Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
En Yüksek: 350 B € (28 Kas 2023)
Son güncelleme:
Augustine Williams, Hartford Athletic forması giyiyor. Mevki: Forvet, Uyruk: Sierra Leone, Yaş: 29, Boy: 188 cm, Piyasa değeri: €250 B. Augustine Williams, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 33 maçta 6 gol attı, 2 asist yaptı.
Augustine Williams, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Pittsburgh Riverhounds - Hartford Athletic karşılaşmasında 17 dakika oynadı. Maçın tarihi: 11 Ekim 2026.
Hartford Athletic: 25 maç, 4 gol, 0 asist
Augustine Williams, 2026 sezonunun mevcut Hartford Athletic kayıtlarında 1657 dakika oynadı ve 17 maça ilk 11'de başladı.
Hartford Athletic: 34 maç, 7 gol, 2 asist
Pittsburgh Riverhounds: 38 maç, 9 gol, 2 asist
Indy Eleven: 36 maç, 12 gol, 2 asist
Charleston Battery: 66 maç, 30 gol, 5 asist
San Diego Loyalty: 10 maç, 5 gol, 3 asist
Los Angeles Galaxy II: 25 maç, 12 gol, 2 asist
İlgili sayfalar: Hartford Athletic, Canlı skorlar
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Hartford Athletic | 28 yaş | 250 B € | |
| Pittsburgh Riverhounds | 28 yaş | 275 B € | |
| Pittsburgh Riverhounds | 27 yaş | 250 B € | |
| Indy Eleven | 27 yaş | 300 B € | |
| Indy Eleven | 26 yaş | 300 B € | |
| Charleston Battery | 26 yaş | 350 B € | |
| Charleston Battery | 25 yaş | 300 B € | |
| Charleston Battery | 25 yaş | 300 B € | |
| Charleston Battery | 24 yaş | 175 B € | |
| San Diego Loyalty | 24 yaş | 175 B € | |
| LA Galaxy | 23 yaş | 175 B € | |
| Portland Timbers Reserve | 21 yaş | 175 B € | |
| Portland Timbers Reserve | 20 yaş | 175 B € | |
| Portland Timbers Reserve | 20 yaş | 150 B € | |
| Portland Timbers Reserve | 19 yaş | 100 B € |
Augustine Williams 29 yaşında. Doğum tarihi: 3 Ağustos 1997.
Mevki: Forvet.
Augustine Williams, Hartford Athletic forması giyiyor.
Augustine Williams oyuncusunun boyu: 188 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Sierra Leone.
Piyasa değeri: €250 B.
Augustine Williams, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 33 maçta 6 gol attı, 2 asist yaptı.
Augustine Williams, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 33 maçta 6 gol attı, 2 asist yaptı. Süre: 2.164 dakika. Ortalama reyting: 6,7.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | USL Championship | Hartford Athletic | 24 | 1.575 | 3 | 0 | 6,5 |
| USL Kupası | Hartford Athletic | 7 | 534 | 3 | 2 | 7,3 | |
| ABD Açık Kupa | Hartford Athletic | 2 | 55 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | USL Championship | Hartford Athletic | 1 | 82 | 1 | 0 | 8,2 |
| USL Championship | Pittsburgh Riverhounds | 12 | 1.078 | 4 | 1 | 6,9 | |
| 2025 | USL Championship | Pittsburgh Riverhounds | 16 | 1.322 | 4 | 0 | 6,6 |
| Pittsburgh Riverhounds |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 1 |
| 6,5 |
| 2024-2025 | USL Championship | Pittsburgh Riverhounds | 6 | 467 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Kupası | Pittsburgh Riverhounds | 2 | 113 | 0 | 0 | 6,4 | |
| USL Championship | Indy Eleven | 3 | 206 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024 | USL Championship | Indy Eleven | 24 | 1.810 | 8 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Indy Eleven | 4 | 267 | 2 | 0 | 6,9 |
| 2023-2024 | USL Championship | Indy Eleven | 5 | 317 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | Charleston Battery | 14 | 1.081 | 5 | 1 | 6,7 | |
| Afrika Uluslar Kupası | Charleston Battery | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | USL Championship | Charleston Battery | 6 | 514 | 3 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Charleston Battery | 1 | 79 | 0 | 0 | – | |
| Afrika Uluslar Kupası | Sierra LeoneMilli Takım | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | USL Championship | Charleston Battery | 23 | 1.921 | 9 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Charleston Battery | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Hazırlık Maçları | Charleston Battery | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | USL Championship | Charleston Battery | 10 | 899 | 8 | 2 | 7,8 |
|---|
| 2021-2022 | USL Championship | Charleston Battery | 8 | 661 | 5 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ABD Açık Kupa | Charleston Battery | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,2 | |
| USL Championship | San Diego Loyalty | 2 | 180 | 4 | 0 | – | |
| Major League Soccer | Los Angeles Galaxy II | 2 | 2 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021 | USL Championship | San Diego Loyalty | 8 | 588 | 1 | 3 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Los Angeles Galaxy | 3 | 63 | 0 | 0 | 6,1 | |
| USL Championship | Los Angeles Galaxy II | 2 | 112 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | USL Championship | Los Angeles Galaxy II | 6 | 489 | 4 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Los Angeles Galaxy II | 2 | 20 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020 | USL Championship | Los Angeles Galaxy II | 12 | 996 | 8 | 2 | – |
|---|
| 2019-2020 | USL Championship | Los Angeles Galaxy II | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|