Veri yok
En Yüksek: 450 B € (21 May 2019)
Son güncelleme:
Mevki: Defans, Uyruk: Şili, Yaş: 34, Boy: 174 cm. Diego Torres, 2025 sezonunda tüm turnuvalarda 5 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Diego Torres, mevcut kayıtlarda süre aldığı en son maç olan Santiago Wanderers - Deportes La Serena karşılaşmasında 45 dakika oynadı. Maçın tarihi: 16 Temmuz 2025.
Santiago Wanderers: 7 maç, 0 gol, 0 asist
Deportes Temuco: 1 maç, 0 gol, 0 asist
Audax Italiano: 67 maç, 1 gol, 3 asist
Huachipato: 14 maç, 0 gol, 0 asist
Club Deportes Antofagasta: 22 maç, 0 gol, 1 asist
Palestino: 26 maç, 0 gol, 2 asist
İlgili sayfalar: Canlı skorlar
Diego Torres 34 yaşında. Doğum tarihi: 31 Temmuz 1992.
Mevki: Defans.
Diego Torres oyuncusunun boyu: 174 cm.
Kullandığı ayak: Sol.
| Tarih | Takım | Yaş | Değer |
|---|---|---|---|
| Santiago Wanderers | 33 yaş | 175 B € | |
| Santiago Wanderers | 32 yaş | 175 B € | |
| Santiago Wanderers | 32 yaş | 175 B € | |
| Santiago Wanderers | 31 yaş | 250 B € | |
| Deportes Temuco | 31 yaş | 350 B € | |
| Deportes Temuco | 30 yaş | 350 B € | |
| Audax Italiano | 30 yaş | 350 B € | |
| Audax Italiano | 29 yaş | 350 B € | |
| Audax Italiano | 29 yaş | 350 B € | |
| Antofagasta | 29 yaş | 350 B € | |
| Antofagasta | 28 yaş | 350 B € | |
| Audax Italiano | 28 yaş | 350 B € | |
| Audax Italiano | 27 yaş | 350 B € | |
| Audax Italiano | 27 yaş | 450 B € | |
| Audax Italiano | 26 yaş | 450 B € | |
| Palestino | 25 yaş | 375 B € | |
| Palestino | 25 yaş | 375 B € | |
| Palestino | 23 yaş | 300 B € |
Uyruk: Şili.
Diego Torres, 2025 sezonunda tüm turnuvalarda 5 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı.
Diego Torres, 2025 sezonunda tüm turnuvalarda 5 maçta 0 gol attı, 0 asist yaptı. Süre: 355 dakika. Ortalama reyting: 6,4.
| Sezon | Turnuva | Takım | Maçlar | Oynadığı Dakika | Goller | Asistler | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Şili Kupası | Santiago Wanderers | 5 | 355 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Şili Kupası | Santiago Wanderers | 1 | 59 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Şili Kupası | Santiago Wanderers | 1 | 2 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2023 | Şili Kupası | Deportes Temuco | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2022-2023 | Şili Primera División | Audax Italiano | 5 | 190 | 0 | 0 | 6,2 |
| Şili Kupası | Audax Italiano | 3 | 140 | 0 | 0 | 7,6 | |
| Şili Kupası |
| Huachipato |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022 | Şili Primera División | Audax Italiano | 4 | 256 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | Şili Primera División | Audax Italiano | 3 | 107 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şili Primera División | Club Deportes Antofagasta | 11 | 593 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021 | Şili Primera División | Club Deportes Antofagasta | 3 | 143 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Şili Primera División | Club Deportes Antofagasta | 7 | 547 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana | Club Deportes Antofagasta | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Şili Primera División | Audax Italiano | 23 | 1.017 | 0 | 1 | 6,6 | |
| CONMEBOL Sudamericana | Audax Italiano | 2 | 169 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Şili Primera División | Audax Italiano | 8 | 643 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana | Audax Italiano | 2 | 137 | 0 | 1 | 7,3 |
| 2019 | Şili Primera División | Audax Italiano | 7 | 603 | 0 | 1 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şili Kupası | Audax Italiano | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | Şili Primera División | Audax Italiano | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şili Primera División | Palestino | 2 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2018 | Şili Primera División | Palestino | 15 | 1.291 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şili Kupası | Palestino | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | Şili Primera División | Palestino | 6 | 65 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şili Primera División | Huachipato | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2016-2017 | Şili Primera División | Huachipato | 9 | 617 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şili Primera División | Palestino | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Şili Primera División | Audax Italiano | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2015-2016 | Şili Primera División | Huachipato | 3 | 72 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Şili Primera División | Palestino | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 |