Reklam
Diego Orellana, Municipal Iquique forması giyiyor. Mevki: Orta Saha, Uyruk: Şili, Yaş: 33, Boy: 173 cm, Piyasa değeri: €250 B. 2026: 3 maç, 1 gol, 0 asist. Son kayıtlı maç: CSD Antofagasta - Municipal Iquique (27 Eylül 2026).
Son güncelleme:
Aylık ortalama reyting
Değerleri değiştirmek için grafiğe dokun
En Yüksek: 600 B € (18 Eyl 2024)
Municipal Iquique: 24 maç, 2 gol, 0 asist
Diego Orellana, 2026 sezonunun mevcut Municipal Iquique kayıtlarında 290 dakika oynadı ve 23 maça ilk 11'de başladı.
Municipal Iquique: 113 maç, 6 gol, 5 asist
Club Deportes Antofagasta: 64 maç, 2 gol, 0 asist
Everton de Viña del Mar: 53 maç, 3 gol, 1 asist
İlgili sayfalar: Municipal Iquique, Canlı skorlar
Diego Orellana 33 yaşında. Doğum tarihi: 16 Mayıs 1993.
Mevki: Orta Saha.
Diego Orellana, Municipal Iquique forması giyiyor.
Diego Orellana oyuncusunun boyu: 173 cm.
Kullandığı ayak: Sağ.
Uyruk: Şili.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Municipal Iquique | 33 yaş | 250 B € | |
| Municipal Iquique | 32 yaş | 375 B € | |
| Municipal Iquique | 32 yaş | 450 B € | |
| Municipal Iquique | 31 yaş | 550 B € | |
| Municipal Iquique | 31 yaş | 600 B € | |
| Municipal Iquique | 31 yaş | 450 B € | |
| Municipal Iquique | 30 yaş | 375 B € | |
| Municipal Iquique | 30 yaş | 375 B € | |
| Antofagasta | 29 yaş | 375 B € | |
| Antofagasta | 29 yaş | 300 B € | |
| Antofagasta | 28 yaş | 300 B € | |
| Antofagasta | 28 yaş | 300 B € | |
| Antofagasta | 27 yaş | 300 B € | |
| Municipal Iquique | 27 yaş | 350 B € | |
| Municipal Iquique | 26 yaş | 350 B € | |
| Everton | 26 yaş | 450 B € | |
| Everton | 26 yaş | 450 B € | |
| Everton | 25 yaş | 125 B € |
Diego Orellana, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 3 maçta 1 gol attı, 0 asist yaptı.
Diego Orellana, 2026 sezonunda tüm turnuvalarda 3 maçta 1 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 238 dakika. Ortalama reyting: 6,4.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Şili Kupası | Municipal Iquique | 3 | 238 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Şili Primera División | Municipal Iquique | 11 | 769 | 0 | 1 | 6,2 |
| Şili Kupası | Municipal Iquique | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | CONMEBOL Sudamericana | Municipal Iquique | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2024-2025 | Şili Primera División | Municipal Iquique | 27 | 1.599 | 0 | 0 | 6,3 |
| Şili Kupası | Municipal Iquique | 6 | 309 | 0 | 0 | 7,1 | |
| CONMEBOL Sudamericana |
| Municipal Iquique |
| 4 |
| 294 |
| 1 |
| 1 |
| 6,5 |
| CONMEBOL Libertadores | Municipal Iquique | 4 | 359 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Şili Primera División | Municipal Iquique | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2023-2024 | Şili Primera División | Municipal Iquique | 15 | 1.329 | 2 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şili Kupası | Municipal Iquique | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Şili Liga de Ascenso | Municipal Iquique | 4 | 320 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Şili Kupası | Municipal Iquique | 1 | 33 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şili Primera División | Club Deportes Antofagasta | 7 | 475 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Şili Kupası | Club Deportes Antofagasta | 2 | 116 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2022 | Şili Primera División | Club Deportes Antofagasta | 4 | 311 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şili Kupası | Club Deportes Antofagasta | 2 | 124 | 1 | 0 | – | |
| CONMEBOL Sudamericana | Club Deportes Antofagasta | 1 | 58 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021-2022 | Şili Primera División | Club Deportes Antofagasta | 26 | 1.618 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana | Club Deportes Antofagasta | 7 | 474 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2021 | Şili Primera División | Club Deportes Antofagasta | 4 | 245 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Şili Primera División | Club Deportes Antofagasta | 7 | 369 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şili Kupası | Club Deportes Antofagasta | 2 | 102 | 0 | 0 | – | |
| CONMEBOL Sudamericana | Club Deportes Antofagasta | 2 | 156 | 0 | 0 | – | |
| Şili Primera División | Municipal Iquique | 23 | 2.014 | 1 | 1 | 6,5 |
| 2019-2020 | Şili Primera División | Municipal Iquique | 7 | 630 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şili Primera División | Everton de Viña del Mar | 10 | 830 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Şili Kupası | Everton de Viña del Mar | 2 | 168 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | Şili Primera División | Everton de Viña del Mar | 25 | 1.953 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Şili Primera División | Everton de Viña del Mar | 14 | 942 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana | Everton de Viña del Mar | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2016-2017 | Şili Primera División | Everton de Viña del Mar | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|