Reklam
Mevki: Defans, Uyruk: Norveç, Yaş: 31, Boy: 173 cm, Piyasa değeri: €900 B. 2026-2027: 16 maç, 5 gol, 2 asist. Son kayıtlı maç: Aarhus Fremad - Copenhagen (29 Ekim 2026).
Son güncelleme:
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Sakat
En Yüksek: 7 Mn € (29 May 2022)
København: 89 maç, 5 gol, 4 asist
Stade Rennais: 73 maç, 0 gol, 6 asist
Nimes: 26 maç, 2 gol, 3 asist
Rosenborg: 105 maç, 2 gol, 10 asist
Stabaek: 56 maç, 5 gol, 7 asist
İlgili sayfalar: Canlı skorlar
Birger Meling 31 yaşında. Doğum tarihi: 17 Aralık 1994.
Mevki: Defans.
Birger Meling oyuncusunun boyu: 173 cm.
Kullandığı ayak: Sol.
Uyruk: Norveç.
Piyasa değeri: €900 B.
Birger Meling, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 16 maçta 5 gol attı, 2 asist yaptı.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Copenhagen | 31 yaş | 900 B € | |
| Copenhagen | 30 yaş | 1,5 Mn € | |
| Copenhagen | 30 yaş | 2,5 Mn € | |
| Copenhagen | 29 yaş | 3,5 Mn € | |
| Copenhagen | 29 yaş | 3,5 Mn € | |
| Copenhagen | 29 yaş | 4 Mn € | |
| Rennes | 28 yaş | 5 Mn € | |
| Rennes | 28 yaş | 5 Mn € | |
| Rennes | 27 yaş | 6 Mn € | |
| Rennes | 27 yaş | 7 Mn € | |
| Rennes | 26 yaş | 6 Mn € | |
| Rennes | 26 yaş | 5 Mn € | |
| Nimes | 26 yaş | 3,5 Mn € | |
| Nimes | 26 yaş | 3 Mn € | |
| Nimes | 25 yaş | 2 Mn € | |
| Rosenborg | 25 yaş | 1,2 Mn € | |
| Rosenborg | 25 yaş | 1,5 Mn € | |
| Rosenborg | 24 yaş | 1,5 Mn € | |
| Rosenborg | 23 yaş | 1,2 Mn € | |
| Rosenborg | 23 yaş | 1 Mn € | |
| Stabaek | 22 yaş | 1 Mn € | |
| Stabaek | 21 yaş | 700 B € | |
| Stabaek | 20 yaş | 500 B € | |
| Stabaek | 19 yaş | 100 B € |
Birger Meling, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 16 maçta 5 gol attı, 2 asist yaptı. Süre: 875 dakika. Ortalama reyting: 6,9.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Danimarka Superliga | København | 10 | 450 | 5 | 1 | 7,0 |
| Konferans Ligi | København | 5 | 360 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Danimarka Kupası | København | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Danimarka Superliga | København | 16 | 821 | 0 | 1 | 6,4 |
| Şampiyonlar Ligi | København | 7 | 387 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Danimarka Kupası | København | 5 | 281 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2024-2025 | Danimarka Superliga |
| København |
| 12 |
| 564 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| Konferans Ligi | København | 8 | 544 | 0 | 0 | 7,1 |
| Danimarka Kupası | København | 1 | 5 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2024 | Avrupa Şampiyonası | NorveçMilli Takım | 5 | 450 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2023-2024 | Danimarka Superliga | København | 19 | 1.042 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | København | 5 | 372 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Ligue 1 | Stade Rennais | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Ligue 1 | Stade Rennais | 27 | 1.198 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | Stade Rennais | 7 | 445 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Fransa Kupası | Stade Rennais | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Uluslar Ligi | NorveçMilli Takım | 3 | 254 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Avrupa Şampiyonası elemeleri | NorveçMilli Takım | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Hazırlık Maçları | NorveçMilli Takım | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022 | Dünya Şampiyonası Elemeleri (Avrupa) | NorveçMilli Takım | 5 | 450 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hazırlık Maçları | NorveçMilli Takım | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Ligue 1 | Stade Rennais | 31 | 1.826 | 0 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferans Ligi | Stade Rennais | 6 | 272 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (Avrupa) | NorveçMilli Takım | 4 | 315 | 0 | 2 | 7,0 | |
| Uluslar Ligi | NorveçMilli Takım | 2 | 163 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2020-2021 | Ligue 1 | Nimes | 26 | 2.329 | 2 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uluslar Ligi | NorveçMilli Takım | 3 | 193 | 0 | 1 | 7,5 | |
| Hazırlık Maçları | NorveçMilli Takım | 2 | 160 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Dünya Şampiyonası Elemeleri (Avrupa) | NorveçMilli Takım | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020 | Eliteserien | Rosenborg | 3 | 162 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Avrupa Ligi | Rosenborg | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Rosenborg | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Eliteserien | Rosenborg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Avrupa Şampiyonası | NorveçMilli Takım | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019 | Eliteserien | Rosenborg | 26 | 2.340 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Avrupa Ligi | Rosenborg | 8 | 720 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Rosenborg | 4 | 360 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Eliteserien | Rosenborg | 2 | 90 | 0 | 0 | 7,8 | |
| Norveç Kupası | Rosenborg | 1 | 4 | 0 | 0 | – | |
| Uluslar Ligi | NorveçMilli Takım | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2018 | Eliteserien | Rosenborg | 25 | 2.205 | 1 | 6 | 7,2 |
|---|
| 2017-2018 | Eliteserien | Rosenborg | 2 | 90 | 0 | 0 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | Rosenborg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017 | Eliteserien | Rosenborg | 19 | 1.597 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2016-2017 | Eliteserien | Rosenborg | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Stabaek | 8 | 720 | 0 | 1 | 7,6 |
| 2016 | Eliteserien | Stabaek | 9 | 809 | 3 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Eliteserien | Stabaek | 19 | 1.544 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2015 | Eliteserien | Stabaek | 4 | 338 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2014-2015 | Eliteserien | Stabaek | 16 | 1.291 | 1 | 3 | 6,1 |
|---|