
| Houston Dynamo | 27 yaş | 3,5 Mn € | |
| Houston Dynamo | 27 yaş | 3,5 Mn € | |
| Columbus Crew | 26 yaş | 3,5 Mn € | |
| Columbus Crew | 26 yaş | 3,5 Mn € | |
| Columbus Crew | 25 yaş | 3,5 Mn € | |
| Columbus Crew | 25 yaş | 4 Mn € | |
| Columbus Crew | 24 yaş | 4 Mn € | |
| Columbus Crew | 24 yaş | 2 Mn € | |
| Columbus Crew | 24 yaş | 1,6 Mn € | |
| Columbus Crew | 23 yaş | 2 Mn € | |
| Columbus Crew | 23 yaş | 2 Mn € | |
| Columbus Crew | 22 yaş | 2 Mn € | |
| Columbus Crew | 22 yaş | 1,5 Mn € | |
| Columbus Crew | 22 yaş | 1 Mn € | |
| Columbus Crew | 21 yaş | 800 B € | |
| Columbus Crew | 21 yaş | 300 B € | |
| São Paulo | 20 yaş | 100 B € |
Piyasa değeri: €3 Mn.
Artur, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 27 maçta 1 gol attı, 1 asist yaptı.
Artur, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 27 maçta 1 gol attı, 1 asist yaptı. Süre: 2.204 dakika. Ortalama reyting: 6,9.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 25 | 2.023 | 0 | 1 | 6,8 |
| ABD Açık Kupa | Houston Dynamo | 2 | 181 | 1 | 0 | 7,4 | |
| 2025-2026 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 4 | 291 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 20 | 1.725 | 1 | 0 | 6,6 |
| Leagues Cup | Houston Dynamo | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,0 | |
| ABD Açık Kupa | Houston Dynamo | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Major League Soccer |
| Houston Dynamo |
| 16 |
| 1.414 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| Leagues Cup | Houston Dynamo | 3 | 269 | 0 | 0 | 6,5 |
| ABD Açık Kupa | Houston Dynamo | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2024 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 20 | 1.791 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Şampiyonlar Kupası | Houston Dynamo | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 | |
| ABD Açık Kupa | Houston Dynamo | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 13 | 1.118 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Houston Dynamo | 2 | 175 | 0 | 0 | 6,8 | |
| ABD Açık Kupa | Houston Dynamo | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2023 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 32 | 2.606 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Houston Dynamo | 3 | 152 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Leagues Cup | Houston Dynamo | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 4 | 355 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Houston Dynamo | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022 | Major League Soccer | Columbus Crew | 24 | 1.649 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021 | CONCACAF Şampiyonlar Kupası | Columbus Crew | 4 | 221 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Columbus Crew | 3 | 221 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Major League Soccer | Columbus Crew | 4 | 303 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2020 | Major League Soccer | Columbus Crew | 24 | 2.039 | 3 | 2 | 7,1 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | Columbus Crew | 3 | 270 | 0 | 0 | 8,0 |
|---|
| 2019 | Major League Soccer | Columbus Crew | 21 | 1.772 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Columbus Crew | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | Major League Soccer | Columbus Crew | 14 | 1.042 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2018 | Major League Soccer | Columbus Crew | 10 | 877 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017-2018 | Major League Soccer | Columbus Crew | 24 | 663 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2017 | Major League Soccer | Columbus Crew | 4 | 262 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | Major League Soccer | Columbus Crew | 11 | 651 | 0 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2016 | Brezilya Serie A | São Paulo - SP | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2015-2016 | Brezilya Serie A | Flamengo - RJ | 3 | 212 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|