Veri yok
En Yüksek: 250 B € (26 May 2019)
Son güncelleme:
Mevki: Defans, Uyruk: Kanada, Yaş: 33, Boy: 172 cm. Brett Levis, 2025-2026 sezonunda tüm turnuvalarda 1 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Brett Levis, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Atletico Ottawa - Vancouver karşılaşmasında 81 dakika oynadı. Maçın tarihi: 12 Ekim 2025.
Atletico Ottawa: 12 maç, 0 gol, 0 asist
Detroit City: 35 maç, 1 gol, 3 asist
Tulsa Roughneck: 9 maç, 0 gol, 0 asist
Valour: 45 maç, 3 gol, 3 asist
Vancouver Whitecaps: 24 maç, 0 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Canlı skorlar
Brett Levis 33 yaşında. Doğum tarihi: 29 Mart 1993.
Mevki: Defans.
Brett Levis oyuncusunun boyu: 172 cm.
Kullandığı ayak: Sol.
Uyruk: Kanada.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Atletico Ottawa | 32 yaş | 100 B € | |
| Atletico Ottawa | 32 yaş | 100 B € | |
| Detroit City | 31 yaş | 125 B € | |
| Detroit City | 31 yaş | 150 B € | |
| Detroit City | 30 yaş | 175 B € | |
| Tulsa | 30 yaş | 175 B € | |
| Valour | 29 yaş | 175 B € | |
| Valour | 29 yaş | 200 B € | |
| Valour | 28 yaş | 200 B € | |
| Valour | 28 yaş | 250 B € | |
| Valour | 27 yaş | 250 B € | |
| Vancouver Whitecaps | 26 yaş | 250 B € | |
| Vancouver Whitecaps | 26 yaş | 250 B € | |
| Vancouver Whitecaps | 25 yaş | 200 B € | |
| Vancouver Whitecaps | 25 yaş | 150 B € | |
| Vancouver Whitecaps | 24 yaş | 150 B € | |
| Vancouver Whitecaps | 24 yaş | 125 B € | |
| Vancouver Whitecaps | 23 yaş | 125 B € |
Brett Levis, 2025-2026 sezonunda tüm turnuvalarda 1 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Brett Levis, 2025-2026 sezonunda tüm turnuvalarda 1 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 90 dakika. Ortalama reyting: 6,6.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Kanada Premier Ligi | Atletico Ottawa | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025 | Kanada Premier Ligi | Atletico Ottawa | 5 | 343 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2024-2025 | Kanada Premier Ligi | Atletico Ottawa | 5 | 121 | 0 | 0 | 6,3 |
| Kanada Şampiyonası | Atletico Ottawa | 1 | 18 | 0 | 0 | 5,9 | |
| USL Championship | Detroit City | 3 | 225 | 1 | 1 | 7,1 | |
| 2024 | USL Championship | Detroit City | 7 | 400 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 |
|---|
| USL Championship |
| Detroit City |
| 14 |
| 670 |
| 0 |
| 2 |
| 6,5 |
| ABD Açık Kupa | Detroit City | 2 | 62 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023 | USL Championship | Detroit City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | Tulsa Roughneck | 2 | 119 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | USL Championship | Detroit City | 8 | 402 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | Tulsa Roughneck | 6 | 382 | 0 | 0 | 6,4 | |
| ABD Açık Kupa | Tulsa Roughneck | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Kanada Premier Ligi | Valour | 11 | 936 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2022 | Kanada Premier Ligi | Valour | 3 | 270 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Kanada Premier Ligi | Valour | 20 | 1.495 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kanada Şampiyonası | Valour | 2 | 158 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Kanada Premier Ligi | Valour | 3 | 146 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Kanada Premier Ligi | Valour | 5 | 373 | 0 | 2 | – |
|---|
| 2020 | Kanada Premier Ligi | Valour | 1 | 49 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 2 | 105 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2019 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 4 | 121 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2018-2019 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 10 | 590 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2018 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 6 | 412 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 1 | 62 | 0 | 0 | 7,5 |
|---|
| 2016-2017 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 1 | 6 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|