Reklam
Bård Finne, Brann forması giyiyor. Mevki: Forvet, Uyruk: Norveç, Yaş: 31, Boy: 172 cm, Piyasa değeri: €700 B. 2026-2027: 5 maç, 0 gol, 0 asist. Son kayıtlı maç: Lillestrom - Brann (25 Ekim 2026).
Son güncelleme:
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 1,4 Mn € (14 Ara 2023)
Brann: 20 maç, 5 gol, 2 asist
Bård Finne, 2026 sezonunun mevcut Brann kayıtlarında 653 dakika oynadı ve 7 maça ilk 11'de başladı.
Brann: 207 maç, 41 gol, 20 asist
Sonderjyske: 22 maç, 0 gol, 1 asist
Vålerenga Fotball Elite: 107 maç, 30 gol, 6 asist
Heidenheim 1846: 21 maç, 3 gol, 0 asist
Köln: 14 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Brann, Canlı skorlar
Bård Finne 31 yaşında. Doğum tarihi: 13 Şubat 1995.
Mevki: Forvet.
Bård Finne, Brann forması giyiyor.
Bård Finne oyuncusunun boyu: 172 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Brann | 31 yaş | 700 B € | |
| Brann | 30 yaş | 700 B € | |
| Brann | 30 yaş | 900 B € | |
| Brann | 29 yaş | 1 Mn € | |
| Brann | 29 yaş | 1,2 Mn € | |
| Brann | 29 yaş | 1,4 Mn € | |
| Brann | 28 yaş | 1,4 Mn € | |
| Brann | 28 yaş | 1,3 Mn € | |
| Brann | 28 yaş | 1 Mn € | |
| Brann | 27 yaş | 500 B € | |
| Brann | 26 yaş | 400 B € | |
| Sonderjyske | 26 yaş | 400 B € | |
| Valerenga | 25 yaş | 500 B € | |
| Valerenga | 25 yaş | 500 B € | |
| Valerenga | 25 yaş | 475 B € | |
| Valerenga | 24 yaş | 600 B € | |
| Valerenga | 23 yaş | 600 B € | |
| Valerenga | 22 yaş | 400 B € | |
| Heidenheim | 21 yaş | 500 B € | |
| Heidenheim | 21 yaş | 600 B € | |
| Heidenheim | 20 yaş | 700 B € | |
| Köln | 20 yaş | 750 B € | |
| Köln | 19 yaş | 500 B € | |
| Köln | 19 yaş | 600 B € | |
| Köln | 18 yaş | 400 B € | |
| Köln | 18 yaş | 400 B € | |
| Brann | 18 yaş | 400 B € | |
| Brann | 17 yaş | 100 B € | |
| Brann | 17 yaş | 100 B € |
Piyasa değeri: €700 B.
Bård Finne, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 5 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Bård Finne, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 5 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 137 dakika. Ortalama reyting: 6,4.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Konferans Ligi | Brann | 5 | 137 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2026 | Eliteserien | Brann | 17 | 464 | 4 | 2 | 6,9 |
| 2025-2026 | Avrupa Ligi | Brann | 13 | 354 | 0 | 2 | 6,6 |
| Eliteserien | Brann | 4 | 267 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Şampiyonlar Ligi | Brann | 2 | 32 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | Eliteserien | Brann | 23 | 1.353 | 6 | 3 | 6,9 |
| 2024-2025 | Eliteserien |
| 5 |
| 253 |
| 1 |
| 0 |
| 6,8 |
| Konferans Ligi | Brann | 5 | 328 | 2 | 0 | 7,5 |
| 2024 | Eliteserien | Brann | 22 | 1.109 | 4 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Şampiyonası | NorveçMilli Takım | 2 | 5 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Konferans Ligi | Brann | 5 | 387 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Brann | 3 | 201 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Hazırlık Maçları | Brann | 2 | 23 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2023 | Eliteserien | Brann | 22 | 1.848 | 12 | 7 | 7,3 |
|---|
| 2022-2023 | Norveç 1. Divisjon | Brann | 13 | 471 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Brann | 7 | 586 | 4 | 2 | 7,5 | |
| Norveç Kupası | Brann | 3 | 235 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Norveç 1. Divisjon | Brann | 16 | 661 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Norveç Kupası | Brann | 3 | 170 | 0 | 0 | – | |
| Eliteserien | Brann | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Eliteserien | Brann | 15 | 1.057 | 4 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | Danimarka Superliga | Sonderjyske | 17 | 566 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danimarka Kupası | Sonderjyske | 5 | 224 | 0 | 0 | – | |
| Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 9 | 345 | 2 | 2 | 6,5 | |
| Norveç 2. Divisjon | Vålerenga Fotball Elite | 2 | 92 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 10 | 578 | 4 | 1 | 7,3 |
|---|
| 2019-2020 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 15 | 827 | 4 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2019 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 11 | 724 | 3 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 15 | 883 | 4 | 2 | 7,1 |
|---|
| 2018 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 14 | 977 | 6 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2017-2018 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 9 | 330 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Norveç Kupası | Vålerenga Fotball Elite | 1 | 131 | 2 | 0 | – |
| 2017 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 13 | 888 | 4 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 8 | 575 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 7 | 143 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2015-2016 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 14 | 618 | 2 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | Bundesliga | Köln | 10 | 238 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | 2. Bundesliga | Köln | 4 | 208 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Brann | 6 | 110 | 0 | 0 | – |
| 2012-2013 | Eliteserien | Brann | 14 | 413 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Eliteserien | Brann | 1 | 1 | 0 | 0 | – |
|---|