Reklam
David Carmo, Olympiacos Piraeus forması giyiyor. Mevki: Defans, Uyruk: Angola, Yaş: 27, Boy: 196 cm, Piyasa değeri: €8 Mn. 2026-2027: 8 maç, 2 gol, 0 asist. Son kayıtlı maç: Stade Rennais - Olympiacos Piraeus (4 Kasım 2026).
Son güncelleme:

Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
Veri yok
En Yüksek: 20 Mn € (15 Eyl 2022)
Olympiacos Piraeus: 3 maç, 1 gol, 0 asist
David Carmo, 2026/2027 sezonunun mevcut Olympiacos Piraeus kayıtlarında 169 dakika oynadı ve 1 maça ilk 11'de başladı.
Olympiacos Piraeus: 62 maç, 3 gol, 0 asist
Real Oviedo: 22 maç, 1 gol, 0 asist
Porto: 30 maç, 0 gol, 0 asist
Porto B: 5 maç, 0 gol, 0 asist
Sporting Braga: 57 maç, 1 gol, 0 asist
İlgili sayfalar: Olympiacos Piraeus, Canlı skorlar
David Carmo 27 yaşında. Doğum tarihi: 19 Temmuz 1999.
Mevki: Defans.
David Carmo, Olympiacos Piraeus forması giyiyor.
David Carmo oyuncusunun boyu: 196 cm.
Kullandığı ayak: Her İki Ayak.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Olympiacos Piraeus | 27 yaş | 8 Mn € | |
| Real Oviedo | 26 yaş | 5 Mn € | |
| Real Oviedo | 26 yaş | 8 Mn € | |
| Real Oviedo | 26 yaş | 10 Mn € | |
| Olympiacos Piraeus | 25 yaş | 10 Mn € | |
| Olympiacos Piraeus | 25 yaş | 12 Mn € | |
| Olympiacos Piraeus | 24 yaş | 12 Mn € | |
| Olympiacos Piraeus | 24 yaş | 12 Mn € | |
| Porto | 24 yaş | 14 Mn € | |
| Porto | 23 yaş | 14 Mn € | |
| Porto | 23 yaş | 16 Mn € | |
| Porto | 23 yaş | 20 Mn € | |
| Porto | 23 yaş | 20 Mn € | |
| Sporting Braga | 22 yaş | 15 Mn € | |
| Sporting Braga | 22 yaş | 10 Mn € | |
| Sporting Braga | 21 yaş | 10 Mn € | |
| Sporting Braga | 21 yaş | 8,5 Mn € | |
| Sporting Braga | 21 yaş | 6 Mn € | |
| Sporting Braga | 20 yaş | 900 B € | |
| Sporting Braga | 20 yaş | 1 Mn € | |
| Braga B | 19 yaş | 750 B € | |
| Braga B | 19 yaş | 1,3 Mn € |
Uyruk: Angola.
Piyasa değeri: €8 Mn.
David Carmo, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 8 maçta 2 gol attı, 0 asist yaptı.
David Carmo, 2026-2027 sezonunda tüm turnuvalarda 8 maçta 2 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 585 dakika. Ortalama reyting: 7,1.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Afrika Uluslar Kupası | AngolaMilli Takım | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2026-2027 | Yunanistan Kupası | Olympiacos Piraeus | 3 | 270 | 1 | 0 | 7,5 |
| Yunanistan Süper Ligi | Olympiacos Piraeus | 3 | 169 | 1 | 0 | 7,4 | |
| Avrupa Ligi | Olympiacos Piraeus | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Şampiyonlar Ligi | Olympiacos Piraeus | 1 | 56 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2026 | Dünya Şampiyonası Elemeleri (CAF) | AngolaMilli Takım | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 |
|---|
| La Liga |
| Real Oviedo |
| 22 |
| 1.787 |
| 1 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2025 | Afrika Uluslar Kupası | AngolaMilli Takım | 6 | 505 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2024-2025 | Yunanistan Süper Ligi | Olympiacos Piraeus | 23 | 1.555 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | Olympiacos Piraeus | 8 | 623 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Yunanistan Kupası | Olympiacos Piraeus | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Portekiz Süper Kupası | Porto | 1 | 15 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023-2024 | Primeira Liga | Porto | 7 | 610 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Porto | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Uluslararası Kulüp Hazırlık Maçları | Porto | 1 | 16 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Portekiz Lig Kupası | Porto | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 | |
| Yunanistan Süper Ligi | Olympiacos Piraeus | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Konferans Ligi | Olympiacos Piraeus | 9 | 900 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Liga Portugal 2 | Porto B | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Hazırlık Maçları | AngolaMilli Takım | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Primeira Liga | Porto | 9 | 632 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şampiyonlar Ligi | Porto | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Liga Portugal 2 | Porto | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Portekiz Kupası | Porto | 1 | 58 | 0 | 0 | – | |
| Liga Portugal 2 | Porto B | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Primeira Liga | Sporting Braga | 12 | 1.046 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | Sporting Braga | 5 | 508 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2020-2021 | Primeira Liga | Sporting Braga | 12 | 999 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | Sporting Braga | 5 | 405 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Portekiz Kupası | Sporting Braga | 2 | 162 | 0 | 0 | – | |
| Portekiz Lig Kupası | Sporting Braga | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Primeira Liga | Sporting Braga | 18 | 1.473 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avrupa Ligi | Sporting Braga | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,5 |